دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال Infinite پرداخت به ما با وجود هیچ دلیلی روشن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها اصرار داشت در روز دوشنبه که هر گونه فروش Infinite ما عملیات را شامل قابل توجهی پرداخت به آمریکا — اما آن روشن نیست تحت چه قدرت او می تواند استخراج پرداخت.

این امر می تواند بی سابقه ای بر اساس تاریخ اخیر برای دولت آمریکا برای جمع آوری یک برش از یک معامله مربوط به شرکت در آن ندارد یک خطر است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پول را از چین یا آمریکا خریدار مانند Microsoft Corp.

“ایالات متحده باید درصد بسیار زیادی از قیمت که از آنجا که ما در حال ساخت آن ممکن است” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری دوشنبه شب. “هر چه تعداد آن خواهد آمد از فروش که هیچ کس دیگری خواهد بود فکر کردن اما من, اما این راهی است که من فکر می کنم. و من فکر می کنم آن را بسیار عادلانه است.”

پیش از آن در روز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Infinite را به در ما 15 سپتامبر — مگر در مواردی وجود دارد یک معامله به فروش شبکه اجتماعی داخلی عملیات به مایکروسافت و دیگر شرکت های آمریکایی.

همچنین بخوانید: چین اجازه نخواهد داد یک Infinite ‘سر و صدا و با شتاب’ توسط ما, دولت, رسانه ها هشدار می دهد

مغلوب ساختن پیشی جستن در مجموعه ای خشمگین تقلا بر سرنوشت چینی متعلق به برنامه روز جمعه زمانی که او گفت که او خواهد ممنوعیت فعالیت شرکت را از طریق یک اقدام اجرایی در روز شنبه. اما آخر هفته گذشت بدون هیچ گونه رسمی حرکت از کاخ سفید پس از رئیس جمهور صحبت با مایکروسافت مدیر اجرایی rahmani در مورد شرکت خود را به تلاش برای خرید ویروسی تصویری نرم افزار.

تیک تاک ساعت

مایکروسافت گفت در یک پست وبلاگ که آن را با هدف تکمیل یک معامله برای Infinite عملیات در آمریکا و همچنین در کانادا و استرالیا و نیوزیلند بعد از سپتامبر. 15. کاخ سفید اصرار کرده بود پس از این مهلت به گفته افراد آشنا با این موضوع. آن را می تواند ثابت کند یک صعود دشوار با جزئیات کلیدی برای مقابله — از جمله قیمت — هنوز هم کار می کرد مردم آشنا با این بحث گفت.

مایکروسافت در وبلاگ پست نیز گفت: آن را متعهد به “ارائه مناسب منافع اقتصادی به ایالات متحده آمریکا از جمله وزارت خزانه داری ایالات متحده.” که زبان با اشاره به مالیات بر درآمد و ایجاد شغل با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع-به جای برخی از مرتب کردن بر اساس از ویژه هزینه معامله.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با آرایش به مستأجر پویایی است. “بدون اجاره نامه مستاجر ندارد, ارزش,” او گفت:. “ما در حال مرتب کردن بر اساس در یک راه خاص اجاره نامه. ما آن را ممکن است به این موفقیت بزرگ است.”

همچنین بخوانید: مایکروسافت تصاحب خواهد بود یک پیروزی برای Infinite و فناوری giants – نه کاربران

آمریکا ارزیابی هزینه های مرتبط با معاملات تحت بررسی توسط کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده, و یا CFIUS که به بررسی خارج از کشور خریداری از ایالات متحده کسب و کار. اما کسانی که اتهامات — مجموعه در مقیاس کشویی و رفتن بالاتر از $300,000 — مناسب نیست چه تهمت شرح داده شده است.

CFIUS بررسی شده است ByteDance Ltd. s 2017 خرید لب synching برنامه موسیقی.ly بود که بعد خورده به Infinite.

کاخ سفید گفته است این نگران است که ByteDance می تواند اجبار به دست آمریکایی اطلاعات کاربران را به پکن و یا استفاده از این برنامه برای نفوذ به 165 میلیون آمریکایی و بیش از 2 میلیارد کاربر در سراسر جهان که باید آن را دریافت. و مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه به چرخ ضامن دار تا فشار بر چین پیش از ماه نوامبر انتخابات نا امید کند اجرای پیمان تجارت امضا در اوایل سال جاری و گسترش coronavirus که او مقصر چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>