در روز شنبه در اوایل ماه مارس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چادری در یک کلاه strode به وضعیت اتاق برای ملاقات با کروناویروس نیروی کار. او را متوقف نمی توسط این گروه روزانه جلسات اغلب, اما او تا به حال یک ایده او مشتاق برای به اشتراک گذاشتن: او می خواست برای شروع یک کاخ سفید بحث های رادیویی نشان می دهد.

در آن زمان این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور و برگ برنده را به زودی اعلام ممنوعیت سفر اروپایی. بحث های رادیویی نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن با هیجان توضیح داد که اجازه می دهد او را به سرکوب آمریکایی’ ترس و جواب سوالات خود را در مورد این بیماری همه گیر به طور مستقیم با توجه به سه مقامات کاخ سفید که شنیده بشه. خواهد بود وجود دارد هیچ غربالگری او گفت: فقط یک خط باز برای مردم به تماس و تعامل one-on-one با رئیس جمهور.

Some in the room were unsure whether Donald Trump's proposal was a joke.

برخی از در اتاق بودند مطمئن نیستید که آیا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد یک شوخی بود.اعتبار:AP

اما که شنبه تقریبا به عنوان به طور ناگهانی به او پیشنهاد آن به رئیس جمهور مشخص شده یکی از دلایلی که او نه می تواند حرکت رو به جلو با آن: او نمی خواهید به رقابت با راش Limbaugh.

هیچ کس در اتاق بود و مطمئن شوید که چگونه به پاسخ دو نفر از مقامات گفت. کسی پیشنهاد میزبانی این نمایش در صبح و یا در تعطیلات آخر هفته به هدایت روشنی از این مجری رادیویی محافظه کار برنامه. اما تهمت سرش را تکان داد و گفت او پیش بینی خود را نشان می دهد که دو ساعت شبانه روز و در هر روز است. و نبود Limbaugh و خطر تجاوز در قلمرو خود او تصریح کرد, او آن را انجام دهید.

تبلیغات

یکی از مقامات درگیر به طور مستقیم در تلاش گفت: این اولین بار نیست زمان تهمت بود بحث میزبانی یک نمایش رادیویی از کاخ سفید است. اما اگر برخی از در اتاق بودند مطمئن نیستید که آیا پیشنهاد رئیس جمهور یک شوخی بود, آنها خود می دانستند و احترام به Limbaugh بود ،

وقتی که می آید به رئیس جمهور مورد علاقه رسانه ها آمار و ارقام بسیاری از ناظران تمایل به متمرکز در رادیو فردا صف Laura Ingraham, تاکر کارلسون و Sean Hannity. اما چند نفر نزدیک به ناروا می گویند که در میان همه گیر او آمده است تا کاملا درک میزان Limbaugh برسد و این واقعیت است که خود را نشان می دهد شاید بیش از هر منبع دیگر ارائه می دهد زمان واقعی متریک چگونه رئیس جمهور تصمیم گیری در حال بازی با حامیان خود.

در حال حاضر به عنوان صدای چندگانه رقابت برای رئیس جمهور گوش در جدول زمانی مناسب برای آمریکا در مسیر عادی شدن امور Limbaugh تقویت تهمت غریزه برای تردستی. و برای این جمهوری و همچنین خیلی از حزب خود Limbaugh را تاکید می ماند محرک قدرتمند.

“رادیو بحث است که هنوز هم یک نیروگاه وقتی که می آید به رای دهندگان جمهوری خواه” گفت: Jason Miller, شرکت میزبان از اتاق جنگ پادکست و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباطات مشاور. و رئیس جمهور میلر گفت: “متوجه می شود چگونه یک نیروگاه راش است”.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر مغلوب ساختن پیشی جستن میل برای یک نمایش رادیویی است.

راش Limbaugh نشان شده است محبوب ترین بحث های رادیویی نشان می دهد در ایالات متحده برای چندین دهه در حال حاضر نقشه کشی 15.5 میلیون شنونده در هفته است. در آن زمان Limbaugh داد و ستد شده است در نوع عمیقا تفرقه پیام که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم brandishes به درخواست تجدید نظر خود را به محافظه کار پایه.

Rush Limbaugh, centre, receives the Medal of Freedom from US first lady Melania Trump during Donald Trump's 2020 State of the Union address.

Rush Limbaugh, centre دریافت مدال آزادی را از ما بانوی اول Melania Trump در طول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 دولت از آدرس اتحادیه.اعتبار:AP

مانند رئیس جمهور Limbaugh نیز توزیع دروغ و دروغ در یک کلیپ سریع. در چند هفته گذشته به تنهایی او بارها و بارها با اشاره به کروناویروس به عنوان “سرماخوردگی.” تاریخ خود را از ضد, گی, سخنان زنده شد به تازگی به عنوان ماه فوریه زمانی که او گفت: آمریکایی ها نمی خواهد انتخاب پیت Buttigieg پس از دیدن او “بوسیدن شوهر خود روی صحنه در کنار آقای مرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” (Limbaugh بعد گفت: شنوندگان که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال او را به نام و به او گفت نه به عذرخواهی می کنیم برای نظرات.)

