هند و سنگاپور-انیمیشن بر اساس ساز و برگ کیهان-مایا رانندگی به animated arena با “Dogtanian و سه Muskehounds” یک اقتباس از Alexandre Dumas کلاسیک رمان “سه تفنگدار.”

یک تولید مشترک با اسپانیا Apolo فیلم “Dogtanian” است یاد تلویزیونی ملک که برای اولین بار پخش در MBS در ژاپن در سال 1981 تلویزیون Espanola در سال 1982 و در سال 1985. شده اند وجود دارد چند تکرارها نشان می دهد پس و برخی از 40 سال بر آن است که هنوز پخش در بیش از 100 سرزمین.

امی و آنی نامزد داگ Langdale (“کونگ فو پاندا: افسانه از هیبت” است) نوشتن اسکریپت فیلم بر اساس اصلی نوشته شده توسط: کلودیو Biern بوید که رئيس جمهور از Apolo فیلم. تونی گارسیا (“Invizimals”) تنظیم شده است به طور مستقیم.

جهانی است سوار این پروژه در نظر گرفتن SVOD برای چند مناطق از جمله انگلستان و فرانسه و آلمان. اسپانیایی همکاران در این پروژه عبارتند از TVE, Lusomundo و Contracorriente با حمایت مالی از, ICO, Banco Santander Sodena و Sonagar.

کیهان-مایا را بخش امور مالی شرکت-تولید و توزیع انحصاری در آسیا است. این شرکت با راه اندازی یک دولت از هنر استودیو مستقل به تولید فیلم های.

محبوب ترین ها در انواع

گارسیا گفت: “این شگفت انگیز است برای دیدن سطوح کار در استودیو. وجود یک فرهنگ به اشتراک گذاری و یادگیری که مثبت اثرات کیفیت خروجی و زمان تحویل.”

کیهان-مایا اجرایی Anish مهتا افزود: “با 25 سال تجربه غنی در تولید انیمیشن و حمایت از آمریکا شرکت سهام خصوصی ککر است که خطر کنترل در کیهان-Maya ما به خوبی آماده به صورت همه جانبه رشد است.”

“‘Dogtanian’ خواهد سرگرم کردن کودکان آن را به عنوان استفاده می شود به پدر و مادر خود را از 40 سال پیش پس فلسفه ما: بچه ها مبارک” گفت: Biern بوید نوشت که اصلی است.

کیهان-مایا کاتالوگ شامل متحرک را نشان می دهد “Motu Patlu,” “بازرس Chingum” و “ویر: ربات پسر.” این شرکت دارای چندین آینده تولیدات مشترک از جمله 2D متحرک سری “کهکشانی آژانس” با فرانسه 100 انیمیشن برای پخش Gulli.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im