با شدت بهم زدن درب بسته در سراسر مرز اروپا به عنوان coronavirus گسترش

اروپا را گرامی شنگن شبکه از باز کردن مرزهای داخلی است که در آستانه سقوط به عنوان بیشتر و بیشتر کشورها درهای بسته خود را در یک کوره تلاش برای دفع این بیماری همه گیر کوروناویروس حتی به عنوان کارشناسان هشدار می دهند چنین تاکتیک هایی را به تاخیر می اندازد گسترش آن – و نه توقف آن.

تبلیغات

در جلسه توجیهی روزانه در coronavirus اضطراری در جمعه لوکا Zaia فرماندار ایتالیا, این منطقه ونتو, یکی از اروپا بدترین ضربه به خبرنگاران گفت که اروپا در مرز منطقه بود “ناپدید شدن به عنوان ما صحبت می کنند”.

“شنگن دیگر وجود ندارد, از آن خواهد شد به یاد تنها در کتاب های تاریخ” Zaia گفت: با اشاره به صف های طولانی ترافیک گیر کرده در ایتالیا به شمال شرقی مرز اتریش که در آن مقامات را دوباره به راه افتادند سختگیرانه کنترل میکند.

با ایتالیا گزارش ترین ویروس موارد و مرگ و میر در هر نقطه در جهان به جز چین این بیماری همه گیر است که به طور فزاینده پوشیدن در اتحادیه اروپا را گرامی اصل اساسی است که به دنبال یک مرز-رایگان اروپا که در آن شهروندان می توانند آزادانه زندگی, کار و سفر.

اتریش این کشور به اعمال محدودیت شدید در سفر از ایتالیا روز چهارشنبه به فوریت نصب مجدد بازرسی مرزی در نقاط دقیق که در آن آنها برچیده شده بود در سال 1997 زمانی که این کشور عضو منطقه شنگن.

همه مسافران به دنبال عبور از Brennero مرز از ایتالیا در حال حاضر نیاز به ارائه گواهی بهداشت اثبات آنها قرارداد COVID-19 ویروس – اندازه گیری است که به کاهش ترافیک در مشغول آلپ عبور از یک وقفه.

پس از اسلوونی و سوئیس نیز که در مرز ایتالیا تحمیل کرده اند مشابه محدودیت. اما چند عضو دیگر اتحادیه اروپا سازمان ملل – از جمله لهستان و اسلواکی و جمهوری چک و قبرس اعلام کرده اند محدودیت های است که فراتر از مسافران از ایتالیا.

“بسیاری از موارد بوده که تبلیغ coronavirus بیماری همه گیر در لهستان در حال وارد موارد” لهستان نخست وزیر Mateusz Morawiecki به خبرنگاران گفت: به عنوان او اعلام کرد که بسته شدن از مرزهای کشور با همه همسایگان خود شروع و در نیمه شب روز شنبه.

“ما نمی خواهیم coronavirus به سر راه ما در droves.”

‘قلمرو ناشناخته’

پی در پی در مرز تعطیلی آمد که سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز جمعه اعلام کرد که اروپا تا به حال تبدیل شدن به اپیدمی فعلی “کانون” پس از گزارش بیشتر موارد و مرگ و میر ناشی از بقیه جهان همراه به استثنای چین است.

بیش از 22,000 موارد COVID-19 تایید شده اند در سراسر اروپا و حدود 1,300 افراد مبتلا به این ویروس فوت کرده اند در این قاره – بسیاری از آنها در ایتالیا است.

در حالی که این ویروس در حال گسترش در سراسر قاره با عجله اقدامات صورت گرفته توسط فردی متحده برجسته فقدان یک رویکرد هماهنگ برای مبارزه با کروناویروس – حداقل نه در میان اتحادیه اروپا 27 کشور عضو.

کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا اجرایی شده است توصیه می شود هماهنگ نمایش های بهداشتی در مرزها به عنوان یک راه برای مقابله با عفونت به جای مرز تعطیلی.

