دبی حاکم دستور داد دختران’ آدم ربایی و تهدید همسر سابق انگلستان, قوانین دادگاه

صادر شده در: ویرایش:

دبی حاکم شیخ محمد بن رشید آل مکتوم دستور ربودن دو دخترش و در معرض همسر سابق خود به “کمپین ترس و ارعاب” را وادار به فرار به لندن با دو فرزند خود با توجه به یک دادگاه عمومی در روز پنج شنبه.

تبلیغات

Princess Haya Bint Al حسین, 45, فرار امارات متحده عربی در ماه آوریل گذشته پس از تبدیل شدن به “وحشت زده” از شوهرش که همچنین معاون رئیس جمهور و نخست وزیر امارات متحده عربی.

به زودی پس از آن 70 ساله شیخ کاربردی برای دو فرزند خود را-یک پسر در سن هشت و 12 سال — به بازگشت به تبریز.

اما Princess Haya یک نیمه از اردن ملک عبدالله دوم استفاده برای کودکان ساخته می شود بخش دادگاه و ثبت غیر منحرف سفارش برای خودش.

او در لندن شنوایی برای یک قاضی را یافته از واقعیت در مورد آدم ربایی و بازداشت دو شيخ را بالغ دختر از ازدواج قبلی است.

او همچنین ادعا آن مواجه شده بود را یک “کمپین ترس و ارعاب” از او در سال گذشته است.

توقیف و بازداشت

شیخ محمد که صاحب Godolphin مسابقه اسب پایدار سعی در جلوگیری از دو تا از احکام دادگاه عمومی ساخته شده بود.

اما دیوان عالی کشور رد شده درخواست خود را صبح روز پنجشنبه اجازه می دهد آنها منتشر شود.

قاضی اندرو مک فارلین که ریاست بخش خانواده از دادگاه عالی انگلستان و ولز در بر داشت شیخ محمد “دستور و هماهنگ” ربودن Sheikha Shamsa از انگلستان شهر کمبریج زمانی که او 19 در ماه اوت سال 2000.

او به زور بازگشت به دبی و “شده است محروم از آزادی برای, بسیار, اگر نه همه از دو دهه گذشته” او گفت:.

او همچنین در بر داشت Shamsa خواهر Latifa, 35, کشف و ضبط شد و برگشت به دبی دو بار در سال 2002 و دوباره در سال 2018 است.

او برگزار شد “در دستورالعمل پدر او” برای بیش از سه سال پس از اولین اقدام به فرار. دومین عناوین جهانی در ماه مارس سال 2018 است.

ادعا می کند توسط یک دوست از Latifa که به او کمک کرد تا فرار که نیروهای ویژه سوار یک قایق سواحل هند در مارس 4, 2018 قبل از او در بازگشت به دبی نیز یافت می شود به اثبات رسیده است.

“او شفاعت برای سربازان به کشتن او به جای صورت به چشم انداز بازگشت به خانواده اش در دبی” مك فارلين گفت.

“رسم این مسائل هم من نتیجه گیری در تعادل احتمال که Latifa حساب از انگیزه های او برای که مایل به ترک دبی نشان دهنده این حقیقت است.

“او به سادگی از جان گذشته برای رها کردن خودش از خانواده اش و آماده برای انجام یک ماموریت خطرناک به منظور انجام این کار است.”

راز طلاق

وکیل چارلز Geekie نمایندگی Princess Haya گفت: در جلسه ماه نوامبر گذشته که مشتری خود را در سمت چپ شده بود ناشناس یادداشت های تهدید کننده زندگی خود و پسر و دختر.

او همچنین گفت: دادگاه “عمدی تهدید” و حتی از یک فرود هلیکوپتر در خارج از خانه او زمانی که خلبان به او گفت که او آمده بود به یک مسافر به صحرا زندان است.

دادگاه نیز گفت: شیخ طلاق Princess Haya بدون دانش خود را در 7 فوریه 2019 — سالگرد 20th باشد از مرگ پدرش شاه حسین اردن است.

قاضی مك فارلين گفت که “روشن تاریخ را انتخاب شده اند… برای به حداکثر رساندن توهین و ناراحت به او”.

او توافق با Geekie که وقایع پس از سال 2000 نشان داد که “تعدادی از تم های مشترک در هسته است که با استفاده از دولت و دستگاه به تهدید ارعاب بدرفتاری و ستم با مجموع بی توجهی به حاکمیت قانون”.

“من هم قبول Mr Geekie را تسلیم است که این یافته ها با هم نشان می دهد دوره های سازگار از انجام بیش از دو دهه که اگر او آن را لازم بداند برای انجام این کار پدر را بسیار قابل توجهی از قدرت را در اختیار خود را برای رسیدن به خود هدف خاص.”

یک طرفه

در بیانیه ای پس از انتشار این احکام شیخ محمد به شدت تکذیب این ادعا و گفت: این پرونده درگیر “بسیار شخصی و خصوصی امور مربوط به فرزندان ما”.

او گفت که او به دادگاه تجدید نظر به دیوان عالی کشور “برای حفاظت از منافع و رفاه کودکان”.

“نتیجه محافظت نمی کند فرزندان من از توجه رسانه ها در راه است که دیگر کودکان در خانواده رسیدگی در انگلستان محافظت,” او گفت: این روند یک طرفه.

“به عنوان یک رئیس دولت من بود قادر به شرکت در دادگاه حقیقت یاب روند.”

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>