دیزنی سهام جهش پس از اعلام 100M جریان مشترکین ‘Mulan’ اوایل VOD انتشار در دیزنی به علاوه

سهام دیزنی شد تا بیش از 6 درصد در premarket معاملات چهارشنبه به سرمایه گذاران بسیج در سراسر رسانه های کنگلومرا را با رشد سریع جریان رد پا و تهاجمی توسعه استراتژی.

دیزنی در روز سه شنبه گزارش داد که آن را مستقیم به مصرف کننده خدمات جریان جمعی پیشی 100 میلیون پرداخت می شود مشترکان در سراسر جهان است. که شامل 60.5 میلیون دلار برای دیزنی به علاوه از طریق ژوئیه پس از هشت ماه این سرویس برای اولین بار در زمان پرواز هدف قرار دادن یک هدف این شرکت قبلا پیش بینی رسیدن سال 2024. این فیلم برداری نسخه از “همیلتون” و بیانسه “سیاه و سفید پادشاه” آلبوم تصویری ارائه یک accelerant برای دیزنی به همراه ثبت نام در ماه گذشته.

سرمایه گذار شور و شوق نیز رو در دیزنی قصد دارد به انتشار آن “مولان” live-action بازسازی در سپتامبر. 4 در دیزنی Plus, قیمت $29.99 پاپ (در بالای $6.99 هزینه اشتراک ماهانه) هر چند مدیر عامل شرکت باب Chapek به نام آزادی استراتژی “یک فعال.”

“از هر دو موفقیت (دیزنی به علاوه) و ضرورت (COVID-19 اختلال), دیزنی, در حال حرکت است به فشار جریان آن استراتژی را به سطح جدیدی از سرمایه گذاری و رشد” مورگان استنلی بن Swinburne نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید. این تحلیلگر تصریح کرد شرکت “اضافه وزن” در رتبه دیزنی سهام: “اعدام در هر دو محتوا و فن آوری باقی خواهد ماند کلید برای به اشتراک گذاشتن outperformance اما ما مانند آن در دست است.”

Chapek “قرار دادن او در اول مهر در [دیزنی] با انجام دقیقا همان چیزی دراز مدت دارندگان طلب: هل دادن سریع تر به جریان” اضافه شده BMO Capital Markets تحلیلگر دن ماهی قزل آلا که نگهداری یک “بهتر” امتیاز در انبار.

در روز سه شنبه دیزنی اعلام کرد دو گام های جدید برای گسترش آن DTC جریان کسب و کار: “مولان” برتر آزمون دسترسی موردی و برنامه ریزی برای راه اندازی یک جهانی نسخه از هند Hotstar در سال 2021 (با Hulu باقی مانده در ایالات متحده بر اساس نام تجاری ایستاده در 35.5 میلیون subs از جمله 3.4 میلیون با یک تلویزیون زندگی می کنند بسته به عنوان ماه ژوئن 27).

به “مولان” راه اندازی “یک مثال جالب از دیزنی با استفاده از حق بیمه خود را [مالکیت فکری] به درایو آن DTC کسب و کار و کسب درآمد از محتوای آن را در یک پنجره با بیشتر (یا در این مورد همه) از اقتصاد حاصل به دیزنی در مقابل شخص ثالث” Swinburne اشاره کرد. “این یک فرصت است که نسبتا منحصر به فرد به دیزنی.” انتشار “مولان” در دیزنی به همراه کمک خواهد کرد که این شرکت با درک مصرف کنندگان تمایل به ثبت نام برای دیزنی به علاوه برای دسترسی به حق بیمه از اول-پنجره عناوین در حالی که در بازارهای دیگر (از جمله چین) “مولان” راه اندازی خواهد شد نمایشی.

در ضمن اعلام راه اندازی ستاره به عنوان یک جهانی جریان خدمات بیشتر از یک “همانطور که ما فرض بر آن است که مالی را از این بحران کنونی را دیزنی محافظه کارانه تر در نزدیکی-اصطلاح” MoffettNathanson مایکل Nathanson نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

“همانطور که دیده می شود به اندازه Netflix بین المللی زیر پایه های بلند مدت فرصت [برای دیزنی] وجود دارد اما آن را نمی خواهد آمد به عنوان ارزان به عنوان دیزنی به علاوه انجام داد” Nathanson نوشت. او اضافه کرد که “ما نمی شود شگفت زده برای دیدن سهام خرد بالاتر به عنوان انتظار می سازد” پیش از دیزنی تخمگذار کردن جزئیات برای آنچه که یک ستاره جهانی جریان خدمات خواهد بود.

قوی جریان داستان را تحت الشعاع قرار عظیم ضربه به دیزنی پارک کسب و کار با خواص خود را تا حد زیادی توقیف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

به طور کلی والت دیزنی Co. گزارش 40 درصد سقوط درآمد به دلار 11.7 میلیارد دلار در حالی که سود هر سهم کاهش یافت و 94 درصد در طول دو سال گذشته برای ژوئن 2020 سه ماهه. که رانده شد ضرر و زیان در پارک کسب و کار که منجر به یک $3.5 میلیارد آمار به عامل درآمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>