داخلی noir اسرار او را نگه می دارد به یاد محبوب ’90s پلیسی


وجود دارد طرح تاب انبوه در اسرار او را نگه می دارداما آنها قانع کننده ترین دلیل برای تماشای این عالی شش بخش “داخلی نوآر” ساخته شده در سیدنی. این است که فقط به عنوان به خوبی به دلیل وجود یک فرصت خوب شما دیدن برخی از آنها که مایل کردن.

شما نمی نیاز به یک توپ کریستال برای مثال به شکل که قفسه های سوپر مارکت-استکر آگاتا (Downton Abbey’s Laura Carmichael) یک سالم کمتر از علاقه مومیایی وبلاگ نویس Meghan (Jessica De Gouw) که زندگی به نظر می رسد همه چیز او است و نه مرفه کاملا سرپرستی آراسته با ستایش و شایان ستایش دو فرزند است.

Laura Carmichael and Jessica de Gouw in The Secrets She Keeps, a "domestic noir" drama on Ten.

Laura Carmichael and Jessica de Gouw در اسرار او را نگه می دارد یک “داخلی نوآر” درام در ده.اعتبار:ده

در مورد تنها چیزی که این جفت ارز به نظر می رسد که مشترک است این واقعیت Meghan مغازه ها در سوپر مارکت که در آن Aggie کار می کند و هر دو به شدت باردار. به دلیل ظرف چند روز از یکدیگر در واقع. نشانه فوری دوستی.

به جز آگاتا است که همه او به نظر می رسد. او طرح در Meghan و یا برخی از بخشی از زندگی خود را در هر نرخ. به عنوان یک فرد یادداشت وجود دارد چیزی است که یک بیت تنها زن سفید در مورد مگان جدید ،

تبلیغات

بر اساس Michael Robotham را در سال 2017, رمان این است که واقعا محکم نوشته و کارگردانی قطعه کار که harks به آن موج روانی (و دانستن) پلیسی است که لذت می برد محبوبیت در 1990s, فیلم هایی مانند The Hand That Rocks The Cradle, Pacific Heights, پایه غریزه و فوق SWF. آن را از جنبه های جذاب از قیام علاقه ظاهرا زن متمرکز بر روی صفحه نمایش داستان در سال های اخیر است که این نوع قصه ها یک بار دیگر پیدا کردن نفع البته با معاصر و تاب است.

در اینجا است که پیچ و تاب و تا حدودی در مراکز Meghan نیمه حرفه ای به عنوان یک مومیایی وبلاگ نویس است. آن را انجام نمی دهد بسیار به سهولت به بار مالی که به شوهر جک (Michael Dorman) بنابراین ناراضی اما او احساس که او را “فقط” یک مادر اقامت در خانه مادر.

با توجه به مرکزی طرح حول محور کسی ربودن یک کودک و عبور از آن را به عنوان خود آن را به یک سکته مغزی از نبوغ را نمایشی پدر و مادر Meghan حرفه ای تمرکز می کنند. هنگامی که شما زندگی خود را نگاه کامل این احتمال وجود دارد برخی از مهره های شغلی سعی خواهد کرد تا آن را از شما سرقت.

من نمی خواهم به فاش کردن بیش از حد بیشتر در مورد طرح اما اعتماد به من وقتی که من می گویند که شگفتی و تاب نیست چه چیزی باعث این طوری فریبنده (هر چند آنها نمی صدمه دیده). این روانی حقایق — در characterisations روابط بین شخصیت چیزهایی گفت و left unsaid و انگیزه های پشت سر آنها — که لغو این فراتر از سطح اکثر درام تجاری ما در شبکه های تلویزیونی.

اعتبار کامل به نویسندگان سارا واکر و جاناتان گاوین مدیران کاترین Millar و جنیفر Leacey و تولید هلن Bowden and Jason Stephens (که آنها نیز در پشت Foxtel عالی بره خدا) و همچنین ده شبکه تولید ریک مایر برای که.

زن منجر می شود که هر دو فوق العاده De Gouw را Meghan تبدیل خشم به شوهر او هنگامی که او به طور خلاصه فکر می کند او به نحوی اراده ناپدید شدن فرزند او هرگز واقعا می خواستم کارمایکل را Agatha یک ظرف غذا تیره و متضاد انگیزه و احساسات.

Meghan and Agatha meet in the supermarket and bond over their shared imminent motherhood.

مگان و آگاتا دیدار در سوپر مارکت و پیوند را به اشتراک گذاشته قریب الوقوع مادری. اعتبار:ده

مردان در زندگی خود کمتر به انجام, اما هنوز هم مدیریت را به نور و سایه برای تصاویر خود را. Dorman یک تلویزیون ورزشی مجری خنثی در حرفه خود و سرخوردگی در ازدواج و Ryan Corr است playboy بهترین همسر سیمون مخفیانه اشتیاق برای چیزی بیشتر. مایکل Sheasby نقش هیدن به ملوان می آید که در ساحل بازی پدر برای یک کودک او حتی نمی دانند که آمدن بود که از خشونت خواستار و محافظ غرایز دو طرف از همان مخدوش سکه.

هر کس اسرار در این نشان می دهد اما هیچ یک از آنها فراتر از باور است. آنها اسکلت در بسیاری از زندگی واقعی گنجه و آنها سر و صدا به اندازه کافی متقاعد کننده به این ارزش سوار چسبیده با طولانی پس از شما کار کرده ام که در آن می گذرد.

اسرار او را نگه می دارد در ده روزهای چهارشنبه در ساعت 8.30 از مارس 22. تمام قسمت های موجود در 10Play در همان روز.

دنبال نویسنده در Facebook در karlquinnjournalist و در توییتر @karlkwin

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر