دومینیک سبز جانباز از هر دو فرانسوی و انگلیسی, فیلم صنایع منصوب شده است مدیر هنری از Dinard جشنواره فیلم, جشنواره بریتنی در شمال غربی فرانسه است که ویترین فیلم های از انگلستان

سبز در اوایل حرفه ای درگیر توزیع نمایشگاه و جشنواره و نیش در باکره فیلم. دوازده سال مستقر در پاریس را دیدم او را به عنوان مشاور هنری در TF1 و توسعه در StudioCanal. او همچنین tutored در رسانه های مدرسه کسب و کار در اسپانیا و سخنرانی در پاریس فیلم مدرسه EICAR.

او در بازگشت به لندن برای تبدیل شدن به MD افسانه ای آژانس عکس مگنوم عکس و همچنان به کار بین لندن و پاریس به تدریس در مدرسه ملی فیلم و تلویزیون در انگلستان و به عنوان مشاور به آمریکا مرکز فرهنگ و هنر در پاریس.

“شهر Dinard بسیار خوشحال است با انتصاب دومینیک سبز. فراتر از آن (سبز) و بسیاری از ارزش مهارت های انتخاب به افغانستان می فرستد یک سیگنال قوی برای همسایگان ما در سراسر کانال به ما یادآوری می کنند که در Dinard, مبارزه با تروریسم در اروپا وجود ندارد” شهردار Dinard, Jean-Claude Mahé گفت.

“این Dinard جشنواره باید باقی می ماند این پل فرهنگی بیش از دریا به این دلیل که داستان عشق بین Dinard و انگلیسی در جهان است به طوری که آن را قطعا نمی end در سال 2020 است.”

محبوب ترین ها در انواع

“این معشوق جشنواره سی سال است در ارتباط با شهر Dinard با سینما. من مشتاقانه منتظر بازی من در آن توسعه آینده” گفت: سبز. نسخه بعدی اجرا می شود هفت. 30-Oct. از 4 سال 2020 است.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im