داخلی خورشیدی دنده سازان به دنبال سطح میدان بازی برای واحدهای در SEZs

داخلی سلول های خورشیدی و ماژول تولید کنندگان از دولت خواست برای تحمیل یک “equalisation لوی’ به طوری که واحد های واقع در مناطق ویژه اقتصادی’ (SEZ) در حال درد نکنه با این تصمیم دولت برای اعمال پایه حقوق گمرکی (BCD) خورشیدی در واردات است.

صنعت گفت: در صورت وجود عدم وجود یک سطح-زمین بازی تولید کنندگان داخلی در SEZs خواهد شد که بسته به فروشگاه و ممکن است به عنوان بسیاری از 15,000 زیان کار است. SEZ واحدهای تولیدی تلقی می شود در رقابت با شرکت های خارجی و از این رو حقوق گمرکی است که بر آنها تحمیل شده بیش از حد.

مرکز خانههای گلی خالی برای تحمیل یک 2 درصد equalisation لوی به incentivise SEZ تولید کنندگان برای انجام معاملات با مشتریان داخلی و خارجی.

“Equalisation لوی خواهد شد مجموعه ای از مزایای availed توسط واحدهای تولیدی واقع در SEZ در حالی که راه اندازی امکانات. ما دوم این پیشنهاد برای تحمیل یک Equalisation لوی به عنوان آن را به اطمینان حاصل شود که واحد تولیدی واقع در DTA و SEZ قرار داده شده در شبیه جای پای در نظر وظایف سفارشی” گفت: Saibaba Vutukuri مدیر اجرایی دفتر Vikram خورشیدی.

با توجه به داده های صنعت از 3,100 مگاوات همراه ظرفیت تولید در هند, 2000 مگاوات واقع در SEZ. در ماژول تولید 3,800 مگاوات از 9000 مگاوات است که در داخل SEZ.

وزارت جدید و انرژی های تجدید پذیر (MNRE) پیشنهاد کرده است که 20 درصد BCD بر واردات از سلول های خورشیدی و ماژول ها. این حرکت بخشی از این کشور به تلاش های اخیر برای ممنوعیت واردات از چین. نزدیک به 80 درصد از هند خورشیدی ظرفیت ساخته شده است چینی چرخ دنده خورشیدی.

در همان زمان اداره کل تجارت درمان (DGTR) در اخیر منظور پیشنهاد تمدید وظیفه حفاظت وضع خورشیدی واردات که از چین است. این زمان وظیفه حفاظت در واردات چین است که 15 درصد با توجه به پایان این ماه است. DGTR پیشنهاد کرده 14.9 درصد وظیفه برای یک سال. این بود که در پاسخ به یک درخواست توسط چندین خورشیدی داخلی تولید کنندگان درخواست برای یک سطح میدان بازی در برابر کم قیمت واردات چین.

صنعت رو هم در مورد زنجیره تامین اختلال ویفر از چین با توجه به های اخیر ممنوعیت واردات. ژتونهای یک جزء مهم برای سلول های خورشیدی و ماژول ها. با این حال این صنعت در انتظار سیاست فشار برای ویفر و شمش تولیدی در هند.

“دولت است فشار برای بلند پروازانه سیاست برای ویفر سیلیکون تولید در هند و ما به امید آن به زودی خواهد آمد” گفت: Avinash Hiranandani جهانی مدیر عامل و مدیر عامل RenewSys. او همچنین گفت: تفاوت قیمت بین هندی و چینی چرخ دنده خورشیدی است 20-25 درصد و این است که عمدتا به دلیل نرخ بهره پایین در چین است.

“وام دهندگان داخلی باید با در نظر گرفتن نرخ پایین تر برای خورشیدی بخش تولید است. دولت نیز باید کاهش هزینه های سرمایه خورشیدی برای تولید” گفت: Vutukuri.

تولید و صنعت گفت: با فشار دادن بومی تولید کشور می تواند به جلوگیری از خروج 18 میلیارد دلار ذخایر فارکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>