دیزنی کردند برخی از کارکنان شروع مارس 19

والت دیزنی Co. شروع این فرایند قرار دادن برخی از کارکنان در کردند وضعیت آوریل 19 داده است که “هیچ نشانه ای روشن” که موضوع آن پارک ها و کسب و کار مرتبط خواهد بود قادر به بازگشایی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دیزنی در بیانیه ای گفت که furloughed کارکنان هنوز هم خود را حفظ کامل مزایای بهداشت و درمان طی کردند دوره با تمام حق بیمه های پرداخت شده توسط این شرکت است.

دیزنی مشخص نیست تعداد و نوع کارکنان خواهد شد که furloughed. این انتظار می رود عبارتند از: بسیاری از کارگران در دیزنی لند و والت دیزنی جهان است که باقی می ماند توقیف به طور نامحدود. دیزنی لند در آناهایم, کالیفرنیا., و دیزنی جهان در اورلاندو فلوریدا., بسته شده اند پس مارس 16.

دیزنی در ابتدا برنامه ریزی شده به پارک از طریق مارس 31, اما پس از آن به روز شده است که در هفته گذشته گفت: این پارک باقی خواهد ماند بسته به طور نامحدود. اتحادیه های کارگری که نمایندگی دیزنی لند کارگران تحت فشار بوده اند برای اعضای خود را پرداخت می شود در طول خاموش کردن.

این حرکت را کردند کارکنان می آید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در هفته گذشته 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی که ارائه خواهد شد اضافی مزایای بیمه بیکاری برای دهها میلیون نفر از کارگران که در مواجهه با از دست دادن ناگهانی درآمد به دلیل coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی.

دیزنی در اوایل این هفته اعلام کرد که همه مدیران در معاونت و سطح بالا را کاهش پرداخت از 20%-30%. دیزنی اجرایی رئیس Bob Iger است که صرف نظر کردن از حقوق بخشی از خود را جبران بسته در حالی که به تازگی منصوب شد مدیر عامل شرکت باب Chapek گرفته است 50 درصد کاهش در حقوق و دستمزد.

اعلام روز پنج شنبه آمد با دستورالعمل ها را به فایل بیکاری هنگامی که کردند در ضربات خواهد شد که تکمیل شده توسط 600 $در هر هفته با توجه به محرک لایحه.

دیزنی همچنین گفت که این امر به ادامه پوشش پرداخت شهریه برای furloughed کارکنان که بخشی از آن Aspire آموزش عالی برنامه.

در اینجا این است که دیزنی کامل بیانیه:

“این COVID-19 همه گیر است که با داشتن یک تاثیر مخربی بر جهان ما با بی حد و حصر درد و رنج و از دست دادن و مورد نیاز همه ما به فداکاری. در طول چند هفته گذشته اجباری احکام از مقامات دولتی را تعطیل اکثر کسب و کار ما. دیزنی کارکنان را دریافت کامل حقوق و مزایای, در این زمان, و ما متعهد به پرداخت آنها را از طریق 18 آوریل در مجموع پنج هفته دیگر از جبران خسارت است.

“با این حال هیچ نشانه ای روشن از زمانی که ما می توانید راه اندازی مجدد کسب و کار ما, ما مجبور به تصمیم گیری دشوار به مرحله بعد و کردند کارکنان که شغل لازم نیست در این زمان. این کردند روند آغاز خواهد شد در آوریل 19, و همه نهفته کارگران باقی خواهد ماند دیزنی کارکنان از طریق این مدت کردند دوره است. آنها را دریافت کامل مزایای بهداشت و درمان به علاوه هزینه کارمند و شرکت بیمه پرداخت خواهد شد توسط دیزنی و کسانی که ثبت نام در دیزنی Aspire خواهد شد ادامه داد: دسترسی به برنامه آموزش و پرورش. علاوه بر این کارکنان با در دسترس زمان پرداخت کردن می توانید انتخاب برای استفاده از تمام یا بعضی از آن را در شروع کردند دوره و پس از furloughed آنها واجد شرایط برای دریافت اضافی 600 $در هر هفته در فدرال جبران خسارت از طریق 2 تریلیون دلار محرک اقتصادی لایحه و همچنین دولت بیمه بیکاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>