دکتر ردی Labs بازدید بیش از 4 سال اخیر موج 62 درصد از ماه مارس پایین

سهام آزمایشگاه دکتر ردی در آمار بیش از چهار سال از Rs 4,036 تا 5 درصد در BSE روز سه شنبه در غیر این صورت ضعیف در بازار است. سهام شرکت داروسازی معامله شد و در بالاترین سطح از نوامبر 2015. این آمار بالا از Rs 4,383 در اکتبر 20, 2015.

با تجمع امروز سهم قیمت از آزمایشگاه دکتر ردی در اتحاد رسید 62 درصد از آن قبلی ماه اخیر تومان 2,498 لمس در 19 مارس سال 2020 در روز به داخل تجارت است.

تحلیلگران باقی می ماند و با اعتماد به نفس در تقاضا سناریو برای بخش داروسازی از هر دو داخلی و بازارهای صادراتی. آنها همچنین بر این باورند که اختلالات به دلیل شیوع Covid-19 خواهد بود نه معنی دار از پر درآمد در سال’ چشم انداز به عنوان مزایای ارز ضعیف تر می تواند شکاف.

برای ماه های ژانویه-مارس چهارم (Q4FY20), تحلیلگران در Kotak Securities انتظار دکتر ردی ما کسب و کار را به گزاف گویی به US$ 235 میلیون (+US$13 میلیون در سه ماهه چهارم) با توجه به سود های اخیر راه اندازی شد. کارگزاری شرکت انتظار دارد که این شرکت در حاشیه EBITDA در 21.7 درصد و انتظار تعدیل EPS به رشد 46 درصد در سال در سال (سالانه).

تحلیلگران در نند Rathi به اشتراک گذاری و کارگزاران بورس بر این باورند دکتر ردی ما کسب و کار است که در مواجهه با درآمد فشار است به احتمال زیاد به دوباره بجای اول برگشتن با محصول جدید راه اندازی و تدریجی عادی از قیمت فرسایش در آن کلید محصولات. همچنین این شرکت می گوید: باید همچنان شاهد رشد قوی در هند, بازارهای نوظهور, اروپا و PSAI کسب و کار رانده دوره رشد جدید راه اندازی و بهبود محلی سازی.

“در حالی که مقابله با Wockhardt تقویت هند کسب و کار استراتژیک دیگر طرح های این شرکت با تمرکز بر روی ساخت محصول سالم, خط لوله, بهبود بهره وری و هزینه کنترل تعطیل دارایی های غیر هسته ای و تعامل با USFDA برای حل و فصل برجسته نگرانی بیشتر ایجاد خوش بینی” شرکت کارگزاری گفت: در یک انبار به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>