آیا پیاده روی GST نرخ در میان دوران می گوید: West Bengal, FM, Amit میترا

یک روز قبل از کالاها و خدمات مالیات (GST) جلسه شورای روز شنبه, West Bengal وزیر دارایی Amit میترا نوشت به اتحادیه همتای Nirmala Sitharaman ابراز مشاجره در برابر پیشنهاد افزایش نرخ از پارچه و کفش کودهای شیمیایی و گوشی های تلفن همراه در میان “بسیار دشوار”.

او گفت: پیشنهاد پیاده روی با هدف درست معکوس وظیفه ساختار باید معوق به عنوان بازار در هند رو به رو شد دو whammy از رکود تورمی و coronavirus (COVID-19) شیوع. تصدیق کرد که معکوس وظیفه ساختار ایجاد کرده بود مجموعه ای از مشکلات میترا گفت: این مورد نیاز به خطاب مناسب اما هنگامی که اقتصاد تثبیت شد.

“ممکن است من مصرانه از شما را به هر گونه تغییر در نرخ ساختار در طول این خطر ناک بار اقتصادی به خصوص با در نظر گرفتن منافع مشترک مردم ؟” او گفت: در نامه ای در روز جمعه.

“من این رو پیشنهاد می کنم که شما تسلیم این موضوع در آینده GST جلسه شورای و آن را برای بحث و گفتگو در زمانی که اقتصاد هند تثبیت منطقی و COVID-19 ماده است نه یک مسئله سوزاندن” گفت: میترا که نمی خواهد در این 39th جلسه شورای در دهلی نو با توجه به خود “قبل از اشغال با بودجه در جلسه مجمع” و مسائل مربوط به سلامت. او درخواست کرده بود برای مشارکت خود را از طریق ویدئو کنفرانس بود که در پاسخ به.

معکوس وظیفه ساختار مطرح می شود که GST نرخ مواد اولیه بالاتر از محصولات به پایان رسید و در نتیجه ورودی بالاتر اعتبار مالیاتی (ITC) سبقت گرفتن. ثبت نام مالیات دهندگان می تواند ادعا بازپرداخت بلامعارض ITC حساب مالیات بالاتر بر روی ورودی و مالیات پایین تر در خروجی.

GST رای دادن در گوشی های تلفن همراه است که 12 درصد در حالی که در قطعات تلفن و باتری است که 18 درصد و در نتیجه وارونه ساختار مالیاتی ایجاد مورد unutilised ITC و از این رو صدور بازپرداخت توسط دولت است.

میترا اشاره کرد که هر صعودی تجدید نظر در وظایف و حتی ظاهرا درست معکوس وظیفه ساختار ممکن است ارسال یک سیگنال اشتباه به کسب و کار و همچنین مصرف کنندگان است. او پیشنهاد کرد بخش های تحت نظر بودند بسیار اساسی برای مردم عادی هند مانند منسوجات و کفش گذشته از کود و تلفن همراه. پارچه و کفش در مقیاس بزرگ کارفرمایان و هیچ گونه اثر منفی بر بازارهای خود ممکن است منجر به جدی زیان کار است.

GST رای دادن بر روی پارچه است که پیشنهاد می شود پیاده به 12 درصد از 5 درصد به درست معکوس ساختار مالیاتی. پارچه دارای GST نرخ 5 درصد در حالی که انواع مختلف نخ مشمول مالیات در 12 درصد است. به عنوان کفش و قیمت آن تحت 1,000 تومان مشمول مالیات در 5 درصد در حالی که نرخ ورودی مانند غیر بافته شده پارچه و چرم می افتد زیر 12 درصد دال. نرخ کودهای شیمیایی است که پیشنهاد می شود پیاده از 5 درصد به 12 درصد است.

“من فقط می توانم امیدوارم که … در تلاش برای درست کردن یک نوع خطا ساخته شده در GST, نرخ, ما نمی اجازه دهید شل بیشتر رکود در عمده کار فشرده بخش کشاورزی اقتصاد” گفت: میترا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>