ده ها تن از غیرنظامیان این کشور کشته در حملات هوایی پس از عربستان سقوط جت

صادر شده در: بروز رسانی:

حداقل 31 غیرنظامی در حملات در یمن روز شنبه از سازمان ملل متحد گفت: پس از عربستان با عملیات در پاسخ به یکی از آن جت جنگنده توفنده با ایران حمایت سران شورشیان ادعا به ضرب گلوله کشته اند آن را.

تبلیغات

گردباد هواپیما پایین آمد جمعه در شمال Al-Jawf استان طی یک عملیات برای حمایت از نیروهای دولتی یک تصادف نادر که باعث شد عملیات در منطقه توسط عربستان سعودی رهبری ائتلاف نظامی مبارزه با شورشیان.

این خشونت مرگبار شرح زیر قیام در جنگ در شمال یمن میان طرفین متخاصم که تهدید به بدتر شدن جنگ-کتک کشور بحران انسانی.

“مقدماتی زمینه گزارش نشان می دهد که در 15 فوریه به عنوان بسیاری از 31 شهروند غیرنظامی کشته شدند و 12 نفر دیگر مجروح در حملات که آمار Al-Hayjah منطقه… در Al-Jawf استان” گفت: در بیانیه ای که از دفتر امداد سازمان ملل متحد هماهنگ کننده برای یمن.

سازمان ملل متحد انسانی هماهنگ کننده برای یمن Lise گراند محکوم کرد “وحشتناک اعتصاب”.

“بسیاری از مردم در حال کشته در یمن—آن را یک فاجعه و آن را غیر قابل توجیه” او گفت:.

“تحت قوانین بین المللی بشردوستانه احزاب که توسل به زور موظف به حفاظت از غیرنظامیان است. پنج سال به این درگیری و belligerents هنوز هم عدم رعایت این مسئولیت است. تکان دهنده است, ” او اضافه شده است.

شورشیان گزارش های متعدد ائتلاف حملات هوایی در منطقه ای که هواپیما رفت با توجه به شورشی ایستگاه تلویزیونی Al-مسیره.

آنها گفت: زنان و کودکان در میان کشته و زخمی شدند.

ائتلاف اذعان “امکان وثیقه آسیب” را در یک “جستجو و نجات” در محل سقوط.

یک ائتلاف در بیانیه منتشر شده توسط خبرگزاری رسمی سعودی مطبوعاتی آژانس مشخص نیست سرنوشت خدمه یا علت سقوط.

‘مجموعه’

اما سران شورشیان منتشر شد فیلم از آنچه که آنها به نام راه اندازی خود را “پیشرفته surface-to-air missile” و لحظه ای آن را زده جت در آسمان شب ارسال آن ریزد در یک توپ از شعله های آتش.

“از سقوط یک گردباد در آسمان بالا Al-Jawf عمده ضربه به دشمن و نشانه ای از رشد قابل توجه در یمن (rebel) دفاع هوایی قابلیت های” همشهری سخنگوی محمد Abdelsalam توییتی.

شورشیان گزارش های متعدد ائتلاف حملات هوایی روز شنبه در نتیجۀ کنترل منطقه ای که هواپیما رفت و به عنوان ساکنان محلی جمع آوری شده در نزدیکی smouldering خرابه با توجه به شورشیان’ Al-مسیره تلویزیون.

تشدید شرح زیر است مبارزه شدید در اطراف ساعت-برگزار پایتخت یمن با شورشیان دیده می شود به پیشروی در جبهه های مختلف نسبت به آل حزم منطقه ای سرمایه Al-Jawf.

استان Al-Jawf بوده است که عمدتا توسط کنترل از ایسنا ، اما سرمایه خود را همچنان در دست ایران.

‘انبوه گسترش زرادخانه’

از سقوط یک هواپیمای جنگی ائتلاف نشانه یک شکست برای یک اتحاد نظامی شناخته شده برای آن برتری هوایی و سیگنال های شورشیان به طور فزاینده ای قوی زرادخانه نظامی.

“در شروع این درگیری از ایسنا ، یک ragtag گروه شبه نظامی” فاطمه Abo Alasrar یک محقق در خاورمیانه موسسه به خبرگزاری فرانسه گفت.

“امروز آنها را به انبوه گسترش زرادخانه خود را با کمک ایران و نماینده حزب الله” لبنان قدرتمند شیعه جنبش است.

سران شورشیان در حال حاضر دارای سلاح تحمل علائم تبار ایرانی با توجه به یک گزارش سازمان ملل متحد به دست آمده توسط AFP در اوایل این ماه در پتانسیل نقض سازمان ملل متحد تحریم تسلیحاتی.

برخی از سلاح های جدید که شورشیان برخوردار از 2019 “آیا ویژگی های فنی شبیه به سلاح های تولید شده در جمهوری اسلامی ایران گفت:” گزارش شده توسط یک پانل از کارشناسان سازمان ملل وظیفه نظارت بر تحریم.

پانل نگفت که آیا این سلاح ها تحویل داده شد به روحانی تسلیت گفت به طور مستقیم با دولت ایران است که بارها و بارها رد آنها را ارسال اسلحه.

ائتلاف مداخله در برابر روحانی تسلیت گفت در سال 2015 در یک درگیری که به کشته شدن ده ها هزار نفر از مردم که اکثر آنها را غیر نظامیان و موجب آنچه سازمان ملل متحد جهان را بدترین بحران انسانی.

ائتلاف شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار برای بالا تلفات افراد ملکی از آن برای بمباران که باعث شده است تا برخی از دولت های غربی برای قطع تحویل اسلحه به کشورهای.

عربستان سعودی و امارات متحده عربی خریداری شده اند میلیاردها دلار ارزش سلاح از ایالات متحده و فرانسه و بریتانیا.
روز چهارشنبه ائتلاف گفت: این امر محاکمه پرسنل نظامی مشکوک بودن مرگبار در پشت حملات هوایی در یمن غیرنظامیان است.

(AFP)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>