جمهوری دموکراتیک کنگو گزارش جدید ابولا مرگ تنها چند روز قبل از اعلام پایان اپیدمی

صادر شده در: Modified:

اولین کسی که به قرارداد ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو در بیش از 50 روز درگذشت دولت گفت: روز جمعه در پایان امیدوار است که دوم بدترین شیوع این بیماری در تاریخ ممکن است بیش از.

تبلیغات

آفریقای مرکزی کشور, برنامه ریزی برای اعلام پایان دادن به این بیماری همه گیر در روز یکشنبه که خود را مجاز نامعقول خدمات سلامت به تمرکز بر روی حاوی coronavirus نیز آلوده کرده است که 215 کشته و 20 وجود دارد.

جدید ویروس ابولا برای اولین بار پس از فوریه 17, یک مرد 26-ساله در منطقه بني یک شهر در شرق کنگو است. او توسعه یافته علائم در مارس 27 و در بیمارستان درگذشت در صبح روز پنج شنبه در منطقه ای مقامات بهداشتی در بیانیه ای گفت.

ابولا کشته شدن بیش از 2,200 از ماه اوت سال 2018 در یک فرار منطقه از کشور که در آن شورشیان حملات hobbled تلاش برای مهار آن است. این کشور همچنین در تلاش برای بازگشت خفاش سرخک یک بیماری همه گیر.

ابولا باعث تب خونریزی استفراغ و اسهال و در میان انسان ها از طریق مایعات بدن ، از زمان شیوع کشته شدن حدود دو سوم از کسانی که آن را آلوده.

Abdou Dieng سازمان ملل معاون هماهنگ کننده برای پاسخ اضطراری به بیماری ویروس ابولا (EERC) گفت: فرانسه 24 که اخبار آخرین ابولا مربوط به مرگ آمد به عنوان یک ضربه بزرگ به جمهوری دموکراتیک کنگو.

“این یک شگفتی بزرگ که در گذشته 50 روز ما تا به حال هیچ مورد در همه ما بود و ما دو روز از جشن پایان ابولا” گفت و اشاره کرد که با علاوه بر این از کشنده coronavirus, جمهوری دموکراتیک کنگو است که به احتمال زیاد به رنج می برند بیشتر از بسیاری از کشورهای دیگر.

“بدترین سناریو برای ما اتفاق می افتد: ما در حال رفتن به باید برای مقابله با همه گیری در همان زمان ابولا و coronavirus. ما فکر ابولا بود و پشت سر ما و ما قادر خواهد بود به ما اختصاص زمان و انرژی به مبارزه با کروناویروس اما امروز ما باید به آن اعتراف این دو در مقابل از ما.”

که در حالت آماده باش

سازمان بهداشت جهانی (WHO) بوده و انتظار بیشتر موارد به ظهور در کنگو شد و در ابتدا به پاسخ آن سر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

آژانس top شرایط اضطراری متخصص مایک رایان گفت: تيم سلامت بر زمین شد و در ادامه به بررسی 2,600 ابولا هشدار در سراسر کشور دو استان را تحت تاثیر قرار.

“ما هزاران نفر از نمونه ها در هر هفته و ما ادامه خواهد داد که فعال نظارت حق راه را از طریق” او یک کنفرانس خبری گفت.

شعله ور شدن یو پی اس و یا یک نقل و انتقال های مشترک نسبت به پایان شیوع بیماری ابولا و یک مورد جدید لزوما به معنی است که این ویروس گسترش خارج از کنترل دوباره.

اما آن را می توانید اقامت در مایع منی برای بیش از 550 روز محققان گفته اند و می تواند انتقال از طریق رابطه جنسی طولانی پس از یک بیمار بهبود.

کنگو دچار 10 شیوع این ویروس پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در انسان در نزدیکی ابولا ریور در سال 1976. بزرگترین در غرب آفریقا بین سال های 2013 و 2016 کشته و بیش از 11000 نفر.

دو واکسن جدید تا به حال تأثیر عمده ای بر حاوی ویروس این زمان هر چند حوثی ها را متوقف سلامت کارگران از رسیدن به برخی از مناطقی که این ویروس گسترش یافته است.

در اواخر سال گذشته حملات مرگبار در مراکز درمانی در داخل و اطراف شهر بنی مجبور کمک گروه را به حالت تعلیق عملیات و برداشت کارکنان از بیماری همه گیر در آخرین سنگر.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر