نقطه درخواست AGR امداد به telcos: SC irked به تصمیم پس از دو هفته

یک دادگاه عالی نیمکت متشکل از قضات آرون Mishra و M R شاه در روز چهارشنبه ابراز نارضایتی بیش از وزارت مخابرات است (نقطه) به دنبال درخواست اجازه می دهد تا اپراتورهای مخابراتی را مبهوت پرداخت خود را تنظیم درآمد ناخالص (AGR) حق. ماده معوق شد شنیده می شود دوباره پس از دو هفته است.

“خود ارزیابی توسط نقطه محض تخلف از دستورات ما محض تحقیر” عدالت آرون Mishra اظهار داشت: با توجه به زندگی قانون است. “چه کسی مجاز خود ارزیابی می کند ؟ CAG ممیزی باید انجام شود. این است که در تحقیر سفارشات ما”. Mishra گفت: دادگاه نمی تواند اجازه دور دیگری از دادخواهی در AGR موضوع است.


به ادعای وکیل عمومی Tushar مهتا که ظاهر می شود برای این نقطه بود که هیچ ارزیابی مجدد از حق عضویت و تمدید زمان بود که به دنبال عدالت Mishra گفت: “اگر این نگرش دولت ما باید recuse خودمان است.”

همچنین بخوانید: Vodafone ایده می پردازد دیگری تومان 3,354 cr به نقطه به عنوان پرداخت بخشی از حق AGR

“ما نمی توانیم اجازه تجاوز از SC قضاوت. اگر ما اجازه می دهد این درخواست SC خواهد بود حزب به تقلب. به ما می گویند با تمام مسئولیت است که ما نمی توانیم اجازه بازگشایی مجدد” دادگاه مشاهده شده است.

Mishra نیز خود را تبدیل به خشم در رسانه ها ادعا “قدرتمند” شرکت های مخابراتی بودند موثر رسانه ها است. “شرکت های مخابراتی بسیار قدرتمند است و به همین دلیل آنها مؤثر در روزنامه ها به نوشتن داستان و هر روز. اگر ما می خواهید ما می توانیم مدیریت مدیران از شرکت ها به زندان” Live قانون به نقل از عدالت Mishra عنوان کرد و گفت.

در اوایل این هفته دولت تا به حال با نزدیک شدن به راس دادگاه به دنبال تصویب به یک فرمول اجازه می دهد مخابراتی ارائه دهندگان خدمات پرداخت پرداخت نشده خود و یا باقی مانده AGR حق عضویت سالانه در اقساط بیش از 20 سال آینده یا بیشتر.

این درخواست اعلام کرده بود که مخابرات ارائه دهندگان خدمات در قبال پرداخت آغاز شده بود پرداخت و در قسمت پرداخت های ساخته شده ناشی از AGR حق.

این درخواست گفت که مرکز خرید و فروش شد با telcos و آن را پیدا کرده بود که کسانی که نیاز به پرداخت بودند غذا به میلیون ها نفر از مصرف کنندگان در سراسر کشور است. “این مرکز آگاه از این واقعیت است که هر گونه فوری تاثیر سوء بر عملکرد مخابرات از ارائه دهندگان خدمات نه تنها تاثیری منفی بر اقتصاد کلی کشور را نیز به طور جدی آسیب زدن به منافع مصرف کنندگان در سراسر کشور است.”

این تصمیم به نفع دات درخواست می داده اند عمده fillip به بیمار بخش مخابرات به خصوص Vodafone ایده است که در آستانه سقوط است. آن را نیز باید ضمنی که دولت دریافت کسری از آن برآورد زودتر از Rs 1.47 تریلیون دلار به عنوان AGR-مرتبط غرامت از صنعت مخابرات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>