دکتر ‘که’ ستاره Christopher Eccleston بازده در سری صوتی

Christopher Eccleston, نهم, دکتر, بازگشت است به “دکتر” حق رای دادن در یک نام تجاری جدید سری صوتی در سال آینده.

این بازیگر در اصل بازی یاد sci-fi شخصیت در سال 2005 در اولین فصل از سری بی بی سی’ احیای, و در حال حاضر مجموعه ای برای بازگشت به 15 سال بعد البته در یک فرمت جدید. 12-قسمت سری صوتی با Eccleston و کامل بازیگران آغاز خواهد شد منتشر شده در مارس 2021.

“پس از 15 سال آن را هیجان انگیز خواهد بود برای دوباره نهم دکتر دنیا آوردن بازگشت به زندگی یک شخصیت من عاشق بازی” Eccleston در بیانیه ای گفت.

سری صوتی ایجاد خواهد شد با پایان محصولات تولید شرکت ناشر و توزیع کننده سی دی های صوتی, داستان های کتاب است. این شرکت قبلا منتشر شده دیگر “Doctor Who” داستان در علاوه بر این به “Torchwood,” “شرلوک هلمز” “سایه های تاریک” ،

“من برای اولین بار به صحبت کریستوفر در مورد بازگشت به نقش دکتر در Gallifrey یک کنوانسیون در فوریه این سال است. کریستوفر گفت که او با بهره گیری از ملاقات با طرفداران و خوشحال بود که دکتر او یاد شد پس از روی علاقه. او نشان داد او خواهد بود باز به بحث در مورد یک پروژه با پایان” رئیس شرکت Jason Haigh-Ellery در بیانیه ای گفت. “و پس از آن همه گیر رخ داده و زمان نقل مکان کرد و هر دو به سرعت و بسیار به آرامی. در طول ماه های اخیر ایده های رد و بدل شده و بحث کرده بود. من خیلی خوشحالم که کریستوفر تصمیم گرفته است برای بازگشت به نقش با ما — و من هیجان زده به استقبال او به پایان خانواده ما به عنوان کشف جدید ماجراهای نهم دکتر.”

“Doctor Who: The Ninth دکتر ماجراهای” منتشر خواهد شد به عنوان یک چهار دیسک جمع edition مجموعه و یا در دسترس برای دانلود با پشت صحنه اضافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>