در مراحل اولیه بودجه دور برای راه اندازی باید تقریبا دو برابر در دو سال گذشته در حساب خارجی افزایش سرانه رشد کشش توسط کارآفرینان و تکامل فن آوری های در حال استفاده در سراسر بخش به رشد شرکت های سریعتر و بزرگتر و بهتر است.

تاریخ Kudva مدیر عامل با تاثیر گذار programme هند می گوید که به طور خاص وجود دارد مقدار زیادی بیشتر چینی صندوق تعقیب شرکت های امروز. که شامل Fosun RZ سرمایه CDH سرمایه گذاری GGV سرمایه Tencent Shunwei سرمایه و Morningside سرمایه و با توجه به تحقیقات بازار توسط Tracxn که آهنگ شروع یو پی اس و بودجه هند شاهد سرمایه گذاری از $1.31 میلیارد دلار از نوامبر سال 2019 از $65 میلیون در سال 2017. “راننده دیگر این است که به عنوان چشم انداز تکامل یافته است و سرمایه گذاران تبدیل شده اند بسیار بیشتر متمرکز بر واحد اقتصادی و کسب درآمد و سود از پنج سال پیش زمانی که آن را فقط به رشد بود که در حال تعقیب,” Kudva می افزاید.

Archana Hingorani شریک مدیریت با مرحله اولیه صندوق سرمایه گذاری Siana سرمایه موافقت با Kudwa و می گوید که آن را روشن است که بودجه دور شده اند ارزش بیش از سال گذشته. “احساس من این است که دو چیز اتفاق می افتد. این دیگر فقط در مورد Fintech نقش VCs و سرمایه گذاران. دوم این است که وجود دارد که لازم است در سراسر هیئت مدیره برای هر مدل کسب و کار به بهبود با استفاده از تکنولوژی و مهم نیست که چگونه شما آن را تعریف آن است که آیا نرم افزار AI و یا یادگیری ماشین.

را, بهداشت و درمان, برای مثال, همه چیز در آن است که بازرسی و نگهداری به عنوان ما صحبت می کنند, و است که منجر به اشتها برای سرمایه است.”

امیدیار برای مثال سرمایه گذاری در Healofy بارداری و پدر و مادر نرم افزار است که caters به پدر و مادر در زبان های منطقه ای و فقط اعلام کرد یکی دیگر از سرمایه گذاری در Axio یک medtech سرمایه گذاری است که با استفاده از درجه نظامی تکنولوژی برای جلوگیری از خونریزی بلافاصله.

دیگر فشار است که از این واقعیت است که وجود دارد به مراتب بیشتر تاسیس کارآفرینان در هند امروز ضربه بعدی سرمایه گذاری را فشار دهید و سپس پنج سال پیش. نمونه شامل Freecharge رئیس Kunal شاه که پس از آن آغاز شده CRED سابق myntra نیست موسس Mukesh Bansal که شروع درمان است.مناسب سابق Ibibo بنیانگذار Ashish Kashyap که آغاز شده INDwealth و Sachin Bhatia سابق از بنیانگذاران MakeMyTrip که co-شروع Bulbul.tv. “هنگامی که یک کارآفرین تا به حال سابقه موفقیت آن را به طور خودکار اجازه می دهد تا برای آینده سرمایه گذاری را با حروف بزرگ و بودجه در سطوح بالاتر” Kudva می افزاید.

در حالی که چندین سرمایه گذاری بودند که با حمایت PEs و VCs زودتر بودند در شرکتی بین المللی کسب و کار که شامل Flipkart, Ola و بیشتر امروز این مدل است که در مورد به دنبال ساخت کسب و کار است که حل هند-مشکلات خاص. برای مثال RailYatri هند سفر بازار سایت فراهم می کند اطلاعات که بر روی پلت فرم شلوغ است چه شانس بلیط در حال تایید و بیشتر. در اصل مفاهیمی است که اعمال نمی در خارج از کشور.

Sandeep Murthy, همکاری با شرکت سرمایه گذاری در سبد یک شرکت که مورد حمایت شرکت های بمبئی شرکت پیراهن و شورشی مواد غذایی می گوید که این روند نیست و محدود به هند است. “من می خواهم استدلال می کنند که آن یک روند اتفاق می افتد در سطح جهان است و به دلیل ترکیبی از همه چیز,” او می گوید. “چه یک شرکت استفاده می شود به نیاز همه رفته بالا: هزینه از مشتری خریداری هزینه بازده در فن آوری و هزینه مدیریتی استعداد است.” یک محصول سر که سالانه هزینه شد Rs 50 lakhs سه سال پیش است که در حال حاضر بین 70 تومان lakhs و Rs 80 lakhs.

“در اصل شروع اکوسیستم بالغ شده است و وجود دارد یک حس اعتماد به نفس و من حتی می خواهم تا آنجا که به می گویند که ما ممکن است نه همه آن را می دانم هنوز رتبهدهی نشده است اما در مرحله گذار از بزرگ تر کسب و کار خانه به جدیدتر-عصر تکنولوژی محور سرمایه گذاری از فردا.”

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im