جوکوویچ وعده 1.8 میلیون دلار برای تجهیزات پزشکی در صربستان


تنیس جهان شماره 1 نواک جوکوویچ متعهد شده است که 1 میلیون یورو (1.8 میلیون دلار) برای خرید هواکش و دیگر تجهیزات پزشکی در زادگاه خود در صربستان پیوستن به یک لیست از ورزشکاران دیگر در مبارزه با کروناویروس.

این ویروس به ارمغان آورده است, رویدادهای ورزشی در سراسر جهان را متوقف کند و به کشته شدن بیش از 24 ، 000 مردم است.

Novak Djokovic has been spending an extended period with his family in Spain during the worldwide crisis.

نواک جوکوویچ شده است گذراندن یک دوره طولانی با خانواده اش در اسپانیا در طول بحران جهانی.اعتبار:AAP

رافائل نادال تا به حال نام در اسپانیایی ورزشکاران برای کمک به بالا بردن €11 میلیون دلار برای کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر در حالی که راجر فدرر کمک 1 میلیون فرانک سوئیس ($1.7 میلیون دلار) به خانواده های آسیب پذیر در زادگاه خود در سوئیس.

“من آرزو می کنم به قدردانی من به تمام کارکنان پزشکی در سراسر جهان و در بومی صربستان برای کمک به هر کس آلوده به کروناویروس” جوکوویچ گفت صربی رسانه ها بیش از یک ویدئو کنفرانس از ماربلا اسپانیا است.

تبلیغات

“متاسفانه, بیشتر و بیشتر مردم در حال آلوده شدن هر روز است. همسر من Jelena و من در حال کنار هم قرار دادن یک برنامه چگونه به بهترین اهدا منابع ما به مردم نیازمند.

“ما از کمک مالی است که 1 میلیون یورو برای خرید هواکش و دیگر تجهیزات پزشکی.”

صربستان گزارش شده 457 تایید موارد coronavirus و هفت مرگ و میر.

جوکوویچ در فرم مغرور قبل از همه گیر آورده این فصل تنیس را متوقف کند با هر دو مردان ATP تور و تور WTA اجرا می شود که زنان مسابقات به حالت تعلیق تا 7 ژوئن.

32 ساله صرب موفق به کسب 18 مستقیم مسابقات این فصل لغو ATP جام با صربستان قبل از رکورد گسترش هشتم استرالیا عنوان باز در ملبورن و سپس یک عنوان پنجم در دبی مسابقات قهرمانی تنیس.

با کشورهای رفتن به طولانی مستندات به دستگیری گسترش ویروس جوکوویچ گفت که او تا به حال لذت صرف یک مقدار طولانی از زمان با خانواده اش.

“وضعیت بسیار غیر قابل پیش بینی. وجود دارد مقدار زیادی از ترس و وحشت و من درک می کنم که به طور کامل به دلیل وجود بسیار رنج می برند. من و خانواده ام در حال تلاش برای باقی ماندن به عنوان مثبت و با روحیه بالا به عنوان امکان پذیر است در مبارزه با این دغل ویروس,” او گفت:.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>