دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور استفان مور مقایسه مستند معترضان به رزا پارکس

اقتصاددان استفان مور که در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیروی کار به بازگشایی این کشور در مقایسه با مردم معترض متحده’ stay-at-home سفارشات به رزا پارکس.

در یک ویدیو یوتیوب برای “آزادی در شیر با جان Caldara,” مور می گوید او را به کمک به برنامه ریزی یک “درایو” تظاهرات در ویسکانسین علیه رژیم صهیونیستی است. تونی Evers’ دستورالعمل به در خانه باقی می ماند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“آنها در حال رفتن به تعطیل کاپیتول. Shhh. همین را بگویم که, کسی,” او گفت:. “آنها فکر می کنم آنها می توانید 1500 نفر به در آمده است. ما یکی از بزرگ کمک کننده در ویسکانسین. من به او گفتم در این مورد گفت: “من قول می دهم من را پرداخت وثیقه و هزینه های قانونی برای هر کسی که دستگیر می شود.”

مور نظر می آیند و پس از یک بزرگ میشیگان اعتراض تعطیل خیابان های اطراف آن در نزدیکی کنگره آمریکا هفته گذشته است. معترضین خشمگین در رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer را دستورالعمل سختگیرانه تر برای بستن کسب و کار خاص در دولت به سرعت گسترش coronavirus.

“این است که زمان زیادی را برای نافرمانی مدنی. ما نیاز به رزا پارکس در اینجا و اعتراض در برابر این دولت بی عدالتی,” مور گفت.

در مصاحبه با واشنگتن پست منتشر شده در جمعه, مور ساخته شده مشابه نظر.

“من فکر می کنم وجود یک جوش نقطه ای است که رسیده و بیش از,” او گفت:. “من این افراد تماس بگیرید مدرن روز رزا پارکس — آنها در حال اعتراض به بی عدالتی و فقدان آزادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>