دکتر دبورا Birx روسری را کسب او فرهنگ پاپ ستاره وضعیت


واشنگتن: ما coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx است بهترین و شناخته شده برای او آرام معتبر جلسات روزانه کاخ سفید در کنفرانس های مطبوعاتی. اما او نیز تبدیل به یک پدیده فرهنگ پاپ برای او روسری.

Deborah Birx, coronavirus response coordinator, is known for her scarves.

دبورا Birx ، coronavirus پاسخ هماهنگ کننده شناخته شده است برای او روسری.اعتبار:بلومبرگ

منگوله دار به دور گردن او و یا پیچیده در اطراف شانه او رنگ روشن روسری به نظر می رسد به تغییر تقریبا روزانه است.

تگزاس ساکن ویکتوریا Strout یکی از میلیون ها نفر که متوجه شده و ایجاد Instagram account @deborahbirxscarves چند هفته پس از این جلسات آغاز شد.

Strout که با این نسخهها کار در یک فیلم و موسیقی صدور مجوز شرکت گفت: این حساب در حال حاضر بیش از 30 ، 000 پیروان. او گفت که او امیدوار است آن را فراهم می کند یک “مغز شکستن” برای مردم در برخورد با nonstop COVID-19 پوشش و همچنین به عنوان یک مرکب جشن Dr Birx که تا به حال برجسته سه دهه زندگی حرفه ای متمرکز شده HIV/AIDS vaccine تحقیقات و بهداشت جهانی.

تبلیغات

“این یک ترکیب از مردم که تحسین Dr Birx و همچنین مانند روسری” Strout گفت. “این نوع ایجاد شده خود را در جامعه کوچک است که واقعا سرگرم کننده و چیزی که اصلا انتظار آن را نداشتم.”

Dr Deborah Birx, White House coronavirus response coordinator, has captured the public's attention with her words and choice in scarves.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده را دستگیر کرده است توجه عمومی با کلمات و انتخاب روسری.اعتبار:AP

واشنگتن پست مد منتقد روبین گیوان گفت: هر کسی که با چنین مجموعه ای از روسری تا به حال به سرمایه گذاری به حدی در خود زیبایی.

“برخی از آنها را بیرون آمدن یک نوع میهن پرستی دیگران من فکر می کنم که بیشتر اهل تفریح و… به مردم یک حس است که یک شخصیت پشت resumé, پشت عناوین.”

Givhan توصیف Birx سبک به عنوان سال 1950 معاصر کلاسیک زنانه و هم کشیده. و او گفت که او ایستاده بود چرا که او در معمولی واشنگتن/فدرال از گوهر تن و یا یک دست کت و شلوار.

“این چیزی است که نشاط و می تواند شادی” گفت: Strout. “دکتر Birx این است که واقعا انجام شده که صحبت می کند به وضوح و اختصار و به طوری که آن را واقعا سرد برای دیدن مردم نوع تشخیص هر دو.”

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>