داخلی صنعت فولاد شده است به طور مداوم بالا بردن قیمت محصول از ماه نوامبر با وجود عدم وجود شاخه های سبز.

“وجود دارد هیچ افزایش تقاضا شاخص و یا شاخه های سبز در تمام که می تواند این افزایش قیمت پایدار است. تقاضا از زیرساخت است که هنوز هم انتخاب کنید تا و خودرو همچنان ضعیف” Sushim نوری مدیر کل در موسسه جراحی توسعه و رشد (INSDAG) گفت: استاندارد کسب و کار.

فولاد تولید کنندگان داخلی را افزایش قیمت محصول در حدود 2,000 تومان در هر تن در ماه فوریه.

“فوریه افزایش قیمت نیز در پیش بینی تقاضا کردن که stockiest باید نگردند کارگاههای خود را. وجود ندارد در زمین تقاضا تا کنون” بانرجی اضافه شده است.

بالاتر هزینه های مواد خام افزایش جهانی قیمت فولاد و انتظارات تقاضا انتخاب شده اند تنها دلایل فولاد تولید کنندگان داخلی به افزایش قیمت در هر ماه از ماه نوامبر تا کنون است.

در حال حاضر نورد گرم قیمت حاکم در 40,000 تومان در هر تن در بازار داخلی از 15 ماه اخیر از 33,500 تومان در هر تن رای اشاره کرد در اواسط 2019. در حال حاضر قیمت به مراتب پایین تر از 47,000 تومان در هر تن نرخ نورد گرم که در اکتبر سال 2018 است.

تاتا استیل Sajjan لیورپول-led JSW Steel, Naveen Jindal-led لیورپول جراحی و قدرت و دولتی جراحی اقتدار هند (SAIL) در میان برترین تولید کنندگان فولاد در کشور است.

“بالا بردن قیمت خوب است. سوال این است که پایداری افزایش قیمت. که در آن تقاضا ؟ ” گفت: بر اساس بمبئی-معامله گر خواست نامش فاش نشود.

در همین حال برخی از مقامات صنعت شد و از این نظر که حقوق گمرکی وضع مصرف کننده لوازم خانگي در بودجه اتحادیه برای FY21 می تواند در خفیف تقاضا در بازار فولاد.

“اندکی تقاضا از durables مصرف کننده است به اندازه کافی برای احیای تقاضا در صنعت فولاد داخلی گفت:” بانرجی از INSDAC.

از مجموع فولاد داخلی تقاضای اکثریت می آید از زیرساخت های بخش و به دنبال آن صنعت خودرو است. یک بخش حاشیه ای در حدود 10-12 درصد از کل مصرف فولاد می رود به سمت مصرف کننده لوازم خانگي.

“به نظر ما به فکر افزایش قیمت (در ماه فوریه) ممکن است به طور کامل جذب می شود به عنوان ژاپن FOB (free on board) قیمت ممکن است به دنبال شیب در CFR ویتنام قیمت.

همچنین به عنوان چین قیمت ممکن است زمانی که شرکت های رزومه کاری در فوریه 09. این ممکن است در نتیجه وارداتی قیمت لغزش به تخفیف در مقایسه با آنهایی داخلی گفت:” توجه داشته باشید از Edelweiss اوراق بهادار.

با توجه به مشترک گیاه کمیته اطلاعات در فروردین ماه نوامبر در هند داخلی مصرف فولاد در ایستاده بود 66.5 میلیون تن تا 3.65 درصد از مدت مشابه سال گذشته در حالی که تولید شد و در 67.66 میلیون تن تا 2 درصد از سال گذشته است.

مقامات صنعت هستند از این نظر که بعد از دو-سه ماه خواهد بود بسیار حیاتی برای صنعت فولاد داخلی برای تست اگر این افزایش قیمت پایدار به عنوان قوی مصرف دوره ادامه خواهد داد تا زمانی که ممکن است.

“نمایندگی مجاز و فروش قیمت بالاترین در میان بخش های دیگر که شرکت های فولاد در حال دادن محصولات. تقاضا بسیار ضعیف است و تولید کنندگان به سادگی در حال فرصت طلب” گفت: بر اساس بمبئی-فروشنده که همچنین یک عضو بمبئی تاجر آهن را در انجمن.

جولای-سپتامبر دوره است که معمولا به عنوان یک شل تقاضا فصل برای فولاد به عنوان صنعتی فعالیت به وقفه می آید در سراسر کشور با توجه به بادهای موسمی است. در همین حال معامله گران انتظار دارند برخی از صعودی تقاضا از بخش املاک و مستغلات بانک مرکزی هند (RBI) امروز اعلام کرد که برخی از اقدامات امداد به مصرف کننده افزایش وام برای مسکن.

“تا کنون تنها مثبت است که می توان در این صنعت است که عدم اطمینان در شرایط الگوی مصرف رفته به طور کامل. در طول سال مالی شرکت ها مجبور به قطع capex با توجه به کاهش رشد تقاضا. صنعت بیرون آمدن از این وضعیت است. که تنها واقعی مثبت خیلی دور” مطلع بانرجی.

JSW Steel تصمیم به “مجددا” آن هزینه های سرمایه برای این سال آورده و آن را با 4,700 تومان کرور. تاتا جراحی نیز تجدید نظر FY20 capex به 8,000 تومان کرور روپیه از 12,000 تومان کرور روپیه زودتر.

جراحی افزایش قیمت

  • نوامبر: توسط Rs 500-750 در هر تن
  • دسامبر: توسط Rs 1000 تا 1500 در هر تن
  • ژانویه: توسط 1,000 تومان در هر تن
  • مارس: با 1700 تومان-2000 در هر تن

منبع: صنعت فولاد گران

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im