صادر شده در: بروز رسانی:

پاپ فرانسیس از مردم خواست تا “عملکرد نیست به ترس” و تمرکز بر “پیام امید” او به عنوان رهبری عید پاک آستانه جرم در خالی کلیسای سنت پیتر در روز شنبه در میان coronavirus همه گیر و خواستار پایان دادن به جنگ.

تبلیغات

شب زنده داری است که به طور معمول طول می کشد محل در یک کلیسا بسته بندی شده با حدود 10000 نفر حضور داشتند تنها در حدود دو دوجین از جمله چند سرور محراب و کوچکتر از حد معمول گروه کر. به دلیل شیوع کروناویروس آن کوچک شده و به از بین بردن چندین سنتی, ویژگی های مانند غسل تعمید بزرگسالان تبدیل و صفوف اصلی راهرو از مسیحیت بزرگترین کلیسای.

فرانسیس به خود جلب کرد یک مقایسه بین انجیل حساب از زنان که عیسی از قبر خالی در روز مسیحیان بر این باورند که او از مردگان برخاست و نامشخص وضعیت جهان امروز به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“پس از آن بیش از حد وجود دارد ترس در مورد آینده و تمام است که نیاز به بازسازی شود. دردناک حافظه, امید, برش های کوتاه. برای آنها که برای ما شد تاریک ترین ساعت” فرانسیس گفت در وعظ خود را.

در کشورهای در سراسر جهان کاتولیک به دنبال پاپی خدمات و یا توده های مردم گفت: با کشیش خود را خالی کلیساها و پخش در تلویزیون و یا بر روی اینترنت.

“نترس عملکرد نیست به ترس: این پیام از امید. آن است که خطاب به ما ، این کلمات که خدا تکرار به ما در این شب” فرانسیس گفت.

او در تشویق مردم به “رسولان از زندگی در زمان مرگ” دوباره محکوم تجارت اسلحه و اصرار آن بهتر است برای کمک به فقرا است.

“اجازه دهید ما در سکوت گریه می کند از مرگ نه بیشتر جنگ! ممکن است ما جلوگیری از تولید و تجارت از سلاح های, از آنجایی که ما نیاز, نان, نه اسلحه” فرانسیس گفت.

“اجازه سقط جنین و کشتن افراد بی گناه دست یابد. ممکن است قلب کسانی که به اندازه کافی باز باشد برای پر کردن خالی دست کسانی که ضرورت برهنه,” او گفت:.

یکشنبه عید پاک توده به داخل خانه

همه از پاپ هفته دفاع مقدس فعالیت اصلاح شد را با مشارکت عمومی است.

آن خواهد بود برای به اوج خود رسید رویداد در عید پاک یکشنبه هنگامی که فرانسیس می گوید جرم و ارائه خود را در “Urbi et Orbi” (به شهر و جهان) برکت و رحمت و پیام.

عید پاک یکشنبه توده معمولا جذب تا 100,000 مردم در میدان سنت پیتر. در این سال آن برگزار خواهد شد در داخل کلیسا با نمادین جماعت کمتر از 20 نفر است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im