دیزنی جهان می شود دستورالعمل برای بازگشایی پس از Coronavirus بحران را بهبود می بخشد

با والت دیزنی جهان بسته به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در فلوریدا نیروی کار دارای مجموعه ای از دستورالعمل ها برای بازگشایی پارک های تفریحی virus شرایط را بهبود بخشد.

این گروه خود را به اشتراک گذاشته اولیه گزارش روز سه شنبه و شامل بازگشایی قوانین برای رستوران ها و سینما ها و هتل ها و دیگر بسته کسب و کار.

دو مرحله در محل هستند برای دیزنی جهان اجازه می دهد تا بازدید کنندگان در داخل پارک. اولین تماس برای 50 درصد ظرفیت و هنگامی که شرایط بهبود بیشتر و 75 درصد از ظرفیت مجاز خواهد بود. وجود دارد نه یک مجموعه تاریخ برای هر کدام از این مراحل به عنوان همه گیر شرایط باقی می ماند و سخت قابل پیش بینی است.

این گزارش توصیه می کند که نشانگر توان در صف سوار شش فوت از هم جدا اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله یک اقدام احتیاطی در بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی و ضروری کسب و کار به تصویب رسید. بازدید کنندگان که 65 سال و olde و در معرض خطر بالاتری برای ابتلا coronavirus را تشویق به ماندن در خانه.

Disney World کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک صورت و به طور منظم پاک کردن و ضد عفونی کردن سطوح و نرده. کارکنان نیاز به درجه حرارت گرفته شده قبل از اینکه کار خود را شیفت و هر کسی که بالای 100.4 درجه خواهد بود به خانه فرستاد.

تماس کمتر دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه اضافه خواهد شد به هر سوار ورود و خروج, فروش بلیط, منطقه و گردان.

فلوریدا نیروی کار ساخته شده است تا از 44 نفر از جمله دیزنی اجرایی, مدیر عامل شرکت اورلاندو سحر و جادو NBA تیم و اعضای جامعه کسب و کار محلی. خود را با همان دستورالعمل اعمال به استودیو یونیورسال اورلاندو.

از دست دادن درآمد بیش از آن بسته پارک شرکت والت دیزنی اعلام کرد در اوایل در ماه آوریل است که آن را به کردند 43,000 کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>