نقطه حرکت SC برای ارائه به شرکت های مخابراتی 20-پنجره سال برای پرداخت AGR حق

در روز اتحادیه کابینه در نظر گرفتن یک تسکین پیشنهاد برای کتک صنعت مخابرات دولت ارائه دادخواستی به دادگاه عالی به دنبال امتیازات قابل توجهی برای telcos تغییر خطوط طولانی و پیچ در پیچ اختلاف بیش از آنچه به منزله تنظیم درآمد ناخالص (AGR) و مربوط به تعهدات اپراتورهای. این حرکت توسط وزارت ارتباطات از راه دور (DoT), به دنبال یک زن از 20 سال مبهوت پرداخت اپراتورها حق عضویت مربوط به AGR همراه با چشم پوشی از منافع و مجازات آورده تشویق به این بخش به خصوص Vodafone ایده است که در آستانه یک فروپاشی مدیران و تحلیلگران گفت. این همچنین نشان میدهد که دولت دریافت بخشی از آن قبلا برآورد تومان 1.47 تریلیون دلار به عنوان AGR-مرتبط غرامت از صنعت مخابرات است.

به اپراتورهای تلفن همراه ارتباط از هند (COAI) به نمایندگی از صنعت مخابرات است آن را به نام “جامع دادخواست”.

COAI مدیر کل راجان Mathews گفت: کسب و کار استاندارد “ما بسیار سپاسگزار به نقطه برای کمک به ما. ما همچنان به دنبال کاهش هزینه مجوز و طیف استفاده شارژ از دولت است.”

مهم SC جلسه برنامه ریزی شده برای 17 مارس (سه شنبه) در اصلاح درخواست ثبت شده توسط اپراتور Bharti Airtel و وودافون ایده برای درخواست تسهیلات در AGR پرداخت با این حال ممکن است به تعویق افتاده. دادگاه شنوایی تنها چند را انتخاب کنید موارد در حال حاضر با توجه به کروناویروس تهدید.

نقطه در آن نماز به انگلستان به دنبال بهبود غرامت از شرکت های مخابراتی در انطباق با حکم دادگاه از 24 اکتبر 2019. روشن و موقعیت خود را برای اولین بار نقطه گفته است که telcos نمی خواهد نیاز به پرداخت بهره, مجازات و بهره پنالتی در تاریخ SC قضاوت.

این طومار نیز به دادگاه گفت که شرکت های مجاز به پرداخت مزد و یا باقی مانده حق عضویت سالانه اقساط گسترش بیش از 20 سال “بموقع حفاظت از خالص ارزش حال گفت: حق استفاده از تخفیف نرخ 8 درصد (بر اساس یک سال هزینه های حاشیه ای از نرخ وام SBI).”

“بهره پرداخت نشده و مقدار مجازات و بهره مجازات در رابطه با گذشته به عنوان غرامت در تاریخ قضاوت SC (24 اکتبر 2019) نخواهد بود وضع فراتر از تاریخ گفت: قضاوت” به نقل از یک منبع گفت: این طومار.

این نقطه را درخواست و گفت: مخابرات از ارائه دهندگان خدمات باید همچنان در قبال منافع مجازات و بهره مجازات برای عدم پرداخت حق عضویت از هزینه مجوز و طیف اتهام استفاده از آن بوجود می آیند prospectively پس از SC قضاوت از 24 اکتبر 2019.

در اکتبر 2019 حکم SC بود را تایید کرد موقعیت دولت را از جمله درآمد حاصل از غیر هسته کسب و کار در محاسبه سالانه AGR از شرکت های مخابراتی, یک سهم است که پرداخت می شود به عنوان مجوز و طیف هزینه به خزانه.

منابع گفت: نقطه ممکن است به دنبال آرامش برنامه پرداخت برای شرکت ها تا زمانی که 20 سال, اما وجود دارد که مجوز منقضی بسیار قبل از آن دوره زمانی است.

در تمام 16 اشخاص بدهکار دولت Rs 1.47 تریلیون در AGR بدهی — Rs 92,642 کرور در هزینه مجوز و دیگری تومان 55,054 کرور در برجسته طیف اتهام استفاده از—با توجه به زودتر نقطه تخمین می زند. از برآورد غرامت است که شامل بهره و مجازات برای پرداخت اواخر شعر و وودافون ایده برای اختصاص حدود 60 درصد از کل. بسیاری از 16 اشخاص بودند که با ارسال اعلامیه برای پرداخت AGR غرامت یا بسته کسب و کار خود فروخته کردن به دیگران و یا به ورشکستگی است.

تعویق انداختن یک جلسه در درخواست (اصلاح دادخواست) توسط حامل های تلفن همراه از جمله اپراتور Bharti Airtel و وودافون ایده برای فرمت در برنامه پرداخت ارشد در 14 فوریه تا به حال خواسته شرکت ها برای سپرده های خود را در گذشته حق عضویت برای طیف و مجوز بلافاصله. اصلاح درخواست شد برنامه ریزی برای یک جلسه در 17 مارس است.

وودافون ایده با مسئولیت محدود در تاریخ 6 مارس تا به حال ثابت کل آن غرامت به دولت در Rs 21,533 کرور در حالی که مخابرات بخش برآورد آن در بیش از 53,000 تومان کرور. این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد که پرداخت کرده Rs 3,354 کرور به نقطه به عنوان بخشی از پرداخت آن AGR حق. زودتر آن را پرداخت کرده بود 3,500 تومان کرور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>