دکتر کار با آمازون قبیله تست مثبت برای coronavirus


برازیلیا: یک دکتر کار با بزرگترین گروه های بومی در آمازون دارای آزمایش مثبت برای coronavirus برزیل وزارت بهداشت گفت: در روز جمعهزنگ زنگ زنگ است که این اپیدمی می تواند به آسیب پذیر از راه دور و جوامع بومی با اثر مخرب.

که شده است به نام حال بازگشت از تعطیلات در 18 مارس به کار با Ticunas یک گروه از بیش از 30000 نفر زندگی می کنند که در آمازون بالا در نزدیکی مرز با کلمبیا و پرو.

او یک تب بعد از آن روز رفت و او را به انزوا تست مثبت برای بیماری تنفسی COVID-19 یک هفته بعد وزارت گفت.

A representative of the Huitoto and Ticuna indigenous communities drinks Coke in Leticia, on Colombia's Amazon river border with Brazil and Peru. A doctor working with the Ticunas has tested positive for coronavirus.

یک نماینده از Huitoto و Ticuna جوامع بومی نوشیدنی “کوکاکولا” در لتیسیا در کلمبیا رودخانه آمازون مرز برزیل و پرو است. یک دکتر کار با Ticunas دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.اعتبار:AP

هشت اعضای قبیله او تحت درمان در اولین روز بازگشت به کار برای بومی خدمات سلامت Sesai هم جدا شده اند در خانه های خود و در حال نظارت وزارت گفت.

تبلیغات

دکتر عفونت است که اولین مورد تایید شده از این ویروس به طور مستقیم در حال حاضر در یک بومی ایجاد کرد. آن را بالا می برد ترس از شیوع است که می تواند کشنده برای برزیل 850,000 مردم بومی که سابقه نابودی توسط بیماری توسط اروپاییان از آبله و مالاريا به آنفولانزا.

کارشناسان بهداشت می گویند راه خود را از زندگی در جمعی hamlets تحت بزرگ کاهگلی سازه را افزایش می دهد خطر سرایت اگر هر عضو قرارداد جدید کروناویروس. انزوای اجتماعی سخت است برای قبایل برای تمرین.

وزارت گفت دکتر تا به حال هیچ نشانه هنگامی که او بازگشت به کار با استفاده از یک ماسک محافظ و دستکش, اما قرنطینه خود را به عنوان به زودی به عنوان او یک تب.

اخبار سایت G1 را ستون نویس Matheus Leitão گزارش داد که دکتر برزیلی و ممکن است گرفتار این ویروس در حالی که در تعطیلات در جنوب برزیل و یا در قایق سواری تا آمازون به محل کار خود را در سانتو آنتونیو دو عیسی.

تا کنون Sesai گزارش کرده است چهار مورد مشکوک به coronavirus در جوامع بومی تنها در آمازون.

اما پزشکان از ترس این ویروس می تواند گسترش سریع در میان قبایل که سیستم ایمنی بدن اغلب در حال حاضر ضعیف سوء تغذیه هپاتیت B و سل و دیابت است.

حدود یک سوم از بومی مرگ و میر در برزیل ناشی از موجود بیماری های تنفسی.

این بیماری همه گیر H1N1 در سال 2016 به کشته شدن صدها نفر از مردم بومی و عمدتا از گوارانی قبیله در جنوب سردتر از برزیل که در آن حدود نیمی از آنها گرفتار مشکلات.

خبر آمد که برزیل دولت فدرال راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی در برابر اجتماعی فاصله اقدامات برای مبارزه با شیوع, آخرین flashpoint در نبرد بین رئیس جمهور Jair Bolsonaro دولت و فرمانداران.

این “#BrazilCannotStop” آگهی تلویزیونی – این برنامه شامل یک شعار شبیه به یک کمپین در میلان قبل از مرگ و میر در ایتالیا افزایش یافت – نشان می دهد صحنه های شلوغ کلاس های درس و بازارهای خیابانی.

Brazilian governors and health authorities are at odds with President Jair Bolsonaro, above. Bolsonaro has called the pandemic a momentary, minor problem, saying strong measures to contain it are unnecessary.

