آنکارا: بهمن اتحاد ناودان به یک جاده کوهستانی در شرق ترکیه, پاک کردن یک تیم از کارگران نجات فرستاده شده به پیدا کردن افراد گم شده در اوایل بهمن. مقامات گفت: 26 اضطراری کارگران کشته و 53 مجروح شدند و دیگران هنوز در حال مدفون در زیر برف.

چهارشنبه, بهمن افزایش کلی مرگ و میر از این فاجعه به 31.

Rescuers dig in the snow around at least three overturned vehicles following the second avalanche.

امدادگران حفاری در برف در اطراف حداقل سه لغو وسایل نقلیه پس از دوم بهمن.اعتبار:AP

برخی از 300 اضطراری کارگران خدمات نامیده می شدند به یک بزرگراه در نزدیکی کوه احاطه شده شهر Bahcesaray در استان وان که در مرزهای ایران بعد از بهمن زده در اواخر روز سه شنبه. که snowslide کشته شدن پنج نفر و در سمت چپ دو گم شده است. حدود ظهر روز چهارشنبه این تیم زده شد و دوم بهمن.

ترکیه اضطراری و مدیریت بحران سازمان AFAD گفت: 26 اجساد بدست آمده از توده ای از برف بر روی شیب تند است. زودتر فرماندار Mehmet Emin Bilmez گفت: هشت نظامی افسران پلیس, سه دولت پرداخت می شود ایجاد کرد نگهبانان سه آتش نشان و نه داوطلب شد در میان مردگان است.

تبلیغات

اضطراری تیم های جستجو برای دیگر همکاران که ممکن است همچنان مدفون زیر برف Bilmez گفت. او با ارائه یک شکل است.

برخی از 30 اضطراری کارگران هر دو از جیبش پشته برف و یا فرار خود و در بیمارستان بستری شد روز چهارشنبه وزارت کشور گفت. هیچ اطلاعات بیشتر در مورد شرایط خود را.

تصویری از صحنه نشان داد حداقل سه لغو وسایل نقلیه در پایین تپه در طول یک توفان برف. برخی از امدادگران در تلاش بودند برای بالا رفتن از یک شیب تند در حالی که دیگران کنده دیوانه وار به برف با بیل و کلنگ-محور. مه سنگین برف و بادهای قوی بودند مانع تلاش های نجات.

Dozens of rescue workers are missing after being hit by the second avalanche.

ده ها تن از کارگران نجات از دست رفته پس از ضربه دوم بهمن. اعتبار:AP

رئیس AFAD عملیات در استان وان, Osman Ucar شد و در میان کسانی که مجروح شده اند. صحبت از تخت بیمارستان, او گفت که او کشیده بود و همراه با یک بیل مکانیکی که سرنگون شد توسط کشویی برف.

“من نیم به خاک سپرده شد,” او گفت:, و اضافه کرد که او موفق به فرار خود را.

اول بهمن مدفون برف پاکسازی خودرو و یک مینی بوس. این خودرو اپراتور و هفت مسافر فرار زنده است.

دولت-اجرای خبرگزاری آناتولی گفت: راننده Bahattin Karagulle به دام افتاده بود زیر برف به مدت 25 دقیقه قبل از او موفق به شکستن پنجره و فرار. او راه می رفت به سمت یک روستا به کمک گرفتن قبل از برداشت با عبور خودرو.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de