Dr. Dre مذاکرات جورج فلوید مرگ با Lil Wayne به نام: ‘که پلیس او زانو بر همه از گردن ما’ (سازمان دیده بان ویدئو)

Lil Wayne به یک مهمان ویژه خود را جوان پول رادیو نمایش جمعه شب: Dr. Dre, افسانه ای, تولید کننده کارآفرین و عضو سابق N. W. A که به عنوان آلبومها و biopic “Straight Outta Compton” نشان می دهد می داند که بیش از یک کمی در مورد خشونت پلیس.

Dre کشیده هیچ مشت در بحث مداوم موج خشونت های پلیس علیه سیاه و سفید آمریکایی, جامعه, است که هدف از تظاهرات در حداقل 17 شهرستانها عمده در ایالات متحده در روزهای اخیر.

“این احساس که پلیس او زانو بر همه از گردن ما معنی مردان سیاه و سفید. و بله, آن را بسیار دردناک,” او گفت:. “این بسیار دردناک است چرا که آن را نگه می دارد در رفتن. آن را همچنان به رفتن و مانند آن چه می توانیم انجام دهیم و یا چه باید بکنیم به این چیزی که متوقف می شود ؟ آنچه قرار است اتفاق می افتد به این چیز متوقف می شود ؟ آن را به متوقف شود.”

او ادامه داد: “آنها قرار بود دستگیر و محکوم به قتل درجه اول. نقطه خالی ، و f—اد بخشی است که آنها خیلی بی شرمانه با آن است. روز روشن با دوربین های دیجیتال است. و او زانو خود را در این مرد را گردن برای آن مقدار از زمان است و او نمی دهد یک f—. دست خود را در جیب خود او نیز ممکن است شده اند سوت.

“آن را گیج کننده اما آن را واقعا احساس می کند مانند چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر به حداقل ما را در منطقه که در آن ما می توانید شروع به صحبت کردن در مورد یک راه برای این چیز متوقف,” او به این نتیجه رسیدند. “من فکر می کنم این یکی می تواند یکی چون من از دیدن سفید مردم وجود دارد معترض نیز هست که چیز خوبی است.”

وین افزود: “من فکر می کنم آنها در حال تغذیه. هر گونه شایسته دل انسان من فکر می کنم همه آنها تغذیه. ما همه خسته شده.”

سازمان دیده بان بخش از مصاحبه زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>