داو جونز soars بیش از 11 درصد در قویترین یک روز عملکرد از سال 1933

داو افزایش یافت و در روز سه شنبه به بزرگترین آن یک روز در صد افزایش از سال 1933 پس از قانونگذاران ایالات متحده گفت: آنها نزدیک به یک معامله برای یک بسته نجات اقتصادی در پاسخ به کروناویروس شیوع تزریق خوشبینی زیر بزرگترین فروش پس از بحران مالی است.

هر سه اصلی شاخص های سهام ایالات متحده بازگشت به شدت از روز دوشنبه, وحشیانه, فروش به عنوان coronavirus شیوع کل سازمان ملل مجبور به تعطیل.ارشد دموکرات ها و جمهوری خواهان گفت: آنها به مقابله بر 2 تریلیون دلار محرک لایحه با هدف ارائه کمک های مالی به آمریکایی ها از کار و کمک برای مضطرب صنایع.

انتظار می رود قانون می افزاید: به اقدام تهاجمی اعلام شده توسط فدرال رزرو در روزهای اخیر از جمله خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ و اعلام کرد که بانک مرکزی ایالات متحده را به طور مستقیم وام به شرکت های.پادشاه لب ارشد سرمایه گذاری استراتژیست در خیابان بیکر مدیریت دارایی در سان فرانسیسکو گفت: انتظارات در لایحه محرک رانندگی شد خوش بینی در وال استریت اما گفت که شرکت او هنوز هم در حال انتظار برای خرید به بازار است.

“با همه این محرک ما فقط نیاز به یک کاتالیزور به جرقه آتش” لب گفت. “که جرقه خواهد بود اوج از موارد و زمانی که آن را شروع به پایین آمدن من فکر می کنم که زمانی که همه چیز را می شود روشن.”سرمایه گذاران نیز با خوشحالی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت: او با توجه به چگونه به راه اندازی مجدد بخش هایی از زندگی کسب و کار هنگامی که 15 روز تعطیلی پایان هفته آینده حتی به عنوان بسیار مسری ویروس به سرعت در حال گسترش و ضعیف مجهز به بیمارستان مبارزه با موج خشونت و موارد.

جداگانه پیشنهاد در مجلس نمایندگان ایالات متحده به کمک مالی شرکت های هواپیمایی و پیمانکاران $40 میلیارد دلار کمک مالی برداشته S&P 1500 هواپیمایی شاخص 15 درصد.

به شدت از گسترش COVID-19 و انتظارات از مهاجم اقدامات محرک اقتصادی را whipsawed بازارهای مالی به پایان رسید و دیوار خیابان 11-سال گاو اجرا شود.بوئینگ شرکت طراحی داو دستاوردهای پریدن نزدیک به 21 درصد پس از اجرایی دیو کالهون گفت: planemaker انتظار 737 MAX جت برای بازگشت به خدمات اواسط سال. سهام خود را از دست داده اند و نزدیک به دو سوم از ارزش خود را تا کنون در سال 2020 است.اطلاعات روز دوشنبه نشان داد که ایالات متحده در فعالیت های کسب و کار آمار یک رکورد کم در مارس توازن متخصص دیدگاه که اقتصاد در حال حاضر در رکود است.معامله گران هنوز توزین عدم اطمینان از مسیر از شیوع کروناویروس.

“ما نمی دانیم که چه مدت آن را به اوج. ما نمی دانیم که چگونه به درمان آن است. ما لازم نیست که یک واکسن. بنابراین همه این ابهامات باعث بی شمار پس لرزه گفت:” نانسی پرز ارشد مدیر نمونه کارها در بوستون ثروت خصوصی در میامی.میانگین صنعتی داو جونز افزایش یافت 11.37% به پایان در 20,704.91 امتیاز در حالی که S&P 500 پرید 9.38% به 2,447.33.

شاخص Nasdaq Composite با بسیج 8.12% به 7,417.86.S&P شاخص انرژی شروع به پریدن کرد 16.3%. بانک های بزرگ و شاخص شروع به پریدن کرد در حدود 13% ردیابی افزایش U. S. بازده اوراق قرضه دولت.فقط 11 S&P 500 سهام به پایان رسید پایین تر است.پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر کاهش آنهایی که در بازار بورس توسط یک 8.53 به نسبت 1; در نزدک یک 6.22-به-1 نسبت مورد علاقه advancers.

S&P 500 ارسال شده جدید در 52 هفته بالا و چهار پایین; شاخص Nasdaq Composite با ثبت چهار ماهه و 85 پایین.حجم در بورس ایالات متحده 15.3 میلیارد سهم در مقایسه با 15.9 میلیارد-به اشتراک گذاری به طور متوسط برای جلسه کامل بیش از 20 آخرین معاملات روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>