دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد به نیروی Infinite فروش به شرح زیر به خوبی گام زد قانونی مسیر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای فروش Infinite به یک شرکت آمریکایی علائم عمده تنش در نبرد خود را به نگه داشتن اطلاعات بر شهروندان آمریکایی در خارج از چین دست و یک حرکت است که اگر موفق خواهد بود تقریبا غیر ممکن است برای سرنگونی تحت قانون ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تقاضا کرده است در مجموعه ای از جغرافیای سیاسی یدک کش-از-جنگ اما آن را کافی سابقه. دولت مورد نیاز است حداقل سه نفر قبلی چینی سرمایه گذاری در شرکت های ایالات متحده به unwound را به دلیل امنیت ملی پس از آنها بسته است. هر یک درگیر امنیت داده ها.

این تصمیم به دنبال تحقیقات توسط کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده و یا Cfius یک بین پنل led توسط وزارت خزانه داری که بررسی ادغام شرکت های آمریکایی توسط سرمایه گذاران خارج از کشور و می تواند توصیه به رئیس جمهور بلوک کردن و باز کردن معاملات برای محافظت از امنیت ملی است.

دولت ایالات متحده تصمیم به مسدود کردن و باز کردن از پیچ معاملات را به دلیل امنیت ملی هستند اما غیر ممکن است برای واژگون در دادگاه. قانون است که بر Cfius تحقیقات می گوید: یافته های ریاست جمهوری “باید موضوع را به بررسی قضایی.” تنها یک شرکت تا به حال به چالش کشیده یک Cfius تعيين و به مورد بود و در نهایت حل و فصل پس از دادگاه تجدید نظر فدرال در واشنگتن گفت: این شرکت عنوان شد برای دیدن این اطلاعات طبقه بندی نشده در این کمیته استفاده می شود.

پایان داستان

“اساسا چه این کمیته و رئیس جمهور تصمیم می گیرید که پایان داستان گفت:” برایان فلمینگ یک وکیل در Miller & نجیب زاده که قبلا در وزارت دادگستری امنیت ملی را بدست آورد. “آنها می تواند صرف مقدار زیادی از زمان و پول برای طرح دعوی اما فوق العاده کم احتمال موفقیت در به چالش کشیدن چیزی شبیه این”

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن Cfius تبدیل شده است تهاجمی تر نسبت به سرمایه گذاری چین است و با استفاده از جدید قدرت اعطا شده توسط کنگره در سال 2018 به بررسی معاملات به ویژه کسانی که مربوط به شرکت هایی مانند Infinite که جمع آوری داده ها در آمریکایی است. Cfius به طور معمول بررسی ادغام قبل از آنها نزدیک اما آن را نیز می توانید به عقب نگاه در تکمیل معاملات زمانی که شرکت های ثبت شده برای تصویب از پانل.

Cfius را بررسی Infinite ناشی از 2017 خرید توسط چین ByteDance Ltd. از موسیقی.ly یک برنامه است که آیا کسب و کار در ایالات متحده شد و بعد خورده به Infinite. در حال حاضر مایکروسافت در مذاکرات برای خرید Infinite عملیات در آمریکا و کانادا و استرالیا و نیوزیلند و این شرکت گفت: این هدف برای تکمیل معامله بعد از سپتامبر. 15.

“این برای تلفن های موبایل مانند مایکروسافت است که در طول راه از انجام کاری” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

“من آنها را سرزنش نیست. آن را یک شرکت بزرگ” او گفت: Infinite. “این واقعا یک شرکت بزرگ است اما ما نمی توانیم امنیت خطر است.”

ما داده سیاست باز بودن به سرمایه گذاری خارجی Cfius به طور معمول تلاش می کند برای مذاکره کاهش موافقت نامه با شرکت ها برای محافظت از امنیت ملی در حالی که اجازه می دهد یک معامله به ادامه. اما این روزها دولت است که کمتر حاضر به انجام این کار زمانی که می آید به سرمایه گذاری چین گفت: Aimen میر یک وکیل در Freshfields Bruckhaus Deringer در واشنگتن است.

“باز بودن به سرمایه گذاری چین در حال حاضر در تمام زمان کم به دلیل وجود یک ادراک است که باز بودن به سرمایه گذاری نیست و تولید متقابل درمان در چین گفت:” میر معاون سابق دستیار وزیر برای امنیت سرمایه گذاری در وزارت خزانه داری. “اگر وجود دارد یک مواد خطر وجود دارد بسیار کمتر اشتها به کاهش آن است.”

در حالی که اطلاعات در مورد آنچه ویدئوها کاربران در حال تماشای نیست که ممکن است حساس Cfius ممکن است در مورد سایر اطلاعات در تلفن یک فرد و اینکه آیا این برنامه می تواند دست آوردن دسترسی به آن است. کاخ سفید گفته است این نگران است که ByteDance می تواند اجبار به دست آمریکایی اطلاعات کاربران را به پکن و یا استفاده از این برنامه برای نفوذ به 165 میلیون آمریکایی و بیش از 2 میلیارد کاربر در سراسر جهان که باید آن را دریافت.

Infinite می گوید ما کاربر داده های ذخیره شده در ایالات متحده با کنترل دقیق بر روی دسترسی کارکنان.

“این است که حاکی از افزایش تمرکز Cfius به ما داده-حریم خصوصی ملاحظات گفت:” فلمینگ.

Infinite نیست اولین چینی متعلق به شرکت به جرقه نگرانی های دولت بیش از داده ها. در سال گذشته پانل مورد نیاز پکن Kunlun Tech Co. به فروش گی-dating app Grindr تحت یک توافق است که ممنوع است این شرکت از دسترسی به اطلاعات در مورد Grindr کاربران.

Cfius نیز مجبور چین مبتنی بر iCarbonX برای باز کردن یک سرمایه گذاری در PatientsLikeMe یک پلت فرم است که اجازه می دهد تا افراد مبتلا به بیماری های مشابه برای اتصال و به اشتراک گذاری اطلاعات. و در ماه مارس تهمت دستور پکن Shiji Information Technology Co. به فروش StayNTouch Inc., یک هتل اموال مدیریت شرکت نرم افزاری. منظور ممنوع شرکت چینی از دسترسی به هتل مهمان داده ها از طریق StayNTouch.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>