کامیون های نجومی پیشنمایش: پنج نشانه Longmuir می تواند Freo را ناجی


عصر جدید در Fremantle با سابق باشگاه مورد علاقه جاستین Longmuir در راس بوده است تیره و ابر آلود در حال حاضر با موانع به پرسنل کلیدی اما در آن طول می کشد فشار بازیکنان خود را به عنوان آنها سعی می کنید برای اجرای بازی های جدید طرح پس از هشت سال در راس لیون.

کامیون طرفداران نمی خواهد ذهن گم شده ماه سپتامبر برای پنجمین فصل متوالی اگر آن را ترجمه به بیشتر جذاب فوتبال امید تازه ای برای موفقیت پایدار منهای توقف و sloppiness که تعریف لیون تیم در سال های پایانی خود را.

Justin Longmuir will likely face a tough start to his senior coaching career at Fremantle.

جاستین Longmuir به احتمال زیاد سختی روبرو شروع به ارشد خود را حرفه مربیگری در Fremantle.

هارلی Bennell به آرامی در سراسر Nullabour به ملبورن خرید اینترنتی از Lachie نیل خروج به بریزبن بلند رفته است و لیون با آرامش چپ ساختمان و اما این باشگاه هنوز معما جسی هوگان با ادعا و طرفداران می خواهند این سوپراستار در این زمینه در سال 2020 است.

کمتر استقلالی جاذبه ها و سرود از Longmuir برای بازیکنان به بیان خود را بیشتر باید کمک به بازگشت عشق به کاپیتان Nat Fyfe جرم و کاهش فشار بر AFL دوم-جوانترین لیست تنظیم به یک بازی جدید طرح.

تبلیغات

آسیب های بازی بخشی خود را در هر باشگاه و اقبال و Fremantle باید به بهبود به عنوان فصل پیشرفت زمانی که ارکان کلیدی الکس Pearce, Joel Hamling مت Taberner و امیدوارم هوگان بازگشت.

همه حساب Longmuir یک مرد از کلام او است و معتقد است که ارتباط روشن و جعل روابط با هر یک از بازیکنان اصلی موفقیت است.

برای این منظور انتظار ظهور هافبک استعدادهای اندرو Brayshaw و آدم Cerra, fringe, ساکنان میچ Crowden و Taylin Duman و یدکی, آب و برق گریفین Khanderia و برنان کاکس به بهبود به عنوان Longmuir می دهد آنها را در هر فرصت و تشویق به سیمان یک نقطه در Freo بهترین 22 اوایل.

پس از بسیار چشمگیر مربیگری نانامی به بازی در ساحل غربی و Collingwood سابق پسر مورد علاقه Longmuir خواهد شد که دیگر دوره ماه عسل از بسیاری از, اما یک کامیون طرفداران هنوز هم تجزیه و تحلیل نزدیک به عنوان آنها به دنبال نشانه هایی از امید این باشگاه در حال حرکت رو به جلو در پست-لیون عصر.

5 چیزهایی که به سازمان دیده بان:
(1) توپ:استفاده از زهر این باشگاه به ظاهر پس از آغاز به کار Longmuir وعده داده است برای بهبود تیم ملی مهارت و با کمتر متراکم برنامه بازی و بهره وری بهتر از بازیکنان انتظار می رود پس از آخرین رتبه برای لگد زدن بهره وری در فصل گذشته (60.9%).

(2) توسعه rookies: باشگاه سه top 10 پیش نویس میدارد در هیدن جوان کالیب Serong و لیام هنری باید اقدام قابل توجهی در سال 2020 و طرفداران امید بالا سه نفر و پتانسیل هیجان, ماشین مایکل فردریک (انتخاب ندارد.61) بهبود سرعت بیشتری تحت Longmuir از آنچه Brayshaw (هیچ.2) و Cerra (هیچ.5) آیا تحت لیون.

(3) سبک بازی: این ‘متعادل تر’ بازی سبک Longmuir مطرح هنگامی که منصوب شده است دیده می شود در پیش فصل از طریق کمتر هندبال و بیشتر ضربات کوتاه و بلامنازع علائم آن کمک به سمت حفظ اختیار و کنترل سرعت برای تکمیل بیشتر انتقال به حمله از طریق وسط زمین. خوب توپ استفاده خواهد بود ضروری به مربی جدید طرح موفقیت.