“ما دیده ایم ممنوعیت سفر و کنترل قرار داده و در جای خود در تعدادی از کشورهای عضو” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen به خبرنگاران گفت: در روز جمعه. “کنترل های خاص ممکن است توجیه می شود اما به طور کلی ممنوعیت سفر دیده نمی شود به طور موثر توسط سازمان بهداشت جهانی است. آنها قوی اجتماعی و اقتصادی. آنها مختل کردن زندگی مردم و کسب و کار در سراسر مرز.”

برای جلوگیری از یک درهم آمیخته از سیاست های ملی است که در حال بی اثر و علت اقتصادی آسیب “هر اندازه گیری است که گرفته شده باید متناسب” و هماهنگ با بروکسل گفت: پیشنهاد اولیه چک برای نشانه هایی از عفونت می تواند انجام شود در منطقه شنگن را از مرزهای داخلی و خارجی.

“کشورهای همسایه به خصوص آنهایی که نیاز به کار بسیار نزدیک به هم” Von der Leyen گفت. “در این راه و این تنها راه ما می توانیم مطمئن شوید که ما شهروندان دریافت مراقبت های بهداشتی است که آنها باید بلافاصله هر کجا که هستند.”

اما Von der Leyen کمیسیون همراه با دیگر نهادهای اتحادیه اروپا بسیار محدود نقشی در مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. آن سیاست منطقه شنگن است اما کشورهای مسئول سلامت خود و سیاست های ایمنی.

در نشانه ای از اتحادیه اروپا را محدود قدرت دولت دانمارک نیز اعلام کرد اواخر جمعه بود که بسته شدن همه مرزهای خود – زمین دریا و هوا به مسافران است. دانمارک مشورت با کشورهای همسایه قبل از اعلام این خبر اما نه با مقامات اتحادیه اروپا.

“ما در قلمرو ناشناخته,” دانمارکی نخست وزیر Mette Frederiksen یک کنفرانس خبری گفت که او اعلام کرد که ممنوعیت سفر. “من می دانم که به طور کلی لیستی از اقدامات بسیار شدید خواهد بود و به عنوان دیده می شود بسیار شدید اما من معتقدم که آن را به ارزش آن است.”

‘بیماری خارجی’

در بسیاری از این بیماری همه گیر کوروناویروس را تشدید کرده است که بخش اول به ميدان آمد در سال 2015 زمانی که شرق و مرکزی کشورهای اروپایی بسته مرزهای خود را به مهاجران و خنثی اتحادیه اروپا در تلاش برای پیاده سازی مهاجر سهمیه در سراسر بلوک.

مجارستان نخست وزیر ویکتور اوربان که کشور را نیز ممنوع سفر از ایتالیا ساخته شده صریح و روشن ارتباط بین این دو بحران.

“ما در حال مبارزه در دو جبهه جنگ: یکی جلوی مهاجرت نام دارد و دیگری متعلق به کروناویروس – وجود یک ارتباط منطقی بین این دو عنوان هر دو با گسترش جنبش” اوربان گفت مجارستانی رسانه ها در روز جمعه.

“تجربه ما این است که خارجی ها به ارمغان آورد در این بیماری که آن را در حال گسترش در میان خارجی ها,” او اضافه شده در سخنان که بازتاب جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شرح coronavirus به عنوان یک “بیماری خارجی”.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم روز چهارشنبه به سیلی 30 روز سفر بان کی مون در افرادی که از منطقه شنگن را حیرت زده کرده است و خشم مقامات اتحادیه اروپا بودند که نه مشورت قبل از به حرکت می کند.

“به جای رسیدگی به مشکلات کشور خود به یک ویروس است که می داند هیچ مرزهای او فکر می کند که او می تواند به مبارزه با آن مانند افرادی که تابعیت های مختلف از آمریکا گفت:” وزیر اقتصاد آلمان اولاف شولز.

