Donald Glover تعجب-نسخه جدید آلبوم های آریانا گراند و SZA (گوش دادن)

Donald Glover ارائه طرفداران با یک حواس پرتی از coronavirus قرنطینه در روز یکشنبه با تعجب انداختن یک 12-آهنگ جدید آلبوم در ساعت اندکی از صبح روز یکشنبه این مجموعه که به نظر نمی رسد به یک عنوان فراتر از “Donald Glover ارائه” ویژگی های ظاهر توسط Ariana Grande, 21 وحشی و SZA. این آلبوم در جریان خدمات در آن زمان از این مقالات نشریه است اما جریان در یک وب سایت اختصاص داده شده — گوش دادن به آن را در اینجا.

هیچ اطلاعاتی در مورد این آلبوم است که همراه با چهار پنل تصویر به تصویر می کشد یک جمعیت از مردم جشن و/یا وحشت شد و بلافاصله در دسترس است. تکرار برای Glover بلافاصله پاسخ به انواع‘s درخواست برای اطلاعات بیشتر اگر چه NME گزارش می دهد که یک عضو تیم مدیریت را بازتوییت کرد یک لینک ظاهرا تایید صحت آن.

در حالی که مشخص نیست که آیا این مجموعه است که بلند شوند percolating “نهایی” Childish Gambino آلبوم است که این بازیگر-خواننده ظاهرا تا به حال در آثار برای چند سال آن را شامل سه آهنگ است که به نظر می رسد تحت Gambino نظارت: 2018 تنها “احساس می کند مانند تابستان” (انجام شده در “شنبه شب زنده” و در تور) “جنگ سالاران” (همچنین انجام زندگی می کنند) و “Algorythm” (نیز) بر روی تور و مورد استفاده در گوگل یک صفحه تجاری).

گلوور/Gambino اصل در همه جا در طول 2018-2019 با ضربه سری “آتلانتا” و چند تک آهنگ از موفقیت خود 2016 آلبوم “بیدار عشق من” از جمله برنده جایزه گرمی سرود “این است که امریکا”; مشخصات بالا تور آمریکای شمالی که شامل حضور در سال گذشته جشنواره Coachella; نقش Lando <url> در “انفرادی: جنگ ستارگان داستان” و به عنوان صدای سیمبا در دیزنی live-action نسخه از “شیر شاه”; و یک فیلم کوتاه با بازی ریحانا به نام “گواوا جزیره است.” او شگفت انگیزی کاهش یافته است از این رادار پس از آخرین تاریخ تور خود را بدون آزاد کردن یک رود و به طعنه آلبوم. شاید این از آن است.

تنوع بیشتری را در این آلبوم به زودی.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>