فیلمبردار آلن Daviau پنج بار نامزد جایزه اسکار برای فیلم از جمله استیون اسپیلبرگ “E. T. the Extra Terrestrial” و “امپراتوری خورشید” درگذشت پنج شنبه در لس آنجلس. او 77.

مواد غذایی سردبیر و نویسنده کلمن اندروز در توییتر نوشت که Daviau مرده بود از coronavirus در MPTF بیمارستان. “RIP آلن Daviau من تقریبا 60 سال از فیلمبردار و بن طلب پنج بار نامزد جایزه اسکار ناهار خوری همراه فوق العاده خالص روح که در سمت چپ ما شب گذشته در MPTF بیمارستان دیرین خود را در خانه پس از عقد قرارداد COVID-19. Salut, mon ami.”

Daviau یک نیواورلئان بومی بود نامزد دریافت جایزه اسکار برای اسپیلبرگ فیلم “رنگ ارغوانی” “امپراتوری خورشید” و “E. T. فرازمینی” — همراه با دو بری لوینسون فیلم “آوالون” و “Bugsy.”

Daviau آغاز شده در این حرفه با تیراندازی قبل از MTV-عصر musicvideos از این گروه ها به عنوان حیوانات و Jimi Hendrix Experience. او همکاری با اسپیلبرگ در سال 1968 به 26 دقیقه فیلم به نام “Amblin” شات در 35mm با هیچ گفت و گو فقط موسیقی و جلوه های صوتی.

Daviau دیگر اعتبارات عبارتند از: John Schlesinger را در “شاهین و آدم برفی” آلبرت بروکس’ “دفاع از زندگی” و پیتر ویر را “بی باک است.”

Kees van Oostrum رئيس جمهور از آمریکا انجمن سینماگران نیز تایید Daviau عبور در بیانیه ای:

“این است که با حسرت و غم و اندوه است که من باید برای اعلام عبور از شب گذشته از دوستان من و یک عضو از جامعه آقای آلن Daviau, ASC. آلن آغاز زندگی حرفه ای او تیراندازی اوایل فیلم از استیون اسپیلبرگ از جمله Amblin (1968) و در ادامه به یک حرفه ای چشمگیر به عنوان یک فیلمبردار با فیلم است که باید عمیقا الهام بخش همه ما است. او مفتخر شد با 5 نامزد جایزه اسکار شد و ما عطا جایزه یک عمر دستاورد در سال 2007 و برنده برجسته ما ASC دستاورد در فیلمبرداری برای Bugsy (1991) و امپراتوری خورشید (1987). او انباشته بدن موثر از کار: E. T. the Extra-Terrestrial (1982) به رنگ بنفش (1985) و آوالون (1990) فقط به ذکر چند.”

“آلن فعال بود در جامعه ما در بسیاری از جهات مانند ریاست ما عضویت کمیته برای چندین سال” van Oostrum گفت. “همچنین تعهد خود را به آموزش هنر و صنعت ما و بسیار در دسترس برای سینماگران جوان برای همیشه خواهد بود حکاکی در خاطرات ما. او یاد می شود از روی علاقه برای او حس شوخ طبعی خود را برای سلیقه بهترین غذاها و خنده او که بی شک مشخص شده حضور خود را از دور.

“آلن 77 ساله و من افتخار می کنم که ما قادر به میزبان او در طول ما 100 سال جشن سال گذشته است. او به من گفت پس از آن که آن را برای او بود “یکی از بهترین هدیه های زندگی ارائه شده بود”. لبخند او که شب محبت بود و بسیاری از ما قادر به پرداخت به او احترام بگذارند. به شما خواهد شد از دست رفته بسیار عزیز آلن” van Oostrum به این نتیجه رسیدند.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de