صادر شده در: ویرایش:

ویتنام به چالش کشیدن چین تسلط coronavirus دیپلماسی با اهدای تجهیزات پزشکی به اروپا و آسیای جنوب شرقی و حتی برنده ستایش دیگران از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای حمل و نقل از لباس محافظ.

تبلیغات

چین به دنبال صیقل دادن اعتبار خود را به عنوان یک مسئول قدرت با به اشتراک گذاشتن تخصص و اهدای ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی به کشور شاهد افزایش در موارد و برای تعمیر یک تصویر دندانه دار توسط بیماری است که سرچشمه وجود دارد در اواخر سال گذشته.

ویتنام علیرغم کمبود منابع در مقایسه با آن غول همسایه اهدا کرده است 550,000 ماسک صورت به فرانسه و آلمان و ایتالیا و اسپانیا و انگلیس و 390,000 به همسایه کامبوج و 340,000 به دیگر همسایه, لائوس.

همچنین حروف در دولت ایالات متحده را خرید 450,000 ساخته شده در ویتنام DuPont hazmat مناسب با تسریع حمل و نقل از تجهیزات حفاظتی و استفاده از آن برای برجسته کردن آن در پزشکی کمک های مالی در اظهارات عمومی و رسانه های دولتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن از ایشان تشکر “دوستان ما در ویتنام” در روز پنج شنبه که برای حمل و نقل.

با کمک یک توده قرنطینه و تهاجمی تماس با ما-ردیابی ویتنام وزارت بهداشت ثبت 255 موارد از رمان coronavirus و هیچ مرگ و میر.

Vu دوک سد معاون نخست وزیر است که به طور گسترده ای مورد ستایش برای نقش خود در رهبری مبارزه با کروناویروس گفت: “شیوع این بیماری تحت کنترل است.

روز بعد رسانه های دولتی نشان داد عکس از سفرای اروپایی دریافت جعبه ماسک را از ویتنام وزارت امور خارجه در یک مراسم نمایشگاه اهدای.

“ویتنام به نظر می رسد به دست آورده اند در اعتماد به نفس توسط مدیریت برای مقابله با موفقیت با کروناویروس گفت:” کارل Thayer, یک کارشناس در ویتنام دیپلماسی در آکادمی نیروی دفاع استرالیا در کانبرا است.

“در حالی که ویتنام نیروبخش است خود را در برابر موج دوم ویروس آن نیز شروع به نگاه به آینده به احیای فعالیت های اقتصادی” Thayer گفت.

کلیدی برای ترغیب آن فعالیت خواهد بود بسیار پیش بینی شده اتحادیه اروپا-ویتنام توافقنامه تجارت آزاد (EVFTA) گفت: Thayer که ویتنام را مهر و موم لاستیک مجلس شورای ملی را تصویب اواخر این ماه.

کمک ‘که در آن شمارش’

وجود دارد در حال حاضر 40 شرکت تولید 7 میلیون پارچه ماسک یک روز در ویتنام دولت گفت: در روز پنج شنبه. اضافی 5.72 میلیون فولاد ماسک می توان به تولید روزانه آن گفت.

ویتنام تنها کشور مشتاق به نشان می دهد که آن را قادر به ارائه پشتیبانی خود را به جهان ،

تایوان که چین ادعا می کند که آن سرزمین مقدس و قفل کردن اکثر جهانی, سازمان اهدای 16 میلیون ماسک عمدتا به اروپا و ایالات متحده درآمد دیپلماتیک جدا جزیره نادر برجسته در صحنه جهانی است.

دولت تایوان که مانند ویتنام موفق به حفظ آن شمارش از coronavirus موارد کم با فقط پنج مرگ و میر است کشیده شده یک لینک مستقیم بین آن ویروس دیپلماسی و چین بوده ولی مشتاق به نشان می دهد که چگونه “تایوان می تواند کمک” به خصوص که می توانید آن را بیش از 13 میلیون ماسک در روز است.

کره جنوبی نیز موفق به کسب توجه خود را برای مبارزه با ویروس و روز پنجشنبه به میزبانی آنلاین ارائه میدهد و آن را مهار اقدامات برای حدود 400 مقامات بهداشت و کارشناسان از 13 کشور از جمله ایالات متحده و مکزیک و ایتالیا.

“ما شده ایم گرفتن درخواست بسیاری از کشورها برای ما برای به اشتراک گذاشتن دانش” کره جنوبی وزارت خارجه آمریکا به رویترز گفت.

ویتنام نیز به صراحت در مقایسه با آن ویروس دیپلماسی به چین بود اما سریع به ارسال لوازم به متحدان لائوس و کامبوج که در آن نفوذ خود دارای مشکلاتی روبرو در سال های اخیر در حالی که چین به اتحاد رسید.

حتی اگر ویتنام نیاز به تجهیزات مشابه در تلاش های خود را در برابر ویروس آن ساخته شده است که کمک های مالی به همسایه بزرگ ویتنامی جوامع “بر اساس دوستی و روابط” وزارت خارجه سخنگوی Le Thi Thu قطع و گفتگو کرد.

ویتنام نیز می تواند فشار دادن کیفیت آن لوازم پزشکی در نور نصب می گرداند به چین از تجهیزات معیوب گفت: Thayer.

ویتنام بزرگترین ذکر شده شرکت Vingroup هفته گذشته گفت: این امر شروع تولید تا 55,000 هواکش یک ماه از جمله برای بازارهای خارجی است.

“ویتنام نمی تواند امید برای مطابقت با چین در حجم و ارزش دلار از آن کمک اما ویتنام می تواند به ارائه کمک های که در آن شمارش” گفت: Thayer.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net