پزشکان در تکیه خانه مجازی تماس در ویروس متاثر از فرانسه

صادر شده در: ویرایش:

دکتر عمل جراحی در پاریس که در آن تورا میلو کار می کند دارای بسته درب آن به بیماران به دلیل coronavirus اما پزشک عمومی است که هنوز هم انجام مشاوره در حال حاضر تنها توسط ویدئو کنفرانس.

تبلیغات

“چگونه بسیاری از روز شما تا به حال یک تب پرسید: 31 سال سن بیمار مشکوک به داشتن ویروس. پزشک می تواند بیمار را در یک پنجره بر روی صفحه نمایش کامپیوتر در حالی که بیمار فیلم برداری خود را با استفاده از یک وب کم در خانه.

دکتر تشخیص داده مورد خفیف از coronavirus, به, بیمار, آنلاین, نسخه, پزشکی, برای از بین بردن علائم و توصیه او را به محدود کردن تماس با دوست خود را برای جلوگیری از انتقال ویروس است.

“جای تعجب بیماران استفاده کردم به آن را بسیار به سرعت” میلو گفت: از مجازی مشاوره که او از انجام عمل جراحی او را در پایتخت مجلل 6 منطقه.

او تخمین زده است که بین 30 ٪ و 50 ٪ از او قرار ملاقات آنلاین در مورد کوروناویروس مربوط به شکایات.

افزایش اضطراب در بيماران مورد ویروس همراه با نگرانی که از دیدن یک دکتر در فرد می تواند در معرض مردم به عفونت در فرانسه رانده افزایش استفاده از مشاوره آنلاین پزشکی.

پس از شیوع بیماری در زمان برگزاری در فرانسه تعدادی از مشاوره گرفته بر روی یک پلت فرم به نام Doctolib افزایش یافته است 100 بار و تعدادی از پزشکان با استفاده از این سایت به ده برابر افزایش یافته است با توجه به Doctolib از بنیانگذاران و مدیر اجرایی استانیسلاس Niox-شتو.

“و این است که بالا رفتن ساعت-توسط-ساعت” او به رویترز گفت در یک مصاحبه.

در مجموع 1,696 مردم تا کنون از درگذشت coronavirus در فرانسه به طور رسمی شمارش روز پنجشنبه منتشر شد و تعداد موارد ثبت شده از عفونت است که در 29,155.

دولت فرانسه گفته است که مردم به ماندن در خانه و اجتناب از همه اما ضروری سفر. بازدیدکننده داشته است به پزشک در لیست مجاز, فعالیت, اما بسیاری از برخی از نگرانی آنها می تواند انتخاب کنید تا عفونت در مطب جراحی است.

Doctolib تاسیس در سال 2013 معمولا اتهامات پزشکان 79 یورو ($87) در هر ماه هزینه برای استفاده از سایت, اما این تصمیم به چشم پوشی که در آغاز شیوع بیماری است.

Doctolib که ذکر شده است گفت: در سال گذشته بودجه دور که در آن مطرح شده 150 میلیون یورو از سرمایه گذاران به این شرکت یک ارزیابی از حدود 1 میلیارد یورو است. ($1 = 0.9077 یورو)

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>