دواین جانسون, خرید XFL برای $15 میلیون با Redbird سرمایه به عنوان شریک

از XFL فروخته شده به یک گروه که شامل استار سابق WWE, Dwayne “The Rock” Johnson, دادن ورشکسته فوتبال لیگ این نوع از قدرت ستاره است که ممکن است در قرعه کشی و حتی غیر ورزشی طرفداران. تنوع این سایت خواهر Sportico اولین گزارش اخبار.

جانسون بازیگر و تهیه کننده است که بازی فوتبال کالج در دانشگاه میامی با همکاری جری Cardinale را RedBird سرمایه برای خرید لیگ تنها چند ساعت قبل از برنامه ریزی حراج شد برنامه ریزی برای شروع.

آنها به پرداخت 15 میلیون دلار تقسیم آن به طور مساوی. جانسون شریک کسب و کار دنی گارسیا است که همسر سابق خود خواهد بود و ذینفعان به عنوان به خوبی.

RedBird ساخته شده است یک مناجات از ورزش های مربوط به سرمایه گذاری از جمله برخی نسبت به لیگ ملی فوتبال و بازیکنان آن است.

حضور جانسون ضمن همچنان طرفدار کشتی دخالت در بهار لیگ فوتبال که تاسیس شد و بودجه—توسط WWE رئیس و مدیر اجرایی وینس مک ماهون.

از XFL برای ورشکستگی زمینه در ماه آوریل پس از COVID-19 همه گیر باعث لغو افتتاحیه آن فصل که در نهایت به یک شروع امیدوار کننده از نظر مخاطبان تلویزیون است. لیگ تا به حال پخش قرارداد با روباه.

با زندگی ورزشی یک وسیله نقلیه به ارائه رتبه بندی یک فرصت خوب وجود دارد تعدادی از سنتی شبکه های تلویزیونی—و شاید جریان شرکت—به دنبال اضافه کردن XFL به پرتفوی خود را. علاوه بر لیگ برتر فوتبال, شبکه های به احتمال زیاد به دنبال یک tie-up با جانسون که تهیه کننده اجرایی از “تیتان بازی ها” ورزشی رقابت های سری واقعیت در ان بی سی.

از XFL آخرین است ورزش های مربوط به حرکت برای Cardinale و RedBird که به تازگی خریداری فرانسوی تیم فوتبال تولوز. علاوه بر Cardinale—همراه با اوکلند اجرایی بیلی Beane—ایجاد یک هدف ویژه خرید شرکت و یا فضا که شما تمرکز بر خرید شرکت ها در رسانه ها و تجزیه و تحلیل داده های.

این شرکت سهام خصوصی نیز یک سرمایه گذار در بله شبکه منطقه ای شبکه ورزش است که نشان می دهد نیویورک یانکیز بازی ها و همچنین در محل تجربه است که تا حدودی متعلق به NFL و همچنین OneTeam Partners, tie-up که شامل اتحادیه های کارگری که نمایندگی و MLB NFL بازیکن است.

در آن پرونده ورشکستگی آلفا سرگرمی XFL پدر و مادر ذکر شده لیگ با دارایی ها و بدهی در محدوده حدود 10 میلیون دلار به 50 میلیون دلار است.

مک ماهون اعلام کرد XFL را راه اندازی مجدد در سال 2018 و دو سال را صرف توسعه هشت تیم لیگ است.

از XFL جلب بیش از 3 میلیون بیننده در هفته اول خود را. مخاطبان در حدود نیمی از این تعداد در پنجمین و آخرین هفته قبل از خاموش کردن.

اصلی XFL ایجاد شده در سال 2001 با همکاری NBC خورده پس از یک فصل.

XFL جمهور جفری Pollack نظارت بر روند فروش برای لیگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>