پس از آن اعلام شد, هفته گذشته, والت دیزنی Co. شروع کردند به کارکنان در آوریل 19 و 43,000 کارکنان در دیزنی جهان تحت تاثیر قرار خواهد شد که اتحادیه کارگران خبر داد.

خدمات معاملات شورای اتحادیه اروپا گفت که 43,000 کارکنان قادر خواهد بود تا فایل برای مزایای بیکاری در فلوریدا بلافاصله و کسانی که با بیمه خود را حفظ کنید, پزشکی, دندانپزشکی و زندگی مزایای بیمه تا یک سال.

“دیزنی خواهد پرداخت 100 درصد از تمام هزینه های بیمه. وجود خواهد داشت هیچ هزینه برای هر کارمند که در کردند برای استفاده از بیمه های درمانی و ادامه داد: پوشش این اتحادیه گفت: در یک نسخه. دیزنی نیز پرداخت برای هر coronavirus آزمون برای کارکنان تحت پوشش بیمه است.

همه کارکنان قادر خواهد بود به بازگشت به شغل خود را پس از کردند ،

“هر کس کار ارشد نرخ دستمزد و مزایای تضمین شده از طریق کردند حتی اگر شما اقامت کردند دیزنی پس از بازگشایی. ارشد در ادامه به طور نامحدود فراتر از 12 ماه” اتحادیه گفت.

کمتر از 200 کارگران باقی خواهد ماند و برای انجام کارهای ضروری در این پارک را از بسته شدن موقت. دیگر اتحادیه های کارگری از جمله غیر ضروری مواد غذایی و آشامیدنی کارگران در حال حاضر به اتمام مذاکرات با دیزنی بیش از این پارک را از بسته شدن.

دنیای دیزنی و دیزنی لند هم بسته شده به طور نامحدود در طول coronavirus همه گیر برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری است.

شرکت فیلم, برچسب ها, از جمله Marvel, Pixar, لوکاس فیلم و افکن نیز با ضربه furloughs.

دیزنی پاسخ نمی دهند به تنوع را درخواست برای نظر توسط زمان از این مقاله را انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net