هر چند آن را به شدت نظارت مسافران برای نشانه هایی از عفونت آلمان تا کنون حاضر به بستن مرزهای خود. اسپانیا و ایتالیا نیز تصمیم گرفتند برای حفظ مرزهای باز و حتی به عنوان آنها جای خود را در جمعیت خود تحت مستند.

“این ویروس مراقبت برای مرزهای آنها داخلی یا خارجی گفت:” نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز در روز جمعه او به عنوان کشور گفت: برنامه ریزی برای اعلام در سراسر کشور وضعیت اضطراری.

‘خاموش کردن منبع

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی شده است انتقادی از اعضای اتحادیه اروپا است که به طور یک جانبه بسته مرزهای خود را خواستار چنین حرکت های ضد تولیدی و شفاعت به جای آن برای هماهنگی در سراسر بلوک. او با تاکید بر اهمیت شواهد علمی به جای ایدئولوژی یا سیاسی مجمع تشخیص مصلحت نظام در هدایت جهان در واکنش به شیوع کروناویروس.

اما فقط به عنوان دولت ها تقسیم بر سر نحوه مقابله با ويروس جديد بنابراین جامعه علمی است.

در توجیه تهمت سفر بان کی مون, Dr. Anthony Fauci, بالای صفحه رسمی در بیماری های عفونی در ایالات متحده موسسه ملی سلامت اشاره کرد که 70 درصد از عفونت های جدید می تواند به اروپا است.

“این بسیار قانع کننده است که ما نیاز به خاموش کردن منبع از آن منطقه” خواند و گفت: کنگره پانل در روز پنج شنبه.

داخلی محاصره ثابت کرده اند که اثر خود را در چین جایی که این ویروس برای اولین بار سرچشمه گفت: Sterghios Moschos یک virologist در Northumbria دانشگاه در انگلستان است. ظاهر می شود در فرانسه 24 بحث نشان می دهد Moschos اشاره کرد که محاصره از استان هوبی “متوقف در آهنگ های خود انتقال شدت” در نتیجه مقدار کمی از سایر نقاط کشور است.

دیگر کارشناسان پزشکی مشکوک هستند که مدل چینی را به اثبات مفید در حال حاضر که این بیماری در سراسر جهان گسترش یافته و در حال تصویب از طریق به اصطلاح جامعه انتقال – در میان افرادی که نیست سفر خارج از کشور.

دکتر بروس Aylward که رهبری سازمان بهداشت جهانی تیم چین به عنوان COVID-19 بیماری بود کنگره در ماه گذشته گفت: کشورها ممکن است به دست آوردن در کوتاه مدت با محدود کردن سفر اما که به طور کلی “آن را کمک نمی کند برای محدود کردن جنبش”.

مارگارت هریس که سخنگو و پزشکی, دکتر, در حال حاضر درگیر در COVID-19 پاسخ تکرار نگرانی در مورد غلط راحتی از بسته شدن مرز به عنوان یک تاکتیک به تعویق انداخته.

“شما منحرف کردن مقدار زیادی از منابع زمانی که شما در حال تمرکز بر بسته شدن مرزها به جای تمرکز بر حفاظت از سلامت کارگران خود را آماده سیستم های سلامت و بهبود بیماری خود را نظارت,” او گفت: رهگیری.

حتی بریتانیا که در ابتدا معاف از مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر کرده است ابراز شک و تردید در مورد اثربخشی آن است.

“با توجه به ممنوعیت پرواز ما همیشه هدایت علم به عنوان ما را در تصمیم گیری های ما در اینجا” وزیر دارایی Rishi Sunak گفت: رادیو بی بی سی در روز جمعه.

وی افزود: “توصیه ما در حال گرفتن است که وجود ندارد, شواهدی وجود دارد که مداخلات مانند بسته شدن مرزها و یا ممنوعیت سفر در حال رفتن به یک ماده در اثر گسترش عفونت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>