موسسه فیلم دوحه را Qumra رویداد لغو شد با توجه به Coronavirus نگرانی

موسسه فیلم دوحه را Qumra رویداد اختصاص داده شده به پرورش تازه, عرب, فیلم کرایه از طریق کالیبر بالا mentorships و سرپرستی شبکه با یک گروه را انتخاب کنید از بالا مدیران صنعت لغو شده است با توجه به coronavirus نگرانی.

“اگر چه این یک رویداد بسیار مهم برای جامعه ما و شرکت کنندگان در رفاه ساکنان و بازدید کنندگان به قطر باقی مانده است ما اولویت اول” سازمان اعلام کرد روز سه شنبه در بیانیه ای.

“46 انتخاب پروژه ها باقی می ماند یک اولویت برای DFI در این سال” در این بیانیه اضافه شده است.

“ما کار داخلی برای پیدا کردن بهترین راه حل برای حمایت از آنها از طریق این دوره از چالش های جدید و به شما اطلاع از فرصت های که در آن شما می توانید کمک به موفقیت این سال را به انتخاب پروژه ها ،

مدیران کلر دنیس جیمز خاکستری و جسیکا Hausner و همچنین نامزد جایزه اسکار فیلمبردار Phedon Papamichael و طراح صدا Mark A. Mangini شده بود قرار است برای حضور در Qumra را در سال 2020 به نسخه است که برنامه ریزی شده بود به اجرا مارس 20-25 در قطر سرمایه است.

Qumra است که عرب کلمه اعتقاد به منشاء کلمه “دوربین” اختصاص داده شده به حمایت و چوپانی اول و دوم آثار عمدتا توسط مدیران. این مربیان از طریق یک در یکی از جلسات و کلاس های استاد را در پرورش استعداد های متصل به 46 پروژه از 20 کشور در حال توسعه و یا پست-مراحل تولید.

محبوب ترین ها در انواع

این رویداد منحصر به فرد تصور شش سال پیش توسط فلسطینی مدیر الیا سلیمان (در تصویر) که Qumra مدیر خلاق ترکیب خلاق کارگاه و جشنواره عناصر و معمولا با حضور بیش از 100 کارشناسان صنعت از جمله تکرار از عمده ترین جشنواره است.

Qumra به تازگی به گسترش محتوای تلویزیون فضای پر کردن شکاف داده شده است که وجود ندارد هیچ رویدادی دیگر در منطقه خدمت به عنوان یک بازار برای عربی سری پروژه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>