Dutton اصرار او مسری نیست در کابینه

صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون که با خانواده اش در انزوا پس از او تشخیص داده شد با کروناویروس می گوید توصیه شده است او مطرح شده هیچ خطر به دیگران در طول سفر اخیر خود به کاخ سفید و در جلسه کابینه این هفته است.

آقای Dutton گفت: در رادیو شنبه که او “احساس بسیار بهتر است” و دریافت “مراقبت های عالی” در رویال بریزبن و بیمارستان زنان پس از آزمایش مثبت به COVID-19.

او می گوید: تب از بین رفته است و او در درجه حرارت پایین و گلو را “احتمالا هنوز هم کمی درد”.

“من تا به حال به آسم از آنجایی که من یک کودک به طوری که آنها کمی نگران در مورد آن, اما من فکر می کنم ریه ها روشن هستند. بنابراین همه خیلی خوب در لحظه” آقای Dutton گفت سیدنی رادیو 2GB.

او گفت که او بلافاصله آگاهانه از coronavirus به دلیل جلسات او تا به حال دریافت شده از طریق کمیته امنیت ملی و از طریق گزارش های رسانه ها.

تبلیغات

آقای Dutton همسرش گفت: Kirrily و فرزندان خود جدا اما خوشبختانه تا به حال نشان داده نشده است هر گونه نشانه ای از داشتن قرارداد ویروس.

او تا به حال ارائه نام و شماره تماس از افرادی که با او در تماس نزدیک در روزهای اخیر گفت: مقامات “نگران” مردم در مورد کسی که با او در حال صرف بیش از دو ساعت پس از صبح روز 11 مارس.

او گفت که او “بسیار روشن” توصیه های پزشکی که در طول سفر اخیر خود به کاخ سفید و روز سه شنبه در جلسه هیئت دولت او مطرح شده بود هیچ آسیبی به دیگران است.

“من از خواب بیدار در ساعات اولیه صبح روز جمعه با تب و گلو درد و کمی تنگی نفس ، احتمالا چیزی بیشتر از من می خواهم که با یک تغییر در آب و هوا به عنوان یک مبتلا به آسم,” او گفت:.

“همه تجربه متفاوت خواهد بود اما این مال من است.”

استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی در روز شنبه گفت که آقای Dutton بسیار بعید بوده است مسری با COVID-19 در طول جلسه هیئت دولت به معنی دیگران که در تماس با او نمی خواهد نیاز به منزوی کردن خود است.

استاد مورفی به خبرنگاران گفت که هیچ عضوی از کابینه شد و در تماس نزدیک با آقای Dutton در عرض 24 ساعت از او در حال تبدیل شدن عفونی.

“من می توانم به شما اطمینان دهم که وزیر Dutton توسعه علائم خود را صبح دیروز. یک مدت طولانی بعد از سهشنبه در جلسه هیئت دولت:” استاد مورفی گفت.

“ما در مورد تعریف در سراسر هیئت مدیره است که شما تنها با یک تماس اگر شما شده اند در تماس نزدیک 24 ساعت کسی شدن علامتی و یا پس از آنها تبدیل به علامت. هیچ عضوی از کابینه بودند در تماس با وزیر Dutton در عرض 24 ساعت از او در حال تبدیل شدن علامتی,” او گفت:.

“اگر شما بوده ام در تماس با آنها را دو یا سه روز قبل از آنها علامتی که بسیار بسیار بعید است عفونی بنابراین ما باور نمی کنم که شما نیاز به قرنطینه.”

نظرات خود را به عنوان آمد استرالیا ثبت 200 خود را مورد COVID-19 روز شنبه صبح.

استاد مورفی همچنین گفت: مدرسه تعطیل شد موجه نیست در حال حاضر.

“در این مرحله ما نمی فکر می کنم تعطیلی مدارس در افق هستند. آنها قطعا چیزی است که می تواند در نظر گرفته شود اگر وجود دارد یک جامعه شیوع” استاد مورفی گفت.

“جنبه های جالب در مورد مدارس این است که کودکان را به نظر نمی رسد بسیار در راه عفونت و اگر آنها بسیار خفیف عفونت است. در این مرحله احساس نمی کنیم که تعطیلی مدارس و ضروری می باشد.”

به روز شده در توصیه های بهداشتی برای استرالیایی ها

علائم کروناویروس عبارتند از:

  • تب
  • سرفه
  • تنگی نفس و
  • مشکلات تنفسی

اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

مقامات ادامه خواهد داد به تمرکز تست برای این ویروس در گروه های خاص است.

“من می خواهم به تاکید است که چون جامعه انتقال بسیار پایین است در حال حاضر ما در حال تمرکز ما تست در بازگشت مسافران و یا تماس با ما از موارد تایید شده که علامتی,” او گفت:.

“ما نمی خواهیم مردم با سرد عادی شدن تست شده است. ما در حال کار بسیار سخت به اطمینان حاصل شود که ما به اندازه کافی تجهیزات تست.

بیمارستان شدند, برنامه ریزی برای کافی مراقبت ويژه ظرفیت اگر تعدادی از مردم دریافت یک بیماری شدید او گفت:.

“ما برنامه ای برای جلوگیری از عمل جراحی باز و باز, تخت, پیدا کردن نیروی کار اضافی. تمام کسانی که قصد دارد به خوبی پیشرفته” استاد مورفی گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>