دیزنی Live-Action ‘پیتر پن’ فیلم خود را می یابد وندی و پیتر (منحصر به فرد)

تازه وارد همیشه اندرسون بازی خواهد کرد وندی در حالی که الکساندر Molony را بازی پیتر پان نوعی رامی در دیزنی زندگی پیتر پن عکس “پیتر پان و وندی” منابع بگویید تنوع.

“Pete’s Dragon” کارگردان David Lowery است در هیئت مدیره به طور مستقیم. توبی Halbrooks است وافرش به نگارش فیلمنامه با جیم ویتاکر تولید است.

دیزنی 1953 انیمیشن کلاسیک است که هنوز هم موفق ترین اقتباس از J. M. Barrie رمان در مورد پسر بچه ای که نمی سن و کودکانی که به او حواله دور به دنیای جادویی از نورلند. بسیاری از استودیوهای دیگر خود را ساخته اند نسخه های بزرگ و صفحه نمایش کوچک از جمله استیون اسپیلبرگ “قلاب” با بازی رابین ویلیامز و جو رایت “پان” که هر دو نا امید در دفتر جعبه را.

هر چند شایعاتی وجود دارد از فیلم پایان در دیزنی به علاوه مانند “بانو و ولگرد” live-action سازگاری منابع می گویند انتشار انتظار می رود که تئاتر.

دیزنی در حال آمدن است بسیار قوی سال از زندگی سازگاری با “علاءالدین” و “شیر شاه” هم پرفروش 1 میلیارد دلار در بازار جهانی ، دیزنی بود خیلی خوشحال با آن “علاءالدین” های زنده عمل عکس آن در حال حاضر آغاز شده در حال توسعه عاقبت به فیلم است. آن زندگی می کنند-عمل انطباق “مولان” است که مجموعه ای را به تعظیم در دریا. 27.

اندرسون است که با داشتن خودش یک لحظه خوبی به عنوان او همچنین مجموعه ای به بازی بازی های جوانتر نسخه از اسکارلت جوهانسون در مارول “بیوه سیاه.” او تنها اعتبار تا به حال در “Resident Evil: فصل آخر” که در آن او با بازی در یک نسخه از خود را در زندگی واقعی با مادر میلا یوویچ. او repped توسط کا و بدون عنوان سرگرمی.

برای هر دو Molony و اندرسون در نقش بزرگترین جوان خود را استخدام. Molony گذشته اعتبارات عبارتند از آسمان یک سری “تمایلی صاحبخانه” و دیزنی تاریخ سری “کلود.”

(تصویر: تا کنون اندرسون که بازی خواهد کرد وندی)

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>