Cam McCarthy caused chaos for the opposition when on his game last season and is pivotal for Freo in 2020.

مخفی مک کارتی باعث هرج و مرج برای مخالفان هنگامی که در بازی فصل گذشته است و محوری برای Freo در سال 2020 است.اعتبار:AAP

(4) آسیب لیست: این کامیون بودند با آمار صدمات اولیه این کمپین پس از چند talls دچار موجی از پایین پا شکست فصل گذشته. چگونه آموزش پزشکی و ارزیابی پروتکل های پشته تا در سال 2020 بسیار مهم خواهد بود, با بلیک هکتار (همسترینگ), Hamling (مچ پا) استفن هیل (چهار) دیوید Mundy (پا), پیرس (مچ پا) و Nathan Wilson (پا) به همه دست تکه های از نیمه اول سال است.

(5) خنک نگه داشتن: این کامیون می تواند امکان پذیر بود در نزدیکی پایین از نردبان خود را دور 13 خداحافظ و آرامش Longmuir احساس خواهد شد قابل توجهی از حرارت خود را به عنوان آسیب-سرند تیم ملی سعی می کنید به ماندن در هیئت مدیره خود را با طرح بازی در حالی که انتظار برای پرسنل کلیدی به بازگشت. خنک نگه داشتن در صورتی که بحران نقش کلیدی خواهد بود برای بازیکنان و طرفداران حفظ اعتقاد و نیمه دوم سال تحمل میوه.

حرکات بازیکن:

دارسی تاکر – کاپیتان Fyfe معتقد است که 23 ساله است آماده به گام تا دسته نخبگان و Fremantle نیاز به تعداد بیشتری از آنها را در یک هافبک در حال حاضر نیز از Lachie نیل و براد تپه.
روری Lobb – این 203cm را دوام خواهد بود و مهم تر از همیشه با توجه توانایی های خود را به چین و چروک وتاه و اجرا می شود و مزاحمت تا رو به جلو برای مخالفت backmen با آسیب به بازیکنان کلیدی در این مناطق.
مخفی مک کارتی – در داخل و خارج از سمت فصل گذشته با وجود منظم کیسه از اهداف تا به جلو 24 ساله تا به حال یک پیش فصل فوق العاده و پا زدن و می تواند به ایجاد فرصت های روی بال.

Nat Fyfe – حاکم Brownlow مدال یکی از بهترین رقابت علائم در بازی و عجیبی در گزاره در حمله. اگر Freo کوچکتر mids می توانید نگه دارید خود را در طول بازی آن را انتشار کاپیتان ارتباطی در تسلط خود را تا رو به جلو است.

استفان هیل – با برادر خود در حال حاضر در حال اجرا در اطراف با سنت کیلدا آسیب-plauged اما پویا هیل باید بدن خود را به راست و سپس اجرا شورش مانند روز به شکستن و باز کردن دفاع و به سمت انتقال بازی که اضافه شده ابریشم و لبه.

فهم: Blake هکتار (St Kilda), James Aish (Collingwood) اشعیا گیاهی (Claremont), Michael فردریک (Woodville-غرب تورنس) لیام هنری (Claremont) جارویس پینا (پوست تندر), Caleb Serong (Gippsland U18), لنو توماس (Claremont), Hayden جوان (Dandenong U18)
ناشران: هیدن Ballantyne (delisted) هارلی Bennell (ملبورن), Brad هیل (St Kilda) اسکات جونز (delisted) اد لنگدن (ملبورن), Shane Kersten (delisted), رایان Nyhuis (delisted) و هارون Sandilands (بازنشسته)

بهترین 22:
ب: Nathan Wilson, Joel Hamling لوقا رایان
HB: Reece Conca, الکس پیرس, Connor Blakely
C: Brett Bewley, آدم Cerra, استفن هیل
HF: Jesse هوگان مت Taberner دارسی تاکر
F: اندرو Brayshaw روری Lobb, دیوید Mundy
R: Sean دارسی Nat Fyfe مایکل والترز
من: Cam, مک کارتی, Griffin Khanderia, Blake هکتار جیمز Aish

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>