دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش روغن, ‘خبر جعلی’ به صورت سهام بازار افت

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش مبارزه برای سهم بازار نفت بین عربستان سعودی و روسیه و همچنین نامشخص “خبر جعلی” برای یک بی مهابا رها در آمریکا قیمت سهام در روز دوشنبه میان کشویی تقاضا برای نفت خام با توجه به کوروناویروس. در یک سری از توییت تهمت نیز گفت: در ارتباط شیرجه رفتن قیمت نفت به نفع آمریکایی: “خوب برای مصرف کننده قیمت بنزین پایین آمدن!”

در اشاره به “جعلی اخبار” مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد با اشاره به پوشش coronavirus. گسترش این ویروس در سراسر جهان – و نصب مرگ و میر از COVID-19 بیماری باعث می شود – دارای لرزاند بازارهای جهانی است.

در طول ریاست جمهوری خود مغلوب ساختن پیشی جستن که چهره انتخابات مجدد در ماه نوامبر بارها با اشاره به افزایش قیمت سهام و رکورد بالا شاخص های بازار به عنوان یک سیگنال از اقتصاد آمریکا را به سلامت.

“عربستان سعودی و روسیه در حال بحث بر سر قیمت و جریان نفت است. که این خبر جعلی است به همین دلیل برای بازار رها” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

در یک جداگانه پرینت او به عنوان تاثیر coronavirus مقایسه تعداد آمریکایی زندگی آن گرفته شده به تعداد بیشتری از مرگ و میر ناشی از آنفلوانزای فصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>