E-commerce سیاست سرکوب تقلبی سازندگان فروشندگان

یک دهه پیش, آنلاین, فروشندگان مانند Flipkart, Snapdeal و آمازون مسلما تا به حال ایمنی که آن را به مسئولیت صحت از محصولات فروخته شده در سیستم عامل خود را.

تقلبی کالاهای الکترونیکی, بد گویی کردن آف پوشاک, لوازم آرایشی و بر ضد محصولات دارویی مشترک بودند-محل آنلاین.

اما جزر و مد شروع به نوبه خود برای اولین بار پس از قضاوت در برابر داتکام فروشنده Baazee.com در سال 2004 برای فروش sleazy کلیپ از دانش آموزان را در سایت خود.

که تنظیم صحنه برای چگونه قوانین برای درخواست واسطه ها که نه مشتریان و نه تولید کنندگان تجهیزات اصلی (oem ها) می تواند زودتر در. این است که به دلیل زیادی مشتری برسد و تاثیر آنها برخوردار است.

امروز که چیزی از گذشته با توجه به راه تجارت الکترونیکی پیش نویس دستورالعمل در حال شکل گیری با توجه به حرفه ای پیگیری آن است.

ترغیب آن است که تعداد فزاینده ای از پرونده های حقوقی بین هر دو تولید کنندگان اصلی و شرکتی و همچنین تولید کنندگان و خرده فروشان آنلاین نیز مراجعه کننده به عنوان “واسطه” در دنیای تجارت الکترونیک. یک e-commerce متخصص گفت: سیاستگذاران در واقع “گانینگ برای بزرگ آنلاین واسطه در موضوع جعل و تقلب.” جعل و تقلب واقعی است و مشکل جدی است. با توجه به احراز هویت ارائه دهندگان راه حل’ Association (ASPA) و هند رنج می برد یک دست دادن بیش از 1 تریلیون تومان در سال با توجه به فروش و خرید کالاهای تقلبی توسط مصرف کنندگان است.

از لحاظ تاریخی, واسطه ها برخوردار بوده اند و سطح حفاظت به دلیل فن آوری اطلاعات عمل می کنند (2000) که به آن “امن بندر’ مقررات که هنوز بخش مربوط به اساسنامه. اما Lenovo Pendsey شریک در قانون شرکت AZB & Partners گفت که “یک واسطه است و به معنای کسی است که صرفا به عنوان یک “مجرا” و هیچ کاری نمی کند برای نفوذ و یا تغییر محتوای ارتباطات است.”

دولت جدید e-commerce سیاست ها در حال تدوین است که انتظار می رود به زوم در در چهار حوزه وسیع. آنها شامل دسترسی به داده ها ضد جعل و تقلب و مقررات در اطراف محل بازار و موجودی مدل و حمایت از مصرف کننده اقدامات است.

“تصمیم دادگاه عالی دهلی نو مسیحی Louboutin SAS در مقابل Nakul Bajaj و دیگران نشان می دهد که آیا یک بازار آنلاین ممکن است تفسیر به عنوان یک واسطه بستگی به دخالت خود در یک یا چند فعالیت به عنوان اظهار داشت در این مورد. آنها شامل ارائه حمل و نقل انبارداری و تضمین کیفیت برای محصولات ذکر شده بر روی پلت فرم re-بسته بندی محصول با استفاده از خود را بسته بندی, تبلیغات, محصولات بر روی پلت فرم و ارائه تضمین اصالت” گفت: Pendsey.

Pendsey افزود: “این دادگاه همچنین بر اهمیت رعایت سعی و کوشش به دلیل تجویز شده در واسطه دستورالعمل تحت آن عمل می کنند.”

در سالهای اخیر قوانین آمده اند به جای نیاز به یک فروشنده برای ارائه گواهی صحت اطلاعات شناسایی است که اجازه می دهد تا ردیابی و ایجاد یک کلی پلت فرم است که بسیار مناسب برای مصرف کننده و شفاف است. خانه آنیتا Dongre یک مد بالا تولید شده است و در پایان دریافت از داشتن آن طرح های پاره پاره کردن. “مشکل آنقدر شایع است که ما تا به حال به مسیر قانونی در برابر چند برجسته آفلاین خرده فروشان در دهلی نو گفت:” Kavindra Mishra, مدیر ارشد اجرایی (CEO) از خانه مد. “این معمول است برای دیدن طرح های ما از مارک های جهانی مانند انجمن کپی پرهیاهو و کوچکتر پرواز اپراتورهای ما به دنبال تمام راه های ممکن برای جلوگیری از آنها را.

ما با تمام آنلاین پیشرو بازیکنان برای اطمینان از مارک های ما نشان داده به درستی بر روی پورتال خود را گفت:” Mishra.

مبارزه در اطراف صحت منعکس شده است در تعداد فزاینده ای از پرونده های حقوقی بین هر دو oem ها و شرکتی و همچنین تولید کنندگان و خرده فروشان آنلاین است. میشرا که قبلا مدیر عامل شرکت په په شلوار جین هند گفت: این غیر معمول نیست برای کل تقلبی فروش یا ارزش یک محصول مشابه و یا حتی بالاتر از قیمت اصلی.

Ganesh Prasad, شریک که دارای تخصص در فن آوری در شرکت حقوقی Khaitan و شرکت ، گفت: یک چارچوب قانونی قوی تر مورد نیاز است برای بررسی محصولات تقلبی. “یک دولت متمرکز بدن است که تنها چک در این موضوع از تقلبی یک راه برای انجام آن است.”

“امروز در آمریکا نیز وجود دارد یک قانون است که اعتصاب کردن جعل و در ذهن من است که بسیار تجویزی است. واسطه باید از دوره انجام سعی و کوشش و چک زمانی که onboarding یک فروشنده است.” پراساد اضافه شده است که علاوه بر تجارت الکترونیکی وجود دارد که نیاز مبرم به صورت جداگانه تنظیم کننده برای تقلبی. این است زیرا این مهم است به یاد داشته باشید “که شرکتی ممکن است آنلاین به فروش می رسد اما در حال ساخته نیست.”

E-commerce policy to crack down on counterfeit makers, resellers

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>