DJ Martin Garrix به انجام مجموعه ای در هلندی قایق بادبانی برای Cinco de Mayo ویژه

DJ و تهیه کننده Martin Garrix است که مصرف به هلندی آبراه به علامت Cinco de Mayo برای یک ساعته ویژه برای بینش تلویزیون.

به ویژه که فیلم برداری شده بود با استفاده از کنترل از راه دور دوربین در انطباق اجتماعی با فاصله قوانین را ببینید Garrix انجام یک مجموعه جدید با آهنگ های منحصر به فرد در حالی که گشت زنی در هیئت مدیره خود را مجهز به ویژه Zeelander Z55 قایق بادبانی در سراسر هلند دریاچه و اطراف آبراه در غروب آفتاب.

Lensed در 4K هزاره-حملات خاص خواهد شد در مارس 5 که نشانه سینکو دی مایو در ایالات متحده و مکزیک روز گذشته در هلند روز جهانی کودک در کره جنوبی و ملی روز معلم. نشان خواهد تعظیم در 7 p. m. در تمام مناطق.

“Martin Garrix دادن زمان خود را به این تلویزیون رویداد ممکن است” گفت: Arun Maljaars VP محتوا و کانال در بینش تلویزیون.

“فراتر رفتن از رسانه های اجتماعی اجراهای خود را از خانه او تصمیم گرفت برای ایجاد حتی یک راه هیجان انگیز برای طرفداران برای فرار از خود را قفل شده است-پایین زندگی و بصری و موسیقی سفر با او گفت:” Maljaars.

Garrix گفت: ویژه چمنها یک جاه طلبی. “زمانی که من قادر به سفر و انجام هر گونه نشان می دهد که آن را به نظر می رسید بهترین فرصت برای در نهایت آن را انجام دهد” گفت: این جشن با دی جی, که معروف ترین آهنگ های شامل “حیوانات.”

“من امیدوارم که این مجموعه را به ارمغان خواهد آورد شادی و یک لحظه از جشن برای تاریخ 5 مارس از آنجا که ما قادر به با هم جشن می گیرند در این سال” گفت: Garrix.

در جهت تولید به ویژه در بخش اجتماعی فاصله محدودیت بینش تلویزیون مشغول به کار با شرکت هلندی پرندگان بد است که دسترسی به یک شبکه از هلی کوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین و قایق های نصب شده روی دوربین.

Garrix برنده دو MTV European Music Awards در سال 2016 است و رسانه های اجتماعی پس از 14 میلیون Facebook پیروان 13 میلیون یوتیوب مشترکین و 17 میلیون Instagram followers.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>