‘دانکنویل’ بازیگران Amy Poehler: بررسی تلویزیون

دوست داشتنی dirtbag خانواده شده اند هسته فاکس یکشنبه “انیمیشن سلطه” صف برای سال, یک حقیقت بیشتر تاکید این واقعیت است که آن جدیدترین مطلب “دسوتو” می آید از دیرین “سیمپسونها” تولید مایک و جولی Thacker Scully. همراه با شرکت سازنده Amy Poehler, آنها در حال حاضر ساخته شده است یک نمایش در مورد یک خانواده بیشتر به حال بعد از سیمپسونها, اما یکی که با این وجود نقش بسیار آشنا آرکه تایپ.

15 سال دانکن (Poehler) است اساسا خوب بچه زین توسط قریب به اتفاق فیزیکی و وجودی احساس وحشت و نگرانی از 15 سال. خود را به صورت جدی پدر جک (Ty Burrell, یک متخصص در این زمینه) و روحیه مادر آنی (همچنین Poehler) اشتباه هستند و نگران برای او روزانه. خوش شانس برای آنها در حالی که دانکن مستعد ابتلا به رخنه کردن به اویختن با دوستان خود (ابراز شده توسط کمدین بتسی Sodaro, Yassir Lester و ژاک گیلاس) دانکن تنها تا به حال واقعا به دردسر می شود توسط دست و پا چلفتی تصادف. در واقع اگر پدر و مادر خود باید چشم دوخته اند و هر کسی که در خانواده برای شورش آن دانکن preteen, خواهر, Kimberly (Riki Lindhome) و یا حتی خود شگفت انگیزی قادر به خواهر عزیزم جینگ (شادی Osmanski شیر خوش آمدید هر بیت از خارج از ماشین چین دهنده مواد او می شود).

انیمیشن سبک عمدا lowkey طراحی “دسوتو” در راه است که به نظر می رسد به عنوان “متوسط” (نشان می دهد کلمات) به عنوان شخصیت خود را. که نیست را نشان می دهد احساس بسیار پویا و به طور کلی هر چند پراکنده لکه های فانتزی زندگی و gushes خشونت امتحان کنید. هنوز, برخی از جالب ترین متحرک لحظه کوچکتر و به خصوص جایزه فیزیکی خود, نوجوانان با شخصیت. دانکن آور ماکارونی مسلح اجرا و غیر قابل کنترل chortling در چهره سرد او له میا (مهمان ستاره رشیدا جونز) اغلب شوخ از خود واقعی خط.

دو قسمت از “دسوتو” نشان می دهد, نشان می دهد با جامد اقدام صدا (از جمله یک به نوبه خود از Wiz Khalifa به عنوان یک خنک معلم scootering در اطراف کافه تریا) است که مناسب و معقول رسیدگی در آن محیط و شخصیت ها به خصوص آن نوجوان آنهایی که فقط در تلاش برای دریافت از طریق روز بدون به معنای واقعی کلمه سکندری چهره برای اولین بار به تاول خجالت. آن را فقط بیش از حد به زودی برای گفتن چقدر طول عمر آن ممکن است با توجه به قدرت صف آن را در حال حاضر به چاک دار اما امیدوارم دانکن و خانواده اش را پیدا خواهد کرد یک راه برای تمایز خود را فراتر از اصول اولیه.

“دسوتو” برای اولین بار روز شنبه, مارس 16 در 8:30 ب. ظ ،

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>