شاخص Dow Jones و S&P افزایش بیش از 7 درصد به امید کاهش coronavirus مرگ و میر

ما سهام پرورشی بالاتر در دوشنبه با هر یک از شاخص های عمده صف آرایی حداقل 7 درصد پس از یک سقوط در روزانه مرگ و میر در نیویورک این کشور بزرگترین coronavirus نقطه داغ سوخت خوشبینی یک سیما از این بیماری همه گیر در افق بود.

روز یکشنبه در نیویورک گزارش داد ویروس های مربوط به مرگ و میر کاهش یافته بود کمی از قبلی روز اول در یک هفته. فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: بستری شدن در بیمارستان از coronavirus بیماران پایین و نرخ افزایش مرگ و میر وارد کردن در سخت ترین آمار دولت است. اما او هشدار داد در برابر خوشنودی است.

“دیدن این بازار افزایش می یابد راه آن است که حتی اگر این اصول همچنان در سقوط آزاد بازار است که به دنبال در سراسر دره و گفت:” شش ماه از در حال حاضر همه چیز را در, صعود,'” گفت: سام Stovall رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در CFRA تحقیقات در نیویورک است.

“آنها به دنبال در سراسر دره و دیدن بسیاری از اخبار ترسناک اما اساسا گفت: “ما در گذشته بود”. حتی با نشانه های مثبت مقامات آمریکایی باید محکم این کشور برای یک “اوج مرگ هفته” از همه گیر با مرگ و میر شکوه 10,000.

میانگین صنعتی داو جونز رز 1,627.46 امتیاز و یا 7.73% به 22,679.99 S&P 500 به 175.03 امتیاز یا 7.03% به 2,663.68 و نزدک کامپوزیت اضافه شده 540.16 امتیاز یا 7.33% به 7,913.24.

همچنین بخوانید: UK PM بوریس جانسون در بخش مراقبت های پس از coronavirus علائم را بدتر می کند

دستاوردهای مشخص شده بزرگترین روزانه, درصد افزایش برای هر شاخص از مارس 24. تمام 30 داو اجزای شد در قلمرو مثبت رهبری به دست آوردن از 19.47 درصد در ارزش سهام بوئینگ در حالی که تکنولوژی و دفاعی آب و برق بخش در میان بهترین نمایشی برای سال صعود بیش از 8 درصد.

S&P 500 شاخص بانکی شروع به پریدن کرد 8.21% و بریده بهترین روز خود را در بیش از یک هفته است. وال استریت ترس سنج کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در دو هفته باقی مانده در سطح بالا. در طول بحران مالی 2007-08 S&P 500 در زمان ماه به ایجاد یک پایین حتی پس از نوسانات شاخص کاهش یافت. با وجود روز دوشنبه bounce S&P 500 باقی می ماند پایین بیش از 21 درصد از آن در اواسط ماه فوریه رکورد نزدیک است.

S&P 500 شرکت در حال انتظار برای ورود یک درآمد رکود اقتصادی در سال 2020 با کاهش سود در محله های اول و دوم با توجه به TOTALBARÇA داده ها از Refinitiv به عنوان تقاضا تبخیر در سراسر بخش هایی مانند شرکت های هواپیمایی کالاهای لوکس و صنعتی.

سه ماهه اول انتظارات در حال حاضر تماس برای یک درآمد کاهش 6 درصد از سال پیش دوره است. ورساچه صاحب کاپری Holdings رسید 25.9% پس از آن گفت: انتظار برای باز کردن فروشگاه خود را پس از ژوئن 1 و که این امر کردند همه آن 7,000 کارکنان در شمال امریکا است. ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم سقوط 4.1% در نگرانی بیش از آن داده ها-شیوه های حفظ حریم خصوصی و افزایش رقابت از جیب رقبا. پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر کاهش آنهایی که در بازار بورس توسط یک 8.09 به نسبت 1; در نزدک یک 5.68 به 1 نسبت مورد علاقه advancers.

S&P 500 ارسال شده در چهار 52 هفته بالا و نه پایین; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 10 جدید اوج و 34 جدید پایین. حجم در بورس های سهام ایالات متحده بود 12.62 میلیارد سهم در مقایسه با 15.52 میلیارد متوسط برای جلسه کامل بیش از 20 آخرین معاملات روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>