ده ها کشته در شمال بورکینافاسو حمله

صادر شده در: اصلاح:

مهاجمان ناشناس کشته شدن دست کم 43 نفر در حملات در روستاها در شمال بورکینافاسو روز یکشنبه در یکی از مرگبارترین این حملات از سال گذشته دولت گفت.

تبلیغات

حمله هدفمند حداقل دو روستا در شمال منطقه و در نزدیکی مرز با مالی دولت گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

بدون ادعا بود و بلافاصله ساخته شده برای حمله است. گروه های جهادی با لینک کلیک کنید برای القاعده و دولت اسلامی و قومی شبه نظامیان بارها و بارها هدفمند غیرنظامیان در این منطقه بخشی از فزاینده خشونت در بورکینا و همسایگان خود از مالی و نیجر است.

این خشونت ها به کشته شدن صدها غیرنظامی در سال گذشته در سراسر Sahel نیمه خشک زمین در زیر صحرای آفریقا هشدار دهنده, قدرت های غربی که باید پول ریخت و نیروهای نظامی برای مبارزه با گروه های اسلامگرای. می آید که ایالات متحده در نظر خروج نیروهای نظامی در منطقه است.

یکشنبه حملات هدفمند روستاها ساکن Fulani دامداران دوم دولت در بیانیه ای گفت:. Tit-for-tat تلافی کشتار بین Fulani و رقیب جوامع کشاورزی باید رسید در سال گذشته با ترکیب از تخریب ساخته شده توسط جهادگران.

دو حمله در شمال بورکینافاسو در ماه ژانویه به کشته شدن 36 و 39 نفر بود. خشونت مجبور است بیش از نیم میلیون نفر از خانه های خود ساخته شده و بسیار از شمال ungovernable.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>