دافی نشان می دهد وحشتناک جزئیات بیشتر از گذشته تجاوز به عنف و آدم ربایی توضیح می دهد که غیبت از موسیقی

در ماه فوریه دافی زمان به رسانه های اجتماعی نشان می دهد که او recused خودش از زندگی حرفه ای او و محل موردتوجه وتماشای عموم به عنوان نتیجه تروما از ربوده شده و مورد تجاوز قرار گرفته. انگلستان خواننده شده بود غیر فعال برای بخشی بهتر از یک دهه در اواخر 2000s, به نظر می رسید او آماده برای این نوع از عظیم neo-soul حرفه ای است که آدل می برد در پی او.

در حال حاضر به خواننده نشان می دهد در یک 3,600-کلمه پست در سایت وحشتناک جزئیات این حمله و از جاده به بازیابی از تروما. او همچنین توضیح می دهد که عدم وجود خود را از موسیقی و بیگانگی از دوستان و خانواده که او را به سبب جدا از ترس و عذاب روحی.

“تولد من بود من دارو در یک رستوران با من اجباری پس از آن به مدت چهار هفته و سفر به یک کشور خارجی” می نویسد دافی. مجرم که نام او را آشکار نمی کند می گوید دافی “ساخته شده محجبه اعترافات مایل به کشتن من است.”

دافی ادامه می دهد: “آن را احساس نمی امن برای رفتن به پلیس. احساس کردم اگر چیزی را اشتباه رفت من خواهد بود و او من را کشته اند. من نمی تواند خطر بودن و سنن و یا آن که بیش از همه اخبار در خطر است. من واقعا تا به حال به دنبال آنچه غرایز من بود.”

او موفق به فرار اما زندگی سنگشده اگر چه او به پلیس در نهایت. “من گفته اند دو زن افسران پلیس در طول های مختلف تهدید حوادث در دهه گذشته این است که در ضبط” ایالات دافی. “هویت متجاوز باید تنها به کار گرفته شده توسط پلیس و است که بین من و آنها.”

دافی می گوید: او تا به حال در یک نقطه در نظر گرفته شده تغییر نام به “ناپدید می شوند به یک کشور دیگر و شاید تبدیل به یک گل و یا چیزی به طوری که من می تواند قرار داده گذشته با یک زندگی جدید و نه مشکل هر کس دیگری با آن به انجام آن به تنهایی.”

تروما از تجربه چشمانداز به او روابط عاشقانه دافی در ادامه توضیح می دهد: “هر یکی را ‘عشق بمب’ من و می خواهید فرد روی جلد آلبوم در حالی که من فقط یک فرد صدمه دیده است. آن بیهوده بود.”

انزوا از زمان بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک کاتالیزور برای خود داستان. آیا به عنوان مهم درمانی اجازه می دهد او را به رفتن ، “من در سوگواری آرزو من تا به حال برخورد شده است یکی دیگر از دست, اما آن اتفاق افتاد و من از آمدن به شرایط با آن” دافی می نویسد.

به عنوان ممکن است برای بازگشت به موسیقی دافی ارائه می دهد خوش بینی اما نه بسیار دیگری در راه شرکت در نظر دارد. می گوید: خواننده: “من انجام این کار به آزاد برای همه از من آزاد شود. آنچه در زیر باقی مانده است دیده شود.”

در سال 2008 دافی تک “رحمت” صرف پنج هفته در بالای انگلیسی, نمودار شد و سوم بزرگترین فروش آهنگ از سال باقی مانده بر روی نمودار برای بیش از یک سال است. او اولین آلبوم “Rockferry” بود نیز یک ضربه عظیم در اروپا و برنده او را تحسین منتقدان در ایالات متحده نیز هست. آن او برنده یک جایزه گرمی برای بهترین pop vocal album و تحت سلطه جوایز بریت جایی که او برنده بهترین بریتانیایی, آلبوم, بهترین زن و دستیابی به موفقیت. این آلبوم گفت: باید در نهایت به فروش 9 میلیون نسخه در سطح جهان است.

پیگیری در آلبوم “بی وقفه” در سال 2010 منتشر شد و نشان از یک سبکی به سمت تولید مدرن تر و تقریبا به عنوان به خوبی دریافت اوج در شماره 9 در انگلستان است.

به عنوان سال رفت و با هیچ نشانه ای از Duffy در مکان های عمومی, روزنامه نگاران شروع به حدس و گمان که چرا او میا تصرف در اظهارات او ساخته شده بود در اوج محبوبیت او در مورد چگونه مشکل نوظهور شهرت بود که مسئولیت رسیدگی به. پس از او آلبوم دوم منتشر شد و او به نقل از گفتن یک روزنامه در بومی ولز است که “من فکر کردم در مورد راه رفتن دور, من واقعا” او گفت:. “نه به این دلیل که من فکر کردم من می خواهم آن را انجام داده. این درست است که من از دست رفته چیزهای ساده در زندگی است. زندگی حال کردم خیلی پیچیده است.”

دافی انجام برخی از کار فیلم ظاهر می شود در سال 2010 فیلم “پاتاگونیا” و دوباره به روی صفحه نمایش در یک نقش در 2015 فیلم “افسانه” که ستاره دار تام هاردی در دو نقش به عنوان گانگستر Kray برادران. در سال 2013 او به نظر می رسد در نیویورک چراغ تئاتر به عنوان بخشی از ادای احترام به ادیت پیاف. دیگر از آن او رفت رادار به جز یک سال 2017 پست های رسانه های اجتماعی که در آن او قول داد “برای دیدن شما با چیزی جدید در برخی از نقطه به زودی.” در سال 2018 تلاش برای پیگیری کردن یک ویلز روزنامه منجر شد تنها در کلمه ای که گذشت همراه با آشنایان متقابل است که “اگر دافی نمی خواهند داشت, او نمی توان یافت.”

او می نویسد: “من هم اکنون می توانید ترک این دهه ، که در آن گذشته تعلق دارد. امیدوارم بیشتر به چه دافی سوالات’ در حال حاضر شما می دانید … و من آزاد هستم.”

خواندن کامل پست در Duffy سایت رسمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>