در نظر نمی بازپرداخت تاخیر به عنوان پیش فرض: Sebi به آژانس های رتبه بندی اعتباری

بازارهای تنظیم کننده Sebi در دوشنبه خواسته آژانس های رتبه بندی اعتباری خود را در نظر به عنوان پیش فرض هر گونه تاخیر در پرداخت بهره و یا اصل مبلغ وام بوجود آمده تنها به دلیل در سراسر کشور مستند شرایط.

این حرکت به دنبال یک سه ماه مهلت قانونی پرداخت مجاز توسط بانک مرکزی هند برای کاهش بار بدهی ها به دلیل اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و برای اطمینان از تداوم مناسب کسب و کار است.

در یک دایره ای بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) گفت: یک تمایز در درمان به طور پیش فرض بر اساس مورد به مورد نیاز ساخته شود که آیا چنین پیش فرض رخ داده است تنها به دلیل مستند و یا وام توقف.

“بر اساس ارزیابی خود اگر آژانس رتبه بندی اعتباری (سازمان تنظیم مقررات) است که تاخیر در پرداخت بهره یا اصلی بوجود آمده تنها به دلیل مستند شرایط ایجاد موقت عملیاتی چالش های موجود در ارائه خدمات بدهی از جمله با توجه به رویه تاخیر در تصویب توقف وام توسط وام موسسات سازمان تنظیم مقررات ممکن است در نظر گرفتن همان به عنوان یک پیش فرض رویداد” Sebi گفت.

همچنین بخوانید: دولت هدایت بانک ها به عملیاتی باقی می ماند در طول 21 روز مستند: گزارش

این نیز قابل اجرا بر روی هر تغییر زمان در پرداخت بدهی تعهد انجام شده توسط صادر کننده قبل از موعد مقرر با تصویب سرمایه گذاران و یا وام دهندگان آن اضافه شده است.

آرامش تمدید شده است تا این دوره از مهلت داده شده توسط RBI.

علاوه بر این تنظیم کننده نیز با توجه به تسهیلات برای آژانس های رتبه بندی از برخی افشاگریهای مورد نیاز است.

با توجه به اینکه CRAs وابسته به صادر کنندگان و اشخاص ثالث برای جمع آوری اطلاعات است که ممکن است دچار اختلال شود با توجه به زمان مستند Sebi داده است آرامش از جدول زمانی برای امتیاز اقدام و یا موضوع آزادی مطبوعات توسط آژانس های رتبه.

اما CRAs باید تلاش برای پایان ورزش بهترین تلاش بر اساس. چنین مواردی قرار داده خواهد شد تا برای تصویب این امتیاز کمیته فرعی هیئت CRAs.

بیشتر یک فرمت از 30 روز صادر شده است و برای ساخت سالانه و نیمه سالانه آشکار توسط CRAs در وب سایت خود را برای دوره پایان مارس 31 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>