Draya میشل از ‘بسکتبال همسران به ستاره در خود Docu-سری Zeus جریان خدمات

Draya میشل معروف به نوبه خود او را در واقعیت نشان می دهد تلویزیون “بسکتبال همسران L. A.” را امضا یک قرارداد برای یک مستند-سریال — همه چیز در مورد زندگی خود را از آمدن به اشتراک-خدمات جریان زئوس این سقوط.

10-بخشی از سری “دوز Draya,” وعده behind-the-scenes look at بازیگر-مدل-کارآفرین-رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار در زندگی به عنوان او می سازد کسب و کار خود را و اجازه می دهد تا شل با دوستان نزدیک.

“من در یک سفر باور نکردنی بیش از دهه گذشته و ممنون میشم به طرفداران من که با من از طریق یو پی اس و فراز زندگی” Draya میشل در بیانیه ای گفت. “به عنوان یک زن از رنگ من نمی تواند بیشتر هیجان زده به کار با زئوس, سیاه و سفید متعلق به جریان سرویس برای به اشتراک گذاشتن داستان من و به مردم اجازه دهد به زندگی روزانه من در راه من واقعا هرگز قبل از.”

او افزود: “من آمده ام تا به یک راه طولانی از آغاز فروتن و همچنان به دوباره خودم را و تکامل من علامت های تجاری و بیش از بیش. من امیدوارم که من قدردانی کرده اند من صداقت در طول راه.”

Draya خدمت خواهد کرد به عنوان یک تهیه کننده اجرایی برای سری که زئوس است که حسابداری به عنوان مارک “بازگشت به تلویزیون است.”

“ما هیجان زده به استقبال Draya به زئوس خانواده” گفت: Zeus از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Lemuel Plummer. “بینندگان که شده اند پس از سفر خود را ببینید در یک راه بیشتر شخصی از همیشه قبل از.”

Draya میشل دارای بیش از 10 میلیون پیروان در رسانه های اجتماعی از جمله بیش از 8 میلیون نفر در Instagram. او موسس و صاحب نعناع, شنا, e-commerce, شنا, برچسب های در سال 2011 راه اندازی شد. Draya میشل ستاره دار در چهار فصل “بسکتبال همسران L. A.” از 2011-15; او دیگر اعتبارات اقدام شامل نقش در فیلم “ما متعلق به هم” و “مطابقت کامل” و مجموعه تلویزیونی “L. A. بهترین.” او repped توسط نوآورانه هنرمندان.

زئوس تاسیس شد در سال 2017 توسط پلامر همراه با اجتماعی-رسانه های ستاره DeStorm قدرت, Amanda Cerny و پادشاه باخ. شبکه ویژگی های اصلی اسکریپت و unscripted کمدی و درام, سریال, همراه با دیگر محتوای حق بیمه. زئوس سری شامل “واقعی Blac Chyna,” “Joseline را در کاباره ستاره” شامل Joseline Hernandez, “بهترین زندگی” توسط پادشاه باخ, درام اسکریپت “هوشیار مربی” و دوستیابی نمایش “یک Mo’ شانس” با کمال “شانس” مسلمات.

زئوس خدمات در قیمت $3.99 در هر ماه و یا $49.99 در هر سال است. آن را در دسترس از طریق زئوس وب سایت شبکه و همچنین سیستم عامل iOS و آندروید, موبایل, Roku, تلویزیون اپل, آمازون آتش تلویزیون و گوگل Chromecast و تلویزیون اندروید.

تماشای تیزر تریلر برای “دوز Draya”:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>