Limbaugh است که در میان تهمت تاثیر گذار ترین حامیان ستایش او را برای خود سیاست و رهبری و قبل از بسیاری از دیگر جمهوری خواهان بازیگران زیادی خود را با او. او به تازگی به نام حمله به رئیس جمهور را از دست داده و ویروس بحران “سیاسی ضربه های شغلی.”

رییس جمهور در بازگشت به نفع: در یک حرکت خود را در طول دولت از آدرس اتحادیه در ماه فوریه او اعطا Limbaugh که به تازگی نشان داد او در اواخر مرحله سرطان ریه مدال آزادی ریاست جمهوری این کشور بالاترین افتخار غیر نظامی. او برجسته Limbaugh خیریه کار می کنند و نام او را “بزرگترین جنگنده و برنده است که شما تا کنون ملاقات”.

به عنوان مقامات بهداشت عمومی خواستار احتیاط در آرامش بمانند محدودیت شرکت مدیران و فعالان محافظه کار به طور یکسان تمنا با رئیس جمهور برای بازگشایی اقتصاد است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که او به تنهایی این قدرت را به نادیده گرفتن اقامت در خانه سفارشات اعمال شده در سطح دولت — ادعا می کنند که دانشمندان حقوقی رد و او به نظر می رسد به راه رفتن به عقب در روز سه شنبه. هنوز هم بسیاری از فرمانداران جمهوریخواه به دنبال به طور مستقیم به کاخ سفید به مجموعه ای از تن برای یک مسیر رو به جلو است.

همانطور که برای خود هدایت تهمت ترجیح منابع رسانه ای باید خو خود را حمایت. در ابتدا پس از اخراج به شدت از ویروس بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن از رفتن به سخن گفتن در فاکس نیوز از جمله Hannity اند با نزدیک شدن سوال با نسبت ظرافت ظاهر می شود را نشانه خود را از رئیس جمهور به جای سعی کنید به فعالانه خواستار یک راه یا دیگری.

Limbaugh برعکس شده است پرقدرت صدا از گرفتن بروید. همراه با مصاحبه کارشناسان پزشکی مانند دکتر Anthony Fauci به عنوان “هیلاری کلینتون گذراند” او استفاده کرده است خود را پلت فرم برای تماس سریع به زندگی عادی بازگشت.

“ما فقط به نشستن و تماشای $US22 تریلیون دلار است و ارزش است که از مجموع کل تولید ناخالص داخلی این است که ما اقتصاد ما فقط در حال رفتن به نشستن در اینجا و تماشای آن تبخیر شود?” Limbaugh گفت: در یک بخش در 31 مارس است. “از آنجا که این چیزی است که ما انجام می دهند تحت پوشش از دست دادن نیست هر غیر ضروری زندگی است.”

روز دوشنبه Limbaugh استدلال کرد که “خاموش کردن” بود “یک تلاش سیاسی برای خلاص شدن از شر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ماه نوامبر”— به عنوان به خوبی به عنوان یک دموکرات شگرد به “نگه داشتن مردم تغذیه بدون آنها نیاز به رفتن به محل کار” و “خوب آنها را برای رفتن به کلیسا.”

Limbaugh مکرر شریک گلف از مغلوب ساختن پیشی جستن در پالم بیچ فلوریدا شده است پرده و افتخار خود را در مورد خط مستقیم به رئیس جمهور. در طول نمایش خود را روز جمعه Limbaugh نشان داد که رئیس جمهور تماس او را “هفته ای یک بار فقط برای دیدن چگونه من انجام می دهند” و این که گاهی اوقات معاون رئیس جمهور مایک پنس می پیوندد. او اضافه کرد که مکالمات خود را تنها در مورد سلامت خود سیاست نیست. (تلاش برای رسیدن به Limbaugh از طریق یک همکار برای این مقاله ناموفق بودند.)

اما در این لحظه به عنوان برگ برنده هایش با آنچه که او به نام “بزرگترین تصمیم زندگی ام داشته ام را به” Limbaugh اتحاد بی نظیر سوف.

“بسیاری از سیاستمداران — بدیهی است که محافظه کاران — لحن به نشان می دهد خود را به عنوان آنها در حال تلاش برای کشف کردن آنچه که نقطه نظر آنها باید گفت:” مت Schlapp, رئیس محافظه کار آمریکا و اتحادیه.

رئیس جمهور ممکن است کاهش یافته و برنامه های خود بحث های رادیویی نشان می دهد. اما برای مغلوب ساختن پیشی جستن چه Limbaugh ارائه می دهد که شاید بهترین دوم: طعم اعتبار او اشتیاق و همچنین به عنوان یک طرح برای چگونه به هواداران خود حتی شادتر.

“راش کاملا با اعتماد به نفس و صالح به بازی بازی های خارجی به این سیستم گفت:” کلیان کانوی سفید, خانه مشاور. “در راه است که او و رئیس جمهور از یکدیگر یاد بگیرند.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

نیویورک تایمز

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de