داو پیچد تا قوی ترین سه روز از سال 1931; S&P 500 موج 6.24%

میانگین صنعتی داو جونز پیچیده قوی ترین آن سه روز در نه دهه در روز پنج شنبه به عنوان رکورد بارگیری در این هفته مدعیان آمد در زیر سرمایه گذاران بدترین ترس و تمرکز ماند در یک اقدام بی سابقه 2 تریلیون دلار محرک در انتظار تصویب توسط مجلس نمایندگان آمریکا.

داو به پایان رسید تا 21 درصد از آن جمعه های پایین ایجاد آن در یک بازار گاو نر با توجه به به طور گسترده ای استفاده می شود تعریف. این شاخص را قوی ترین سه روز در صد افزایش از سال 1931 است.

تعدادی از آمریکایی ها پر ادعا برای مزایای بیکاری رسید به 3.28 میلیون در هفته گذشته به عنوان دولت گسترده ای در مستندات آورده اقتصاد به توقف و آغاز موج اخراج.ميانه انتظار تحلیلگران در نظرسنجی رویترز بود که برای 1 میلیون و ادعا می کند اما در پایان بالا از این پیش بینی شده بود به عنوان بالا به عنوان 4 میلیون.

انتظارات بالا است که خانه را تصویب محرک اقدام به حمایت از مضطرب صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی پس از سنا پاک این پیشنهاد است.این امر سیل در این کشور با پول نقد در تلاش برای جلوگیری از خرد اقتصادی تاثیر تشدید بیماری همه گیر است که به کشته شدن حدود 1000 و آلوده در حدود 70 ، 000 نفر در ایالات متحده است. و همچنین به عنوان داو S&P 500 شاخص وارد سوم بعد از سود برای اولین بار از اواسط ماه فوریه قبل از coronavirus نگرانی متوقف وال استریت را 11 سال بازار گاو نر.

از دوشنبه S&P 500 تا رسید حدود 17 درصد آن باقی مانده پایین 22 درصد از آن Feb. 19 رکورد.

“آن را تشویق به دیدن مردم خرید یک روز پس از یک روز از آنجا که ما تا به حال دیده نشده است که در یک ماه” گفت: شیدا فردریک معاون رئیس جمهور از معامله و مشتقات در چارلز شواب.

“است که تضمین نمی کند که پایین است اما این نشان دهنده یک bottoming روند.”

بوئینگ شرکت افزایش 14 درصد افزایش با 58 میلیارد دلار ارائه برای صنعت هوافضا در آخرین کمک بیل.بوئینگ است رسید بیش از 90% در گذشته چهار جلسه. اضافه کردن به خوش بین تمایلات فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت: بانک مرکزی ایستاده بود و آماده برای عمل “به شدت” به ساحل تا اعتباری در بازار بالای بی سابقه ای کاهش سیاست اعلام کرد در روز دوشنبه.

“او گفت که بانک مرکزی در حال رفتن به اجرا از مهمات و که این کمیته هنوز سیاست اتاق عمل” گفت: Charalambos Pissouros ارشد تحلیلگر بازار در JFD در قبرس.

وی افزود: “با گفتن این که او پرسش – آیا آنها برای منفی نرخ بهره چیست؟”بسیاری از تحلیلگران انتظار دارند بیشتر وحشی نوسانات بازار با شاخص های اقتصاد کلان به احتمال زیاد به بدتر از رفتن به سه ماهه دوم به عنوان یک شکست در فعالیت های کسب و کار و ترس از ورشکستگی شرکت ها foreshadow عمیق رکود جهانی.

CBOE volatility index کاهش 2.9 امتیاز شد اما هنوز هم در نزدیکی سطح به مراتب بالاتر از کسانی که در سال 2018 و 2019.میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد 6.38% به پایان در 22,552.17 در حالی که S&P 500 رسید 6.24% به 2,630.07.شاخص Nasdaq Composite با اضافه 5.6% به 7,797.54.S&P شاخص آب و برق قوی در میان 11 بخش پریدن 8.4%.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر کاهش آنهایی که در بازار بورس توسط یک 5.15 به نسبت 1; در نزدک یک 3.71-به-1 نسبت مورد علاقه advancers. S&P 500 ارسال شده جدید در 52 هفته بالا و نه پایین; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 4 جدید اوج و 13 پایین ترین نرخ های جدید.

حجم در بورس های سهام ایالات متحده بود 15.0 میلیارد سهم در مقایسه با 16.2 میلیارد-به اشتراک گذاری به طور متوسط برای جلسه کامل بیش از 20 آخرین معاملات روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>