Dutton شد مسری نیست در کابینه: افسر ارشد پزشکی

صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون بسیار بعید بوده است مسری با COVID-19 در طول هفته گذشته در جلسه هیئت دولت به معنی دیگران که در تماس با او نمی خواهد نیاز به جدا خود استرالیا افسر ارشد پزشکی می گوید.

آقای Dutton روز جمعه اعلام کرد که او در بیمارستان در بریزبن پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

افسر ارشد پزشکی برندان مورفی به خبرنگاران گفت: در روز شنبه که هیچ عضوی از کابینه شد و در تماس نزدیک با آقای Dutton در عرض 24 ساعت از او در حال تبدیل شدن عفونی.

“من می توانم به شما اطمینان دهم که وزیر Dutton توسعه علائم خود را صبح دیروز. یک مدت طولانی بعد از سهشنبه در جلسه هیئت دولت:” استاد مورفی گفت.

تبلیغات

“ما در مورد تعریف در سراسر هیئت مدیره است که شما تنها با یک تماس اگر شما شده اند در تماس نزدیک 24 ساعت کسی شدن علامتی و یا پس از آنها تبدیل به علامت. هیچ عضوی از کابینه بودند در تماس با وزیر Dutton در عرض 24 ساعت از او در حال تبدیل شدن علامتی,” او گفت:.

“اگر شما بوده ام در تماس با آنها را دو یا سه روز قبل از آنها علامتی که بسیار بسیار بعید است عفونی بنابراین ما باور نمی کنم که شما نیاز به قرنطینه.”

نظرات خود را به عنوان آمد استرالیا ثبت 200 خود را مورد COVID-19 روز شنبه صبح.

استاد مورفی همچنین گفت: مدرسه تعطیل شد موجه نیست در حال حاضر.

“در این مرحله ما نمی فکر می کنم تعطیلی مدارس در افق هستند. آنها قطعا چیزی است که می تواند در نظر گرفته شود اگر وجود دارد یک جامعه شیوع” استاد مورفی گفت.

“جنبه های جالب در مورد مدارس این است که کودکان را به نظر نمی رسد بسیار در راه عفونت و اگر آنها بسیار خفیف عفونت است. در این مرحله احساس نمی کنیم که تعطیلی مدارس و ضروری می باشد.”

به روز شده در توصیه های بهداشتی برای استرالیایی ها

علائم کروناویروس عبارتند از:

  • تب
  • سرفه
  • تنگی نفس و
  • مشکلات تنفسی

اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

مقامات ادامه خواهد داد به تمرکز تست برای این ویروس در گروه های خاص است.

“من می خواهم به تاکید است که چون جامعه انتقال بسیار پایین است در حال حاضر ما در حال تمرکز ما تست در بازگشت مسافران و یا تماس با ما از موارد تایید شده که علامتی,” او گفت:.

“ما نمی خواهیم مردم با سرد عادی شدن تست شده است. ما در حال کار بسیار سخت به اطمینان حاصل شود که ما به اندازه کافی تجهیزات تست.

بیمارستان شدند, برنامه ریزی برای کافی مراقبت ويژه ظرفیت اگر تعدادی از مردم دریافت یک بیماری شدید او گفت:.

“ما برنامه ای برای جلوگیری از عمل جراحی باز و باز, تخت, پیدا کردن نیروی کار اضافی. تمام کسانی که قصد دارد به خوبی پیشرفته” استاد مورفی گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>