برزیل فرمانداران و مقامات بهداشتی در تقابل با رئیس جمهور Jair Bolsonaro بالا. Bolsonaro به نام همه گیر لغزش جزئی مشکل گفت: اقدامات قوی شامل آن غیر ضروری هستند.اعتبار:AP

“برای محله فروشندگان برای صاحبان فروشگاه ها در مراکز شهر برای کارکنان داخلی برای میلیون ها برزیلی, برزیل می تواند به توقف,” تبلیغ گفت.

هجوم بهداشت عمومی کارشناسان Bolsonaro معتقد است, برای بازگشایی مدارس و قرار دادن برزیل بازگشت به کار, خندیدن در “هیستری” در اطراف virus او خواستار “کمی آنفولانزا.”

موقعیت خود را تضعیف شده است اقدامات انجام شده توسط دولت فرمانداران و شهرداران شهرستان به ممنوعیت غیر ضروری فعالیت های تجاری و خدمات عمومی برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

تایید coronavirus موارد در کشور شروع به پریدن کرد به 3417 روز جمعه از سال 1891 در روز دوشنبه به عنوان مرگ و میر ناشی از صعود به 92 با توجه به وزارت بهداشت. Bolsonaro پیشنهاد کرده است که هزینه های اقتصادی از مستندات هستند و کشنده تر است.

برزیل بانک مرکزی در روز جمعه به نام اضطراری خرید اوراق قرضه قدرت در خط با ‘کاهش کمی’ سیاست در کشورهای دیگر در حالی که رونمایی از 40 میلیارد reais (8 میلیارد دلار) خط اعتباری برای کمک به شرکت های کوچکتر با حقوق و دستمزد.

وزیر اقتصاد پائولو Guedes همچنین گفت که دولت را ارائه 45 میلیارد reais (14 میلیارد دلار) برای خود اشتغالی و غیر رسمی کارگران بخشی از مجموع 700 میلیارد reais در اقدامات بیش از سه ماه.

تلویزیون, تبلیغات در رسانه های اجتماعی توسط Bolsonaro متحدان از جمله پسر سناتور Flavio Bolsonaro راه اندازی شد توسط دفتر رئيس جمهور در هزینه 4.9 میلیون reais بدون مشورت با وزارت بهداشت و درمان با توجه به دو نفر با آگاهی از این موضوع است.

سائو پائولو فرماندار جاو Doria سابق Bolsonaro متحد که در برخورد با رئیس جمهور بیش از مدیریت بحران به نام تبلیغ “دروغ”.

“بیش از 50 کشور در قرنطینه. بنابراین کل جهان اشتباه است و تنها کسی است که درست است که رئیس جمهور Jair Bolsonaro?” او گفت:. “برزیل می تواند به توقف به زاری بی مسئولیتی برخی از مردم است.”

Bolsonaro محبوبیت تضعیف شده به عنوان نظر سنجی نشان می دهد اکثر برزیلی ها جانبداری با فرمانداران. بسیاری از مردم در سراسر برزیل bang گلدان و تابه ها را در ویندوز خود را شبانه در اعتراض.

در مقابله با تظاهرات روز جمعه Bolsonaro حامیان سوار بوق کاروان از طریق شهرهای بزرگ به مخالفت با مستندات به اشتراک گذاری ویدئوها در رسانه های اجتماعی با #BrazilCannotStop برچسب.

شعار شبیه به #MilanWillNotStop که محبوب در شمال ایتالیا در ماه فوریه است. ایتالیا رفت و تبدیل به یک جهانی تمرکز شیوع بیماری با مرگ و میر بیشتر از چین است.

شهردار میلان, Beppe سالا گفت و ابراز تاسف های hashtag.

“بسیاری از آنها با اشاره به این که با هشتگ #MilanWillNotStop. این یک ویدیو که رفت و ویروسی در اینترنت. هر کس به اشتراک گذاری آن من نیز به اشتراک گذاشته شده آن را درست یا غلط احتمالا به اشتباه” سالا گفت.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>